Nogomet »Brazil » Série D » 2017

results
1
1493521987
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BRAZIL: Série D¬ZEE÷fw7Fqgw0¬ZB÷39¬ZY÷Brazil¬ZC÷vRXyuCNb¬ZD÷s¬ZE÷4h3hNVfR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_fw7Fqgw0¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/brazil/serie-d/¬ZX÷00Brazil 006Brazil0030000000169000Série D 007érie D000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazil¬~AA÷MLVuGens¬AD÷1495389600¬ADE÷1495389600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ituano¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ITU¬AE÷Ituano¬WU÷ituano¬WN÷EC¬AF÷EC Sao Jose¬WV÷ec-sao-jose¬AN÷n¬~AA÷MZt4KTkt¬AD÷1495389600¬ADE÷1495389600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa RJ¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa RJ¬WU÷portuguesa-rj¬WN÷URT¬AF÷URT¬WV÷urt¬AN÷n¬~AA÷jVvmyDWl¬AD÷1495391400¬ADE÷1495391400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Operario¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OPE¬AE÷Operario¬WU÷operario¬WN÷BRU¬AF÷Brusque¬WV÷brusque¬AN÷n¬~AA÷SGRCaYdG¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷America-RN¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MUR¬AF÷Murici AL¬WV÷murici-al¬WM÷ARN¬AE÷America-RN¬WU÷america-rn¬AN÷n¬~AA÷MyCWhNu1¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ceilandia¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEI¬AE÷Ceilandia¬WU÷ceilandia¬WN÷ANA¬AF÷Anapolis¬WV÷anapolis¬AN÷n¬~AA÷n10g1iXR¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cordino EC¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Cordino EC¬WU÷cordino-ec¬WN÷SAN¬AF÷Santos AP¬WV÷santos-ap¬AN÷n¬~AA÷QmPrwKqn¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coruripe¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JUA¬AF÷Juazeirense¬WV÷juazeirense¬WM÷COR¬AE÷Coruripe¬WU÷coruripe¬AN÷n¬~AA÷n3Rn7JaI¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani de Juazeiro¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani de Juazeiro¬WU÷guarani-de-juazeiro¬WN÷AME¬AF÷America PE¬WV÷america-pe¬AN÷n¬~AA÷6V2iYpo9¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter de Lages¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷Inter de Lages¬WU÷inter-de-lages¬WN÷FOZ¬AF÷Foz do Iguacu¬WV÷foz-do-iguacu¬AN÷n¬~AA÷KWaNlHrb¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Itabaiana¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ITA¬AE÷Itabaiana¬WU÷itabaiana¬WN÷FLU¬AF÷Fluminense de Feira¬WV÷fluminense-de-feira¬AN÷n¬~AA÷pEkxP9sP¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Itumbiara¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ITU¬AE÷Itumbiara¬WU÷itumbiara¬WN÷AUD¬AF÷Audax¬WV÷audax¬AN÷n¬~AA÷vgftr6Rr¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacobina¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Jacobina¬WU÷jacobina¬WN÷SER¬AF÷Sergipe¬WV÷sergipe¬AN÷n¬~AA÷bFlP5Oyt¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metropolitano¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Parana S.T.C.¬WV÷parana-s-t-c¬WM÷MET¬AE÷Metropolitano¬WU÷ca-metropolitano¬AN÷n¬~AA÷YDdwnUp7¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novo Hamburgo¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Novo Hamburgo¬WU÷novo-hamburgo¬WN÷BER¬AF÷Sao Bernardo¬WV÷sao-bernardo¬AN÷n¬~AA÷06Vj6wFO¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parnahyba¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parnahyba¬WU÷parnahyba¬WN÷GLO¬AF÷Globo¬WV÷globo-fc¬AN÷n¬~AA÷4YrizXoe¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piracicaba¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Piracicaba¬WU÷piracicaba¬WN÷SC¬AF÷SC Sao Paulo¬WV÷sc-sao-paulo¬AN÷n¬~AA÷Kb2ng1zP¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River-PI¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GUA¬AF÷Guarany¬WV÷guarany¬WM÷RIV¬AE÷River-PI¬WU÷river-pi¬AN÷n¬~AA÷zuESczBT¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SAO