Nogomet »Škotska » FA Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ŠKOTSKA: FA Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Škotska¬ZC÷YqiW5sDD¬ZD÷p¬ZE÷nikECBqr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/skotska/fa-cup/¬ZX÷00Škotska 007kotska0060000000147000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷Msk8i3ef¬AD÷1474815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leith A.¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leith A.¬WU÷leith-athletic¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CUM¬AF÷Cumbernauld Colts¬WV÷cumbernauld-colts¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷v7TK23rb¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beith¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beith¬WU÷beith¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷STR¬AF÷Strathspey Thistle¬WV÷strathspey-thistle¬AH÷0¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷jNtPmLfJ¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BSC Glasgow¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BSC¬AE÷BSC Glasgow¬WU÷bsc-glasgow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ROT¬AF÷Rothes¬WV÷rothes¬AH÷1¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷U7Eo5MPg¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civil Service Stroll¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIV¬AE÷Civil Service Stroll¬WU÷civil-service-stroll¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷HAW¬AF÷Hawick Royal Albert¬WV÷hawick-royal-albert¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷4Q6b2K9C¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬WU÷clachnacuddin¬AG÷1¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬WV÷stirling-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷bm621vPI¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalbeattie Star¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalbeattie Star¬WU÷dalbeattie-star¬AG÷1¬WN÷WIC¬AF÷Wick Academy¬WV÷wick-academy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷vwz7C4XJ¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬WU÷deveronvale¬AG÷0¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬WV÷gretna-2008¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷CWsLl1uD¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Kilbride¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷East Kilbride¬WU÷east-kilbride¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬WN÷VAL¬AF÷Vale Of Leithen¬WV÷vale-of-leithen¬AH÷1¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷OABw7res¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh University¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh University¬WU÷edinburgh-university¬AG÷0¬WN÷WHI¬AF÷Whitehill Welfare¬WV÷whitehill-welfare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷U7hGksQ6¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forres Mechanics¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOS¬AF÷Lossiemouth¬WV÷lossiemouth¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬WM÷FOR¬AE÷Forres Mechanics¬WU÷forres-mechanics¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷G4lCjNA0¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort William¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fort William¬WU÷fort-william¬AG÷1¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬WV÷brora-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷zoFs62Am¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬WU÷gala-fairydean¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷FRA¬AF÷Fraserburgh¬WV÷fraserburgh¬AH÷1¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷GOzm9jrP¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Girvan¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HUN¬AF÷Huntly¬WV÷huntly¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷GIR¬AE÷Girvan¬WU÷girvan¬AG÷1¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷QZ7f30f6¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inverurie Loco Works¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INV¬AE÷Inverurie Loco Works¬WU÷inverurie-loco-works¬AG÷0¬WN÷BUC¬AF÷Buckie Thistle¬WV÷buckie-thistle¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷ITYABOnQ¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keith¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEI¬AE÷Keith¬WU÷keith¬AG÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banks O' Dee¬WV÷banks-o-dee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷8bDk4tu0¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nairn County¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬WU÷nairn-county¬AG÷2¬WN÷PRE¬AF÷Preston Athletic¬WV÷preston-athletic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷CjA60bvP¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Selkirk¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEL¬AE÷Selkirk¬WU÷selkirk¬AJ÷1¬AG÷0¬WN÷LIN¬AF÷Linlithgow Rose¬WV÷linlithgow-rose¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷rij4hqtl¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turriff Utd¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg Rose¬WV÷bonnyrigg-rose¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷TUR¬AE÷Turriff Utd¬WU÷turriff-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~
1
1475070007
18
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ŠKOTSKA: FA Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Škotska¬ZC÷YqiW5sDD¬ZD÷p¬ZE÷nikECBqr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/skotska/fa-cup/¬ZX÷00Škotska 007kotska0060000000147000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷ULusCHUR¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bonnyrigg Rose¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BON¬AE÷Bonnyrigg Rose¬WU÷bonnyrigg-rose¬WN÷TUR¬AF÷Turriff Utd¬WV÷turriff-united¬AM÷2. utakmica. Rezultat 1. utakmice: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷YXUpnUA5¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawick Royal Albert¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawick Royal Albert¬WU÷hawick-royal-albert¬WN÷CIV¬AF÷Civil Service Stroll¬WV÷civil-service-stroll¬AM÷2. utakmica. Rezultat 1. utakmice: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷tQUsgxOk¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lossiemouth¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Lossiemouth¬WU÷lossiemouth¬WN÷FOR¬AF÷Forres Mechanics¬WV÷forres-mechanics¬AM÷2. utakmica. Rezultat 1. utakmice: 2-2.¬AN÷n¬~AA÷zsJlQxuB¬AD÷1475694000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cumbernauld Colts¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUM¬AE÷Cumbernauld Colts¬WU÷cumbernauld-colts¬WN÷LEI¬AF÷Leith A.¬WV÷leith-athletic¬AM÷2. utakmica. Rezultat 1. utakmice: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷fs6UkfRn¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Annan¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷ANN¬AE÷Annan¬WU÷annan¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬WV÷east-stirlingshire¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷8OMRhNsR¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arbroath¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷ARB¬AE÷Arbroath¬WU÷arbroath¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬WV÷stirling-university¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷6H9YlEtg¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banks O' Dee¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Banks O' Dee¬WU÷banks-o-dee¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬WV÷formartine-utd¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷0K6QjzCt¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brora Rangers¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brora Rangers¬WU÷brora-rangers¬WN÷CLY¬AF÷Clyde¬WV÷clyde¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷Ofqc82sE¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BSC Glasgow¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WN÷BEI¬AF÷Beith¬WV÷beith¬WM÷BSC¬AE÷BSC Glasgow¬WU÷bsc-glasgow¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷n9YIfqDE¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buckie Thistle¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷BUC¬AE÷Buckie Thistle¬WU÷buckie-thistle¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬WV÷gretna-2008¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷v79glsjr¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬WU÷cowdenbeath¬WN÷EAS¬AF÷East Kilbride¬WV÷east-kilbride¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷Ic8cm15l¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edinburgh City¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh City¬WU÷edinburgh-city¬WN÷FOR¬AF÷Forfar¬WV÷forfar¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷UXNNg3SK¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬WU÷gala-fairydean¬WN÷ELG¬AF÷Elgin¬WV÷elgin¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷0Mc2nLKf¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huntly¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Huntly¬WU÷huntly¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬WV÷spartans¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷nw0EqJ4D¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Linlithgow Rose¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Linlithgow Rose¬WU÷linlithgow-rose¬WN÷STI¬AF÷Stirling¬WV÷stirling¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷EP16ouz1¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Preston Athletic¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WN÷MON¬AF÷Montrose¬WV÷montrose¬WM÷PRE¬AE÷Preston Athletic¬WU÷preston-athletic¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~AA÷8n1Apak7¬AD÷1477144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wick Academy¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷WIC¬AE÷Wick Academy¬WU÷wick-academy¬WN÷WHI¬AF÷Whitehill Welfare¬WV÷whitehill-welfare¬AM÷1. utakmica. Ponavlja se ako je neriješeno. ¬AN÷n¬~
1
1475070007
17
POMOĆ: Nalazite se na Škotski FA kup rezultati stranici u Nogomet/Škotska sekciji. Rezultati.com nudi Škotski FA kup rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, FA Cup 2016/2017 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Škotski FA kup rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Škotski FA kup servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.