Nogomet »Hrvatska » Kup » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷HRVATSKA: Kup¬ZB÷59¬ZC÷SdwvSp36¬ZD÷p¬ZE÷vqN7nIUS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/hrvatska/kup/¬ZX÷00Hrvatska....008vatska00200116000Kup.........003......¬~AA÷r9w9Itoe¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bednja Beletinec¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷BED¬AE÷Bednja Beletinec¬WU÷bednja-beletinec¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷PRI¬AF÷Primorac Biograd¬WV÷primorac-biograd¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Aeu1K2Gr¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Blato¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷BLA¬AE÷Blato¬WU÷blato¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷1¬OA÷team¬WN÷CRO¬AF÷Croatia Dakovo¬WV÷croatia-dakovo¬AH÷1¬AU÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Wj1O6qnq¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Duga Resa¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷DUG¬AE÷Duga Resa¬WU÷duga-resa¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SLA¬AF÷Slavonija Pozega¬WV÷slavonija-pozega¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷6TqVPOhL¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gornja Vrba¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷GOR¬AE÷Gornja Vrba¬WU÷gornja-vrba¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬OA÷team¬WN÷NOV¬AF÷Novi Mikanovci¬WV÷novi-mikanovci¬AH÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷I73z4sW1¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grabrovnica¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷GRA¬AE÷Grabrovnica¬WU÷grabrovnica¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷SLO¬AF÷Sloga Cakovec¬WV÷sloga-cakovec¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷lWcaC5OL¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koprivnica¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷KOP¬AE÷Koprivnica¬WU÷koprivnica¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷HAS¬AF÷HAŠK¬WV÷hask¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷lhZZOr8R¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nedelisce¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷NED¬AE÷Nedelisce¬WU÷nedelisce¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷GRA¬AF÷Sloga NG¬WV÷sloga-ng¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷0pYDH001¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬WU÷nehaj-senj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷BJD¬AF÷Bijelo Brdo¬WV÷bijelo-brdo¬AH÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷As0S531k¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NK Bistra¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷STO¬AE÷NK Bistra¬WU÷nk-bistra¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷LEK¬AF÷Lekenik¬WV÷lekenik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷4Iv5JMVl¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opatija¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷OPT¬AE÷Opatija¬WU÷opatija¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬OA÷team¬WN÷POL¬AF÷Polet¬WV÷polet¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷SMd3BPwS¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrc Zlatar¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷OS¬AE÷Ostrc Zlatar¬WU÷ostrc-zlatar¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷MOS¬AF÷NK Mosor¬WV÷nk-mosor¬AH÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷44aW4NGe¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Segesta¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷SEG¬AE÷Segesta¬WU÷segesta¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷MLA¬AF÷Zdralovi¬WV÷zdralovi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷KCsJSQ82¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suhopolje¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷SUH¬AE÷Suhopolje¬WU÷suhopolje¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷TEH¬AF÷Tehnicar¬WV÷tehnicar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷SxoRQ4wF¬AD÷1440597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vuteks Sloga¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷VUT¬AE÷Vuteks Sloga¬WU÷vuteks-sloga¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷FUN¬AF÷Funtana¬WV÷funtana¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷vyXHGKF7¬AD÷1440511200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Porec¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷POR¬AE÷Porec¬WU÷porec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷ZET¬AF÷ZET Zagreb¬WV÷zet-zagreb¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷b3tNRpO8¬AD÷1440511200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zagora¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷ZAG¬AE÷Zagora¬WU÷zagora¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷GOR¬AF÷Gorica¬WV÷gorica¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~
1
1441277272
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷HRVATSKA: Kup¬ZB÷59¬ZC÷SdwvSp36¬ZD÷p¬ZE÷vqN7nIUS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/hrvatska/kup/¬ZX÷00Hrvatska....008vatska00200116000Kup.........003......¬~AA÷KrjNKNw7¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bednja Beletinec¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷BED¬AE÷Bednja Beletinec¬WU÷bednja-beletinec¬OA÷team¬WN÷OSI¬AF÷Osijek¬WV÷osijek¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷CxF0Yt86¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blato¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷BLA¬AE÷Blato¬WU÷blato¬OA÷team¬WN÷ZAD¬AF÷Zadar¬WV÷zadar¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷xK0IL3O0¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duga Resa¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷DUG¬AE÷Duga Resa¬WU÷duga-resa¬OA÷team¬WN÷RIJ¬AF÷Rijeka¬WV÷rijeka¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷xKMmyqOm¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Funtana¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷FUN¬AE÷Funtana¬WU÷funtana¬OA÷team¬WN÷NKZ¬AF÷NK Zagreb¬WV÷nk-zagreb¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷K2E4X0NC¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorica¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷GOR¬AE÷Gorica¬WU÷gorica¬OA÷team¬WN÷POM¬AF÷Pomorac¬WV÷pomorac¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷pMs9rRVD¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gornja Vrba¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷GOR¬AE÷Gornja Vrba¬WU÷gornja-vrba¬OA÷team¬WN÷VAR¬AF÷Varaždin¬WV÷varazdin¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷tlyIt50Q¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grabrovnica¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷GRA¬AE÷Grabrovnica¬WU÷grabrovnica¬OA÷team¬WN÷SIB¬AF÷Šibenik¬WV÷sibenik¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷bXFGvIUu¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HAŠK¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷HAS¬AE÷HAŠK¬WU÷hask¬OA÷team¬WN÷ZEL¬AF÷Zelina¬WV÷zelina¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷YoGdZMh0¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lekenik¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷LEK¬AE÷Lekenik¬WU÷lekenik¬OA÷team¬WN÷INT¬AF÷Inter Z.¬WV÷inter-z¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷OCtDsooK¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬WU÷nehaj-senj¬OA÷team¬WN÷CIB¬AF÷Cibalia¬WV÷cibalia¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷bgD8WKxJ¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Opatija¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷OPT¬AE÷Opatija¬WU÷opatija¬OA÷team¬WN÷VIN¬AF÷Vinogradar¬WV÷vinogradar¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷UgcANPgl¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrc Zlatar¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷OS¬AE÷Ostrc Zlatar¬WU÷ostrc-zlatar¬OA÷team¬WN÷DIN¬AF÷Din. Zagreb¬WV÷din-zagreb¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷jNQiz3wf¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porec¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷POR¬AE÷Porec¬WU÷porec¬OA÷team¬WN÷LOK¬AF÷Lok. Zagreb¬WV÷lok-zagreb¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷bT1EMq9f¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sloga NG¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷GRA¬AE÷Sloga NG¬WU÷sloga-ng¬OA÷team¬WN÷HAJ¬AF÷Hajduk Split¬WV÷hajduk-split¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷WIgRJsgD¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tehnicar¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷TEH¬AE÷Tehnicar¬WU÷tehnicar¬OA÷team¬WN÷SLA¬AF÷Slaven Belupo¬WV÷slaven-belupo¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷rcNqxP8s¬AD÷1443013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zdralovi¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷MLA¬AE÷Zdralovi¬WU÷zdralovi¬OA÷team¬WN÷IST¬AF÷Istra 1961¬WV÷istra-1961¬OB÷team¬AN÷n¬~
1
1441277272
16
POMOĆ: Nalazite se na Hrvatski kup rezultati stranici u Nogomet/Hrvatska sekciji. Rezultati.com nudi Hrvatski kup rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Kup 2015/2016 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Hrvatski kup rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Hrvatski kup servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.