Nogomet »Luksemburg » Luxembourg Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷LUKSEMBURG: Luxembourg Cup¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Luksemburg¬ZC÷lSkjsVgd¬ZD÷s¬ZE÷OMZvJLp3¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/luksemburg/luxembourg-cup/¬ZX÷00Luksemburg 010emburg0010000000147000Luxembourg C014rg Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷bTNyNDft¬AD÷1474214400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeunesse Junglinster¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JEU¬AE÷Jeunesse Junglinster¬WU÷jeunesse-junglinster¬AG÷0¬WN÷MON¬AF÷Mondorf¬WV÷mondorf¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷UDqO3jfI¬AD÷1474214400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Luna Oberkorn¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUN¬AE÷Luna Oberkorn¬WU÷luna-oberkorn¬AG÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wiltz¬WV÷wiltz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷rHmS2A9O¬AD÷1474212600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Les Ardoisiers Perle¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARD¬AE÷Les Ardoisiers Perle¬WU÷les-ardoisiers-perle¬AG÷0¬WN÷FOL¬AF÷Fola¬WV÷fola¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷vPjB6hAa¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alisontia Steinsel¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALI¬AE÷Alisontia Steinsel¬WU÷alisontia-steinsel¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷MAM¬AF÷FC Mamer¬WV÷fc-mamer¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷4tgxLiPh¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Colmar-Berg¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷AS Colmar-Berg¬WU÷as-colmar-berg¬AG÷0¬WN÷STR¬AF÷UNA Strassen¬WV÷una-strassen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷tQj9Npoi¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Hosingen¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷AS Hosingen¬WU÷as-hosingen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷BIW¬AF÷Jeunesse Biwer¬WV÷jeunesse-biwer¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷0Yi77Yfg¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Wincrange¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HES¬AF÷Hesperange¬WV÷hesperange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬WM÷WIN¬AE÷AS Wincrange¬WU÷as-wincrange¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷YLpgH9OH¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bastendorf¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAS¬AE÷Bastendorf¬WU÷fc-47-bastendorf¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NOR¬AF÷Norden¬WV÷ff-norden¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C6dpJVg5¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Biekerech¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIE¬AE÷Biekerech¬WU÷biekerech¬AG÷1¬WN÷ESC¬AF÷Esch¬WV÷esch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷ED5eG8MQ¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blo Weiss Itzig¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BWI¬AE÷Blo Weiss Itzig¬WU÷blo-weiss-itzig¬AG÷0¬WN÷DIF¬AF÷Differdange¬WV÷differdange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷0UDMasgp¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cebra¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Esch¬WV÷jeunesse-esch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷CEB¬AE÷Cebra¬WU÷cebra¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷6Zbb9fQt¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diekirch¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIE¬AE÷Diekirch¬WU÷diekirch¬AG÷1¬WN÷ROD¬AF÷Rodange¬WV÷fc-rodange-91¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷WIsn6ObJ¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erpeldange¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERP¬AE÷Erpeldange¬WU÷erpeldange¬AG÷1¬WN÷RUM¬AF÷Rumelange¬WV÷rumelange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷b3htKBva¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷FC Koerich/Simmern¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FCK¬AE÷FC Koerich/Simmern¬WU÷fc-koerich-simmern¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AVE¬AF÷Avenir Beggen¬WV÷avenir-beggen¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷I9228Eum¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Munsbach¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FCM¬AE÷FC Munsbach¬WU÷fc-munsbach¬AG÷0¬WN÷HOS¬AF÷Hostert¬WV÷hostert¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷GMiNBSUs¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Red Black/Egalite¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RBE¬AE÷FC Red Black/Egalite¬WU÷fc-red-black-egalite-07¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sandweiler¬WV÷us-sandweiler¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷nNgHLOF3¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gasperich¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAS¬AE÷Gasperich¬WU÷gasperich¬AG÷1¬WN÷BWM¬AF÷Blo Weiss Medernach¬WV÷blo-weiss-medernach¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷dKyARgnP¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kehlen¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEH¬AE÷Kehlen¬WU÷kehlen¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬WN÷MER¬AF÷Mertert/Wasserbillig¬WV÷mertert-wasserbillig¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷b5qv8pU6¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lorentzweiler¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOR¬AE÷Lorentzweiler¬WU÷lorentzweiler¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬WN÷STO¬AF÷Bissen¬WV÷bissen¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬AN÷n¬~AA÷A3DSEG2J¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muhlenbach¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUH¬AE÷Muhlenbach¬WU÷blue-boys-muhlenbach¬AG÷0¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn¬WV÷niedercorn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷p2uz9QE0¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pratzerthal/Redange¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRA¬AE÷Pratzerthal/Redange¬WU÷pratzerthal-redange¬AG÷2¬WN÷BEN¬AF÷Benfica¬WV÷benfica¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷OniRAnpl¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Boys Aspelt¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RBA¬AE÷Red Boys