Raimundo PA¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAI¬AE÷SAO Raimundo PA¬WU÷sao-raimundo-pa¬WN÷GUR¬AF÷Gurupi¬WV÷gurupi¬AN÷n¬~AA÷IHIQmyb4¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Serra Talhada¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SER¬AE÷Serra Talhada¬WU÷serra-talhada¬WN÷CAM¬AF÷Campinense¬WV÷campinense¬AN÷n¬~AA÷Ycdk2XHL¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tocantins¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOC¬AE÷Tocantins¬WU÷tocantins¬WN÷AEA¬AF÷AE Altos¬WV÷ae-altos¬AN÷n¬~AA÷4xHW0oLg¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trem¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRE¬AE÷Trem¬WU÷trem¬WN÷JES¬AF÷Acreano¬WV÷acreano¬AN÷n¬~AA÷CtoiJvB3¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Nova MG¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIN¬AE÷Villa Nova MG¬WU÷villa-nova-ac¬WN÷BAN¬AF÷Bangu¬WV÷bangu¬AN÷n¬~AA÷KSPZTePL¬AD÷1495395000¬ADE÷1495395000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Espirito Santo¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COM¬AE÷Espirito Santo¬WU÷espirito-santo¬WN÷RED¬AF÷Red Bull Brasil¬WV÷red-bull-brasil¬AN÷n¬~AA÷W2TwTFvS¬AD÷1495396800¬ADE÷1495396800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Caldense¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Caldense¬WU÷caldense¬WN÷BOA¬AF÷Boavista¬WV÷boavista¬AN÷n¬~AA÷8Y7Sg3Qf¬AD÷1495396800¬ADE÷1495396800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Comercial MS¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COM¬AE÷Comercial MS¬WU÷comercial-ms¬WN÷SIN¬AF÷Sinop¬WV÷sinop¬AN÷n¬~AA÷42Oe9lPl¬AD÷1495396800¬ADE÷1495396800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potiguar¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POT¬AE÷Potiguar¬WU÷potiguar¬WN÷MAR¬AF÷Maranhao¬WV÷maranhao¬AN÷n¬~AA÷v3ZC9MK5¬AD÷1495396800¬ADE÷1495396800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Princesa Solimoes¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Princesa Solimoes¬WU÷princesa-solimoes¬WN÷ARI¬AF÷Ariquemes¬WV÷ariquemes¬AN÷n¬~AA÷CpLvv0Uu¬AD÷1495396800¬ADE÷1495396800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sousa EC¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Sousa EC¬WU÷sousa-ec¬WN÷CEN¬AF÷Central SC¬WV÷central-sc¬AN÷n¬~AA÷r3t8v8gP¬AD÷1495400400¬ADE÷1495400400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Branco¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Rio Branco¬WU÷rio-branco¬WN÷SAO¬AF÷Sao Raimundo RR¬WV÷sao-raimundo-rr¬AN÷n¬~AA÷MyAObGeN¬AD÷1495402200¬ADE÷1495402200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bare¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Bare¬WU÷bare¬WN÷FAS¬AF÷Fast Clube¬WV÷fast-clube¬AN÷n¬~AA÷8dAx6X2j¬AD÷1495404000¬ADE÷1495404000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Genus¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEN¬AE÷Genus¬WU÷genus¬WN÷SAF¬AF÷Sao Francisco¬WV÷sao-francisco¬AN÷n¬~AA÷QqkeIbQ9¬AD÷1495404000¬ADE÷1495404000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa¬WU÷portuguesa¬WN÷DES¬AF÷Desportiva Capixaba¬WV÷desportiva-capixaba¬AN÷n¬~AA÷MPJwc4hc¬AD÷1495404000¬ADE÷1495404000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uniao Rondonopolis¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Uniao Rondonopolis¬WU÷uniao-rondonopolis¬WN÷7DS¬AF÷7 de Setembro¬WV÷7-de-setembro¬AN÷n¬~
1
1493521987
204
POMOĆ: Nalazite se na Série D 2017 rezultati stranici u Nogomet/Brazil sekciji. Rezultati.com nudi Série D 2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Série D 2017 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Série D 2017 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Série D 2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.