Američki nogomet »Brazil » Superliga » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷BRAZIL: Superliga¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazil¬ZC÷Q9lHEF5k¬ZD÷p¬ZE÷t4FNAdzL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/brazil/superliga/¬ZX÷07Brazil 006Brazil0270000000147000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬~AA÷ATIJfHs3¬AD÷1474822800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷America Bulls¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AME¬AE÷America Bulls¬WU÷america-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷red07fR8¬AD÷1474822800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷REC¬AF÷Recife Pirates¬WV÷recife-pirates¬AH÷15¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬AN÷n¬~AA÷v9AziZtS¬AD÷1474822800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo¬WU÷flamengo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬WN÷VAS¬AF÷Vasco da Gama Patriotas¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷QJo56EtF¬AD÷1474822800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AG÷10¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬WV÷recife-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷xb5ApXJe¬AD÷1474822800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorocaba Vipers¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOR¬AE÷Sorocaba Vipers¬WU÷sorocaba-vipers¬AG÷7¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬WV÷sao-paulo-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷54¬AN÷n¬~AA÷44cd8zC2¬AD÷1474822800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬WV÷parana-hp¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷4jINgyc9¬AD÷1474736400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botafogo Reptiles¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Reptiles¬WU÷botafogo-reptiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬WN÷SAN¬AF÷Santos Tsunami¬WV÷santos-tsunami¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷0IBWiFRL¬AD÷1474736400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷dlc2ngkq¬AD÷1474736400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Foz do Iguacu Black Sharks¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOZ¬AE÷Foz do Iguacu Black Sharks¬WU÷foz-do-iguacu-black-sharks¬AG÷8¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬WV÷juventude¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷CfpYeLOO¬AD÷1474736400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Minas Locomotiva¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PER¬AE÷Minas Locomotiva¬WU÷minas-locomotiva¬AS÷1¬AZ÷1¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Challengers¬WV÷botafogo-challengers¬AN÷n¬~AA÷fZF5oD4k¬AD÷1474736400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Branco Cabritos¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Rio Branco Cabritos¬WU÷rio-branco-cabritos¬AG÷0¬WN÷VIL¬AF÷Vila Velha Tritoes¬WV÷vila-velha-tritoes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬AN÷n¬~AA÷Gl4EqiZ1¬AD÷1474736400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose White Sharks¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose White Sharks¬WU÷sao-jose-white-sharks-istepos¬AG÷22¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬AN÷n¬~AA÷dQEFecSd¬AD÷1474131600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusa Lions¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusa Lions¬WU÷lusa-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷GUyTXgzj¬AD÷1473613200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷9. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷AME¬AF÷America Bulls¬WV÷america-bulls¬AH÷9¬AN÷n¬~AA÷fLzXWDkd¬AD÷1473613200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Vila Velha Tritoes¬ER÷9. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Vila Velha Tritoes¬WU÷vila-velha-tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Challengers¬WV÷botafogo-challengers¬AN÷n¬~
5
1475076182
75
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRAZIL: Superliga¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazil¬ZC÷Q9lHEF5k¬ZD÷p¬ZE÷t4FNAdzL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/brazil/superliga/¬ZX÷07Brazil 006Brazil0270000000147000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬~AA÷xdEYlnBs¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botafogo Challengers¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Challengers¬WU÷botafogo-challengers¬WN÷BRA¬AF÷Rio Branco Cabritos¬WV÷rio-branco-cabritos¬AN÷n¬~AA÷UBSso4A6¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Spiders¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Spiders¬WU÷brown-spiders¬WN÷FOZ¬AF÷Foz do Iguacu Black Sharks¬WV÷foz-do-iguacu-black-sharks¬AN÷n¬~AA÷WIDxl6Qm¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Campo Grande Predadores¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAM¬AE÷Campo Grande Predadores¬WU÷campo-grande-predadores¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬WV÷sao-paulo-storm¬AN÷n¬~AA÷A9CtmQuf¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians Steamrollers¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬WU÷corinthians-steamrollers¬WN÷SOR¬AF÷Sorocaba Vipers¬WV÷sorocaba-vipers¬AN÷n¬~AA÷jLTwnpe0¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coritiba Crocodiles¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬WU÷coritiba-crocodiles¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~AA÷OYRopOPC¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flamengo¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo¬WU÷flamengo¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬WV÷botafogo-reptiles¬AN÷n¬~AA÷xxWkqruJ¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Goiania Rednecks¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOI¬AE÷Goiania Rednecks¬WU÷goiania-rednecks¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷vsAY7RHJ¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana HP¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬WU÷parana-hp¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose White Sharks¬WV÷sao-jose-white-sharks-istepos¬AN÷n¬~AA÷IX8x7oXP¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Mariners¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬WU÷recife-mariners¬WN÷VIT¬AF÷Vitoria¬WV÷vitoria¬AN÷n¬~AA÷AP0425us¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Pirates¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REC¬AE÷Recife Pirates¬WU÷recife-pirates¬WN÷AME¬AF÷America Bulls¬WV÷america-bulls¬AN÷n¬~AA÷lGa81Pfm¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LUS¬AF÷Lusa Lions¬WV÷lusa-lions¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AN÷n¬~AA÷WvkD0qAg¬AD÷1475946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasco da Gama Patriotas¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAS¬AE÷Vasco da Gama Patriotas¬WU÷vasco-da-gama-patriotas¬WN÷SAN¬AF÷Santos Tsunami¬WV÷santos-tsunami¬AN÷n¬~AA÷rFhHa3Pa¬AD÷1476032400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufersa Petroleiros¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬WU÷ufersa-petroleiros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷xxhLbNv6¬AD÷1476032400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vila Velha Tritoes¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬WV÷minas-locomotiva¬WM÷VIL¬AE÷Vila Velha Tritoes¬WU÷vila-velha-tritoes¬AN÷n¬~
5
1475076182
14
POMOĆ: Nalazite se na Superliga 2016 rezultati stranici u Američki nogomet/Brazil sekciji. Rezultati.com nudi Superliga 2016 konačne i parcijalne rezultate, Superliga 2016 stanje i detalje susreta. Osim Superliga 2016 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. Superliga 2016 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.