Aspelt¬WU÷red-boys-aspelt¬AG÷0¬WN÷KAE¬AF÷Kaerjeng¬WV÷kaerjeng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷QkfYLX9n¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Star Merl/Belair¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RSM¬AE÷Red Star Merl/Belair¬WU÷red-star-merl-belair¬AG÷0¬WN÷MON¬AF÷Mondercange¬WV÷mondercange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QDhLKrV9¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rupensia¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOO¬AE÷Rupensia¬WU÷rupensia-lusitanos-larochette¬AG÷2¬WN÷USF¬AF÷US Feulen¬WV÷us-feulen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷nkfJ4WvC¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schifflange¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schifflange¬WU÷schifflange¬AG÷1¬WN÷DUD¬AF÷Dudelange¬WV÷dudelange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷lfCWDzIP¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syra Mensdorf¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Canach¬WV÷jeunesse-canach¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷SYR¬AE÷Syra Mensdorf¬WU÷syra-mensdorf¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷2wjV96af¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Tetange¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Tetange¬WU÷union-tetange¬AG÷2¬WN÷PET¬AF÷Petange¬WV÷petange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷vLCQb18j¬AD÷1474137000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Walferdange¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAL¬AE÷Walferdange¬WU÷fc-residence-walferdange¬AG÷1¬WN÷GRE¬AF÷Grevenmacher¬WV÷grevenmacher¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷h0fDM40c¬AD÷1474131600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schouweiler¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LIN¬AF÷Lintgen¬WV÷lintgen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬WM÷SCH¬AE÷Schouweiler¬WU÷etoile-sportive-schouweiler¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷fVokIk9B¬AD÷1474128000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Remich/Bous¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REM¬AE÷Union Remich/Bous¬WU÷union-remich-bous¬AG÷0¬WN÷RAC¬AF÷Racing Luxembourg¬WV÷racing-luxembourg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬AN÷n¬~
1
1475341919
32
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LUKSEMBURG: Luxembourg Cup¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Luksemburg¬ZC÷lSkjsVgd¬ZD÷s¬ZE÷OMZvJLp3¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/luksemburg/luxembourg-cup/¬ZX÷00Luksemburg 010emburg0010000000147000Luxembourg C014rg Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷SEbo5Mpe¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alisontia Steinsel¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALI¬AE÷Alisontia Steinsel¬WU÷alisontia-steinsel¬WN÷LOR¬AF÷Lorentzweiler¬WV÷lorentzweiler¬AN÷n¬~AA÷AZXlPsxR¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Hosingen¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷AS Hosingen¬WU÷as-hosingen¬WN÷ROD¬AF÷Rodange¬WV÷fc-rodange-91¬AN÷n¬~AA÷GzutR37E¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blo Weiss Medernach¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ETT¬AF÷Ettelbruck¬WV÷ettelbruck¬WM÷BWM¬AE÷Blo Weiss Medernach¬WU÷blo-weiss-medernach¬AN÷n¬~AA÷EBfs62Vl¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Differdange¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIF¬AE÷Differdange¬WU÷differdange¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Esch¬WV÷jeunesse-esch¬AN÷n¬~AA÷xptxSqh8¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dudelange¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUD¬AE÷Dudelange¬WU÷dudelange¬WN÷PET¬AF÷Petange¬WV÷petange¬AN÷n¬~AA÷Iu9BBO7R¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Esch¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESC¬AE÷Esch¬WU÷esch¬WN÷STR¬AF÷UNA Strassen¬WV÷una-strassen¬AN÷n¬~AA÷SEKGK1pr¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Koerich/Simmern¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIL¬AF÷Wiltz¬WV÷wiltz¬WM÷FCK¬AE÷FC Koerich/Simmern¬WU÷fc-koerich-simmern¬AN÷n¬~AA÷2XCTHaU0¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grevenmacher¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Grevenmacher¬WU÷grevenmacher¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Canach¬WV÷jeunesse-canach¬AN÷n¬~AA÷baUpQNMK¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hostert¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOS¬AE÷Hostert¬WU÷hostert¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn¬WV÷niedercorn¬AN÷n¬~AA÷CSwBDpwF¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaerjeng¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAE¬AE÷Kaerjeng¬WU÷kaerjeng¬WN÷BEN¬AF÷Benfica¬WV÷benfica¬AN÷n¬~AA÷jJxFC4hL¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kehlen¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEH¬AE÷Kehlen¬WU÷kehlen¬WN÷RUM¬AF÷Rumelange¬WV÷rumelange¬AN÷n¬~AA÷65JKJLal¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lintgen¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Lintgen¬WU÷lintgen¬WN÷MON¬AF÷Mondercange¬WV÷mondercange¬AN÷n¬~AA÷lUnf30F7¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mondorf¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Mondorf¬WU÷mondorf¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Rosport¬WV÷victoria-rosport¬AN÷n¬~AA÷Awlj4t01¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norden¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norden¬WU÷ff-norden¬WN÷RAC¬AF÷Racing Luxembourg¬WV÷racing-luxembourg¬AN÷n¬~AA÷OtEPIuFf¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandweiler¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sandweiler¬WU÷us-sandweiler¬WN÷FOL¬AF÷Fola¬WV÷fola¬AN÷n¬~AA÷Klew7rGr¬AD÷1477839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷US Feulen¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷USF¬AE÷US Feulen¬WU÷us-feulen¬WN÷HES¬AF÷Hesperange¬WV÷hesperange¬AN÷n¬~
1
1475341919
16
POMOĆ: Nalazite se na Luxembourg Cup 2016/2017 rezultati stranici u Nogomet/Luksemburg sekciji. Rezultati.com nudi Luxembourg Cup 2016/2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Luxembourg Cup 2016/2017 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Luxembourg Cup 2016/2017 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Luxembourg Cup 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.