Nogomet »Gana » Premier League » 2015/2016

results
1
1455141546
0
fixtures
PW÷3¬SA÷1¬~ZA÷GANA: Premier League¬ZB÷82¬ZY÷Gana¬ZC÷ERGaF907¬ZD÷s¬ZE÷WOGvsb0n¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷82_6BeXoaup¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/gana/premier-league/¬ZX÷00Gana........004......00000000125000Premier Leag014League¬~AA÷IqF7tIwg¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Stars¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷All Stars¬WU÷all-stars¬OA÷team¬WN÷TZI¬AF÷Sekondi Hasaacas¬WV÷sekondi-hasaacas¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷8Y7KwGNB¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬WU÷ashanti-gold¬OA÷team¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬WV÷medeama¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷OpMbrv9t¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bechem United¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬WU÷bechem-united¬OA÷team¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬WV÷liberty¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷nLbVa6vE¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ebusua Dwarfs¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EBU¬AE÷Ebusua Dwarfs¬WU÷ebusua-dwarfs¬OA÷team¬WN÷DRE¬AF÷Dreams¬WV÷dreams¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷b55myN1D¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hearts Of Oak¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEA¬AE÷Hearts Of Oak¬WU÷hearts-of-oak¬OA÷team¬WN÷NEW¬AF÷New Edubiase¬WV÷new-edubiase¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷69B3sbOn¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Allies¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬WU÷inter-allies¬OA÷team¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬WV÷aduana-stars¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷C6EBuxga¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Techiman City¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEC¬AE÷Techiman City¬WU÷techiman-city¬OA÷team¬WN÷BEC¬AF÷Berekum Chelsea¬WV÷berekum-chelsea¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷jcDFvd85¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷WAFA¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬WU÷wafa¬OA÷team¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko¬WV÷asante-kotoko¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷b3zseHhn¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aduana Stars¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars¬WU÷aduana-stars¬OA÷team¬WN÷STA¬AF÷All Stars¬WV÷all-stars¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷tn6SyfhO¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬WU÷asante-kotoko¬OA÷team¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold¬WV÷ashanti-gold¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷fkAWzE7U¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEC¬AE÷Berekum Chelsea¬WU÷berekum-chelsea¬OA÷team¬WN÷WAF¬AF÷WAFA¬WV÷wafa¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷WUmlgeNb¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dreams¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dreams¬WU÷dreams¬OA÷team¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United¬WV÷bechem-united¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷hvkpfy8h¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liberty¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬WU÷liberty¬OA÷team¬WN÷INT¬AF÷Inter Allies¬WV÷inter-allies¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷EgwghFx5¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medeama¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Medeama¬WU÷medeama¬OA÷team¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬WV÷hearts-of-oak¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷nP6OxzwI¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Edubiase¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New Edubiase¬WU÷new-edubiase¬OA÷team¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬WV÷ebusua-dwarfs¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷KCywdcwt¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sekondi Hasaacas¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TZI¬AE÷Sekondi Hasaacas¬WU÷sekondi-hasaacas¬OA÷team¬WN÷TEC¬AF÷Techiman City¬WV÷techiman-city¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷IozAlXyU¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Stars¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷All Stars¬WU÷all-stars¬OA÷team¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬WV÷liberty¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Sd3S6Eib¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬WU÷asante-kotoko¬OA÷team¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬WV÷medeama¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷pYDN7fxh¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬WU÷ashanti-gold¬OA÷team¬WN÷BEC¬AF÷Berekum Chelsea¬WV÷berekum-chelsea¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷MJt1jg7H¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bechem United¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬WU÷bechem-united¬OA÷team¬WN÷NEW¬AF÷New Edubiase¬WV÷new-edubiase¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷SdsciZiB¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ebusua Dwarfs¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EBU¬AE÷Ebusua Dwarfs¬WU÷ebusua-dwarfs¬OA÷team¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬WV÷hearts-of-oak¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷0Au5kDMN¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Allies¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬WU÷inter-allies¬OA÷team¬WN÷DRE¬AF÷Dreams¬WV÷dreams¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷KfMypipo¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Techiman City¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEC¬AE÷Techiman City¬WU÷techiman-city¬OA÷team¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬WV÷aduana-stars¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷YcAJ8zNo¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷WAFA¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬WU÷wafa¬OA÷team¬WN÷TZI¬AF÷Sekondi Hasaacas¬WV÷sekondi-hasaacas¬OB÷team¬AN÷n¬~
1
1455141546
240
POMOĆ: Nalazite se na Ganska Premier Liga rezultati stranici u Nogomet/Gana sekciji. Rezultati.com nudi Ganska Premier Liga rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Premier League 2015/2016 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Ganska Premier Liga rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Ganska Premier Liga servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.