Nogomet »Rusija » Kup » 2017/2018

results
1
1500705591
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUSIJA: Kup - Kvalifikacije¬ZEE÷WvZyDeKk¬ZB÷158¬ZY÷Rusija¬ZC÷nLCeZftN¬ZD÷p¬ZE÷6118nkxN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_WvZyDeKk¬ZJ÷1¬ZL÷/nogomet/rusija/kup/¬ZX÷00Rusija 006Rusija0080000000148000Kup - Kvalif019kacije000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rusija¬~AA÷46UrHmej¬AD÷1500807600¬ADE÷1500807600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Znamya Truda¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRU¬AE÷Znamya Truda¬WU÷znamya-truda¬WN÷FC¬AF÷Murom¬WV÷fc-murom¬AN÷n¬~AA÷rX3zwwnm¬AD÷1500814800¬ADE÷1500814800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afips¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFI¬AE÷Afips¬WU÷afips¬WN÷CHA¬AF÷FK Chayka¬WV÷fk-chayka-peschanokopskoye¬AN÷n¬~AA÷Qeguxc1g¬AD÷1500814800¬ADE÷1500814800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chornomorets¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chornomorets¬WU÷chornomorets¬WN÷MAY¬AF÷Maykop¬WV÷maykop¬AN÷n¬~AA÷GrD6zxdB¬AD÷1500814800¬ADE÷1500814800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷D. Bryansk¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRY¬AE÷D. Bryansk¬WU÷d-bryansk¬WN÷SMO¬AF÷Smolensk¬WV÷smolensk¬AN÷n¬~AA÷AqVvITup¬AD÷1500814800¬ADE÷1500814800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dolgoprudny¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUB¬AE÷Dolgoprudny¬WU÷fc-dolgoprudny¬WN÷ARA¬AF÷Ararat Moscow¬WV÷ararat-moscow¬AN÷n¬~AA÷b72BZeBH¬AD÷1500814800¬ADE÷1500814800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kolomna¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolomna¬WU÷fk-kolomna¬WN÷MOS¬AF÷Saturn Ramenskoye¬WV÷saturn-ramenskoye¬AN÷n¬~AA÷zRE0qu9J¬AD÷1500814800¬ADE÷1500814800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pskov¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PSK¬AE÷Pskov¬WU÷pskov¬WN÷ZSP¬AF÷Zvezda St. Peterburg¬WV÷zvezda-st-peterburg¬AN÷n¬~AA÷EHD4raOP¬AD÷1500814800¬ADE÷1500814800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ryazan¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KRA¬AF÷Krasnogorsk¬WV÷zorkiy-krasnogorsk-fk¬WM÷FC¬AE÷Ryazan¬WU÷ryazan¬AN÷n¬~AA÷8I9bxbRb¬AD÷1500814800¬ADE÷1500814800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Kostroma¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOS¬AE÷S. Kostroma¬WU÷s-kostroma¬WN÷TEK¬AF÷Tekstilshtik¬WV÷tekstilshtik¬AN÷n¬~AA÷n3LkvKdn¬AD÷1500818400¬ADE÷1500818400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chertanovo M.¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHER¬AE÷Chertanovo M.¬WU÷fc-chertanovo-moscow¬WN÷STR¬AF÷FK Strogino Moscow¬WV÷strogino-moscow¬AN÷n¬~AA÷CdRtKGBU¬AD÷1500818400¬ADE÷1500818400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Khimik Novomoskovsk¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAL¬AF÷Kaluga¬WV÷kaluga¬WM÷KHI¬AE÷Khimik Novomoskovsk¬WU÷khimik-novomoskovsk¬AN÷n¬~AA÷URAfwvCh¬AD÷1500818400¬ADE÷1500818400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Veles Moscow¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Veles Moscow¬WU÷veles-moscow¬WN÷MOS¬AF÷T. Moscow¬WV÷t-moscow¬AN÷n¬~AA÷lI2nu0st¬AD÷1500825600¬ADE÷1500825600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Energomash Belgorod¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENE¬AE÷Energomash Belgorod¬WU÷fc-energomash-belgorod¬WN÷LIP¬AF÷M. Lipetsk¬WV÷m-lipetsk¬AN÷n¬~AA÷KIWDLyHC¬AD÷1500901200¬ADE÷1500901200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chita¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZEN¬AF÷Zenit Irkutsk¬WV÷zenit-irkutsk¬WM÷CHI¬AE÷Chita¬WU÷chita¬AN÷n¬~AA÷xhE2yIt5¬AD÷1500901200¬ADE÷1500901200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷D. Kostroma¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOS¬AE÷D. Kostroma¬WU÷d-kostroma¬WN÷VLA¬AF÷Vladimir¬WV÷vladimir¬AN÷n¬~AA÷b9VHKeWI¬AD÷1500901200¬ADE÷1500901200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Barnaul¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Dynamo Barnaul¬WU÷dynamo-barnaul¬WN÷OMS¬AF÷Omsk¬WV÷irtysh-omsk¬AN÷n¬~AA÷rcTnG7Ad¬AD÷1500901200¬ADE÷1500901200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legion Dynamo¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legion Dynamo¬WU÷legion-dynamo¬WN÷NAZ¬AF÷Nazran¬WV÷nazran¬AN÷n¬~AA÷rkZNvimc¬AD÷1500901200¬ADE÷1500901200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zenit Volgograd¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCZ¬AE÷Zenit Volgograd¬WU÷zenit-volgograd¬WN÷STA¬AF÷Dynamo Stavropol¬WV÷dynamo-stavropol¬AN÷n¬~AA÷Y5SxLddO¬AD÷1500904800¬ADE÷1500904800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belogorsk¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belogorsk¬WU÷belogorsk¬WN÷KOM¬AF÷Komsomolsk¬WV÷komsomolsk¬AN÷n¬~AA÷MuYRwB23¬AD÷1500904800¬ADE÷1500904800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SKA Rostov¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷SKA Rostov¬WU÷ska-rostov-on-don¬WN÷ARM¬AF÷Armavir¬WV÷armavir¬AN÷n¬~AA÷Wd0WwJWt¬AD÷1500910200¬ADE÷1500910200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nalchik¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAL¬AE÷Nalchik¬WU÷nalchik¬WN÷MAS¬AF÷Mashuk¬WV÷mashuk¬AN÷n¬~
1
1500705591
21
POMOĆ: Nalazite se na Ruski kup rezultati stranici u Nogomet/Rusija sekciji. Rezultati.com nudi Ruski kup rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Kup 2017/2018 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Ruski kup rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Ruski kup servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.