Australski nogomet »Australija » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australski-nogomet/australija/afl/¬ZX÷13Australija 010ralija0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷nuVfgVu4¬AD÷1495704000¬ADE÷1495704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.15.81¬BA÷.1.5.11¬BC÷.5.3.33¬BE÷.3.6.24¬BG÷.2.1.13¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AH÷.11.13.79¬BB÷.3.1.19¬BD÷.2.5.17¬BF÷.4.3.27¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4GujfBQc¬AD÷1495348800¬ADE÷1495348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷9. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.8.86¬BA÷.1.2.8¬BC÷.4.2.26¬BE÷.5.3.33¬BG÷.3.1.19¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.7.9.51¬BB÷.4.4.28¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.3.9¬BH÷.1.0.6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QPtneiBi¬AD÷1495344000¬ADE÷1495344000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷9. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.13.12.90¬BA÷.2.5.17¬BC÷.6.2.38¬BE÷.1.2.8¬BG÷.4.3.27¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.14.104¬BB÷.6.7.43¬BD÷.2.2.14¬BF÷.4.4.28¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xAm4W7Yj¬AD÷1495336200¬ADE÷1495336200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷9. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.19.11.125¬BA÷.5.2.32¬BC÷.7.6.48¬BE÷.4.2.26¬BG÷.3.1.19¬WN÷WBA¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.8.16.64¬BB÷.2.4.16¬BD÷.1.3.9¬BF÷.2.6.18¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hxCXyUAT¬AD÷1495272300¬ADE÷1495272300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷9. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.7.18.60¬BA÷.3.6.24¬BC÷.1.5.11¬BE÷.1.1.7¬BG÷.2.6.18¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.21.14.140¬BB÷.3.3.21¬BD÷.7.2.44¬BF÷.7.4.46¬BH÷.4.5.29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bJl0XmJp¬AD÷1495272300¬ADE÷1495272300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷9. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.12.90¬BA÷.0.1.1¬BC÷.4.5.29¬BE÷.5.5.35¬BG÷.4.1.25¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.11.6.72¬BB÷.6.1.37¬BD÷.4.3.27¬BF÷.0.1.1¬BH÷.1.1.7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZ7TxAeN¬AD÷1495262100¬ADE÷1495262100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷9. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.12.78¬BA÷.1.2.8¬BC÷.3.3.21¬BE÷.2.4.16¬BG÷.5.3.33¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AH÷.10.15.75¬BB÷.6.3.39¬BD÷.1.5.11¬BF÷.3.2.20¬BH÷.0.5.5¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pC8PwjtH¬AD÷1495251900¬ADE÷1495251900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷9. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.10.8.68¬BA÷.3.2.20¬BC÷.2.2.14¬BE÷.2.1.13¬BG÷.3.3.21¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.10.118¬BB÷.4.2.26¬BD÷.3.1.19¬BF÷.5.5.35¬BH÷.6.2.38¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6L9LvWQA¬AD÷1495187400¬ADE÷1495187400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷9. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.8.104¬BA÷.3.0.18¬BC÷.5.5.35¬BE÷.1.0.6¬BG÷.7.3.45¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.12.9.81¬BB÷.4.3.27¬BD÷.0.0.0¬BF÷.6.5.41¬BH÷.2.1.13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vawPuCB4¬AD÷1494744000¬ADE÷1494744000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷8. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.12.120¬BB÷.5.2.32¬BD÷.6.5.41¬BF÷.4.2.26¬BH÷.3.3.21¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.11.12.78¬BA÷.3.3.21¬BC÷.4.2.26¬BE÷.1.3.9¬BG÷.3.4.22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷08vLthdb¬AD÷1494738900¬ADE÷1494738900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷8. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.4.14.38¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.4.16¬BE÷.1.4.10¬BG÷.0.5.5¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.16.14.110¬BB÷.4.4.28¬BD÷.6.1.37¬BF÷.3.5.23¬BH÷.3.4.22¬AM÷Neutralni teren.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6ouHsYth¬AD÷1494731400¬ADE÷1494731400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷8. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AG÷.10.10.70¬BA÷.2.1.13¬BC÷.3.0.18¬BE÷.0.4.4¬BG÷.5.5.35¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.12.72¬BB÷.2.3.15¬BD÷.3.3.21¬BF÷.4.5.29¬BH÷.1.1.7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jwcUJUlo¬AD÷1494667500¬ADE÷1494667500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷8. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.8.110¬BA÷.6.2.38¬BC÷.3.2.20¬BE÷.5.3.33¬BG÷.3.1.19¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AH÷.13.15.93¬BB÷.1.5.11¬BD÷.2.3.15¬BF÷.4.1.25¬BH÷.6.6.42¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hryDrERo¬AD÷1494666600¬ADE÷1494666600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷8. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.5.107¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.1.19¬BF÷.7.2.44¬BH÷.5.0.30¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.9.12.66¬BA÷.1.4.10¬BC÷.5.3.33¬BE÷.1.1.7¬BG÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lUA2OAtU¬AD÷1494657300¬ADE÷1494657300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷8. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.12.102¬BA÷.2.2.14¬BC÷.6.3.39¬BE÷.4.3.27¬BG÷.3.4.22¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.15.9.99¬BB÷.6.4.40¬BD÷.2.2.14¬BF÷.4.1.25¬BH÷.3.2.20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kf6bPjRN¬AD÷1494648600¬ADE÷1494648600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷8. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.13.85¬BA÷.4.3.27¬BC÷.2.2.14¬BE÷.3.3.21¬BG÷.3.5.23¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.10.6.66¬BB÷.4.0.24¬BD÷.2.1.13¬BF÷.3.2.20¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t47fQWBH¬AD÷1494647100¬ADE÷1494647100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷8. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.11.113¬BA÷.4.3.27¬BC÷.3.4.22¬BE÷.4.4.28¬BG÷.6.0.36¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.11.9.75¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.2.20¬BF÷.2.2.14¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~~
18
1495728357
81
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australski-nogomet/australija/afl/¬ZX÷13Australija 010ralija0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷bFYbhkeA¬AD÷1495792200¬ADE÷1495792200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hxY2i9AG¬AD÷1495856700¬ADE÷1495856700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WBA¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WSW6jTPM¬AD÷1495866900¬ADE÷1495866900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷l4RBkmuT¬AD÷1495877100¬ADE÷1495877100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jDDwo7mp¬AD÷1495878000¬ADE÷1495878000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pzDspR2j¬AD÷1495941000¬ADE÷1495941000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bwHoqoId¬AD÷1495948800¬ADE÷1495948800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dEhvp9Id¬AD÷1495953600¬ADE÷1495953600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WBA¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷z5irqTX2¬AD÷1496310600¬ADE÷1496310600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rVjnrmm9¬AD÷1496397000¬ADE÷1496397000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MLkjs72F¬AD÷1496461500¬ADE÷1496461500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷WBA¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4puetRHL¬AD÷1496471700¬ADE÷1496471700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ImqauoXR¬AD÷1496481900¬ADE÷1496481900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zTVQz5uq¬AD÷1496551200¬ADE÷1496551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EJUUZOfk¬AD÷1496913600¬ADE÷1496913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1495728357
117
POMOĆ: Nalazite se na AFL 2017 rezultati stranici u Australski nogomet sekciji. Rezultati.com nudi AFL 2017 konačne i parcijalne rezultate, AFL 2017 stanje i detalje susreta. Osim AFL 2017 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. AFL 2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.