Australski nogomet »Australija » AFL » 2016

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷lbAhN7pe¬ZD÷t¬ZE÷jRCVBmvr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australski-nogomet/australija/afl/¬ZX÷13Australija 010ralija0000000000147000AFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷CIfNILeo¬AD÷1472366400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷23. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.9.69¬BA÷.4.1.25¬BC÷.3.1.19¬BE÷.2.1.13¬BG÷.1.6.12¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.6.13.49¬BB÷.2.4.16¬BD÷.2.5.17¬BF÷.2.3.15¬BH÷.0.1.1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IeJRTo4n¬AD÷1472361600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷23. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.10.112¬BA÷.2.4.16¬BC÷.5.3.33¬BE÷.6.1.37¬BG÷.4.2.26¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.17.9.111¬BB÷.4.2.26¬BD÷.5.4.34¬BF÷.2.2.14¬BH÷.6.1.37¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zXDWS5Jh¬AD÷1472353800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷23. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.25.11.161¬BA÷.5.5.35¬BC÷.6.2.38¬BE÷.6.1.37¬BG÷.8.3.51¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.15.13.103¬BB÷.3.4.22¬BD÷.3.4.22¬BF÷.3.3.21¬BH÷.6.2.38¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8pCvRql5¬AD÷1472289900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷23. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.9.12.66¬BA÷.1.4.10¬BC÷.1.3.9¬BE÷.5.3.33¬BG÷.2.2.14¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.11.89¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.1.25¬BF÷.4.3.27¬BH÷.3.4.22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2q5mPNIH¬AD÷1472289900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷23. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.16.100¬BB÷.2.5.17¬BD÷.4.3.27¬BF÷.4.3.27¬BH÷.4.5.29¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.9.9.63¬BA÷.3.1.19¬BC÷.2.2.14¬BE÷.1.5.11¬BG÷.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KKFrQ33B¬AD÷1472279700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷23. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.25.14.164¬BA÷.5.6.36¬BC÷.9.3.57¬BE÷.8.2.50¬BG÷.3.3.21¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AH÷.7.9.51¬BB÷.0.5.5¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.2.8¬BH÷.5.1.31¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ENCzSPYb¬AD÷1472271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷23. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.13.103¬BA÷.3.4.22¬BC÷.5.5.35¬BE÷.6.2.38¬BG÷.1.2.8¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.10.19.79¬BB÷.2.6.18¬BD÷.3.2.20¬BF÷.1.4.10¬BH÷.4.7.31¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tz4iOsYN¬AD÷1472269500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷23. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.24.11.155¬BA÷.8.2.50¬BC÷.3.4.22¬BE÷.3.4.22¬BG÷.10.1.61¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.6.8.44¬BB÷.2.0.12¬BD÷.1.2.8¬BF÷.0.4.4¬BH÷.3.2.20¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL - Playoff¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷84MBNRa1¬ZD÷t¬ZE÷jRCVBmvr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷11¬ZL÷/australski-nogomet/australija/afl/¬ZX÷13Australija 010ralija0000000000202000AFL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬~AA÷je64ha8o¬AD÷1474701300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Preliminarno finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.12.11.83¬BA÷.2.1.13¬BC÷.3.1.19¬BE÷.4.5.29¬BG÷.3.4.22¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.13.11.89¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.2.26¬BF÷.3.1.19¬BH÷.4.5.29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Uo58iJNi¬AD÷1474624200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Preliminarno finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AG÷.8.12.60¬BA÷.0.5.5¬BC÷.2.3.15¬BE÷.5.2.32¬BG÷.1.2.8¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.15.7.97¬BB÷.7.2.44¬BD÷.4.1.25¬BF÷.3.1.19¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nuDxuatp¬AD÷1474104300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Polufinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.18.10.118¬BA÷.7.3.45¬BC÷.3.2.20¬BE÷.2.4.16¬BG÷.6.1.37¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.12.10.82¬BB÷.3.2.20¬BD÷.1.2.8¬BF÷.4.5.29¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AJLAquYS¬AD÷1474019400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Polufinale¬AX÷1¬AV÷1474055735|¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AG÷.12.12.84¬BA÷.3.4.22¬BC÷.4.1.25¬BE÷.1.4.10¬BG÷.4.3.27¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.16.11.107¬BB÷.1.5.11¬BD÷.5.5.35¬BF÷.6.1.37¬BH÷.4.0.24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2VsOluEr¬AD÷1473500400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Finals Week 1¬AX÷1¬AV÷1473542798|¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.21.15.141¬BA÷.4.6.30¬BC÷.2.4.16¬BE÷.8.1.49¬BG÷.7.4.46¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.12.7.79¬BB÷.2.4.16¬BD÷.3.0.18¬BF÷.3.1.19¬BH÷.4.2.26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0MedgL5R¬AD÷1473484800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Finals Week 1¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AG÷.7.13.55¬BA÷.3.3.21¬BC÷.2.4.16¬BE÷.1.3.9¬BG÷.1.3.9¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.12.19.91¬BB÷.3.4.22¬BD÷.2.5.17¬BF÷.4.4.28¬BH÷.3.6.24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ic6if1jL¬AD÷1473414600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Finals Week 1¬AX÷1¬AV÷1473439819|¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.12.13.85¬BA÷.2.3.15¬BC÷.3.2.20¬BE÷.5.4.34¬BG÷.2.4.16¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.12.11.83¬BB÷.1.2.8¬BD÷.5.4.34¬BF÷.4.1.25¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6N2mesyF¬AD÷1473329400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Finals Week 1¬AX÷1¬AV÷1473344498|¬BX÷-1¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.14.15.99¬BB÷.4.4.28¬BD÷.3.2.20¬BF÷.4.3.27¬BH÷.3.6.24¬WM÷WBA¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.7.10.52¬BA÷.2.3.15¬BC÷.1.3.9¬BE÷.2.3.15¬BG÷.2.1.13¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1475143710
206
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL - Playoff¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷84MBNRa1¬ZD÷t¬ZE÷jRCVBmvr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷11¬ZL÷/australski-nogomet/australija/afl/¬ZX÷13Australija 010ralija0000000000202000AFL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬~AA÷fu9f0Vgq¬AD÷1475296200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Veliko finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
18
1475143710
1
POMOĆ: Nalazite se na AFL 2016 rezultati stranici u Australski nogomet sekciji. Rezultati.com nudi AFL 2016 konačne i parcijalne rezultate, AFL 2016 stanje i detalje susreta. Osim AFL 2016 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. AFL 2016 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.