Nogomet »Australija » NPL Victoria » 2017

results
1
1485019760
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIJA: NPL Victoria¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷MLFEtVoe¬ZD÷p¬ZE÷2Tl2VcOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/australija/npl-victoria/¬ZX÷00Australija 010ralija0020000000153000NPL Victoria012ctoria000¬ZCC÷0¬~AA÷CrhH38VP¬AD÷1486632600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬WU÷oakleigh¬WN÷KIN¬AF÷Kingston City¬WV÷kingston-city¬AN÷n¬~AA÷rRrmbngm¬AD÷1486718100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬WU÷bentleigh¬WN÷GRE¬AF÷Green Gully¬WV÷green-gully¬AN÷n¬~AA÷4zpqaSws¬AD÷1486718100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pascoe Vale¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAS¬AE÷Pascoe Vale¬WU÷pascoe-vale¬WN÷NOR¬AF÷North Geelong¬WV÷north-geelong-warriors¬AN÷n¬~AA÷QkYic68g¬AD÷1486794600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hume City¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬WU÷hume-city¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Knights¬WV÷melbourne-knights¬AN÷n¬~AA÷vgxddQNa¬AD÷1486800000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avondale FC¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬WU÷avondale-fc¬WN÷ALB¬AF÷St Albans¬WV÷st-albans¬AN÷n¬~AA÷YFy0epw6¬AD÷1486801800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬WU÷heidelberg¬WN÷POR¬AF÷Port Melbourne Sharks¬WV÷port-melbourne-sharks¬AN÷n¬~AA÷C6z4f4hC¬AD÷1486978200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulleen¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUG¬AE÷Bulleen¬WU÷bulleen¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬WV÷south-melbourne¬AN÷n¬~AA÷ro3C0uFo¬AD÷1487323800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬WU÷melbourne-knights¬WN÷PAS¬AF÷Pascoe Vale¬WV÷pascoe-vale¬AN÷n¬~AA÷UsFUydxo¬AD÷1487323800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BUG¬AF÷Bulleen¬WV÷bulleen¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬WU÷oakleigh¬AN÷n¬~AA÷hIi1gO7I¬AD÷1487323800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬WU÷port-melbourne-sharks¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬WV÷south-melbourne¬AN÷n¬~AA÷dl7GaaUi¬AD÷1487390400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Geelong¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Geelong¬WU÷north-geelong-warriors¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh¬WV÷bentleigh¬AN÷n¬~AA÷vDdLbJqb¬AD÷1487406600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬WV÷avondale-fc¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬WU÷heidelberg¬AN÷n¬~AA÷I3ePcwa4¬AD÷1487476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Albans¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALB¬AE÷St Albans¬WU÷st-albans¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬WV÷hume-city¬AN÷n¬~AA÷nw0TdcEA¬AD÷1487583000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston City¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kingston City¬WU÷kingston-city¬WN÷GRE¬AF÷Green Gully¬WV÷green-gully¬AN÷n¬~
1
1485019760
182
POMOĆ: Nalazite se na NPL Victoria 2017 rezultati stranici u Nogomet/Australija sekciji. Rezultati.com nudi NPL Victoria 2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, NPL Victoria 2017 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim NPL Victoria 2017 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). NPL Victoria 2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.