Nogomet »Wales » FA Cup » 2016/2017

results
1
1474910379
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷WALES: FA Cup¬ZEE÷j7WKjtqI¬ZB÷207¬ZY÷Wales¬ZC÷8KlZlZW9¬ZD÷p¬ZE÷E7Ktdbwj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷207_j7WKjtqI¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/wales/fa-cup/¬ZX÷00Wales 005......0020000000147000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷2ZFskotI¬AD÷1475328600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Abergele Town¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ABE¬AE÷Abergele Town¬WU÷abergele-town¬WN÷LLA¬AF÷Llanrug¬WV÷llanrug¬AN÷n¬~AA÷pb5nl5eO¬AD÷1475328600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barmouth & Dyffryn United¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barmouth & Dyffryn United¬WU÷barmouth-dyffryn-united¬WN÷BUC¬AF÷Buckley¬WV÷buckley¬AN÷n¬~AA÷Auw956Qb¬AD÷1475328600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glantraeth FC¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLA¬AE÷Glantraeth FC¬WU÷glantraeth-fc¬WN÷MYN¬AF÷Mynydd Llandegai¬WV÷mynydd-llandegai¬AN÷n¬~AA÷42xD4Qu5¬AD÷1475328600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenfield¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LLA¬AF÷Llandudno Albion¬WV÷llandudno-albion¬WM÷GRE¬AE÷Greenfield¬WU÷greenfield¬AN÷n¬~AA÷8zLed2mo¬AD÷1475328600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llangefni¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LLA¬AE÷Llangefni¬WU÷llangefni¬WN÷BRY¬AF÷Brymbo¬WV÷brymbo¬AN÷n¬~AA÷Or3rK5uh¬AD÷1475328600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llanrhaedr¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LLA¬AE÷Llanrhaedr¬WU÷llanrhaedr¬WN÷PRE¬AF÷Prestatyn Sports¬WV÷prestatyn-sports¬AN÷n¬~AA÷dd1jIqA4¬AD÷1475328600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mold Alexandra¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOL¬AE÷Mold Alexandra¬WU÷mold-alexandra¬WN÷LLA¬AF÷Llanberis¬WV÷llanberis-fc¬AN÷n¬~AA÷EDq07Sen¬AD÷1475328600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nantlle Vale FC¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAN¬AE÷Nantlle Vale FC¬WU÷nantlle-vale-fc¬WN÷HOL¬AF÷Holyhead¬WV÷holyhead¬AN÷n¬~AA÷ALGeFsfN¬AD÷1475328600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Asaph¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷St. Asaph¬WU÷st-asaph¬WN÷PRE¬AF÷Prestatyn¬WV÷prestatyn¬AN÷n¬~AA÷MwsMyy61¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aberaeron¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ABE¬AE÷Aberaeron¬WU÷aberaeron¬WN÷CAL¬AF÷Caldicot¬WV÷caldicot¬AN÷n¬~AA÷0UuQzeL7¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aberbargoed¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ABE¬AE÷Aberbargoed¬WU÷aberbargoed-buds¬WN÷BAR¬AF÷Barry¬WV÷barry-town¬AN÷n¬~AA÷EXT7avb8¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afan Lido¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFA¬AE÷Afan Lido¬WU÷afan-lido¬WN÷PON¬AF÷Pontyclun¬WV÷pontyclun-fc¬AN÷n¬~AA÷SzYBbbDE¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgend Street¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Bridgend Street¬WU÷bridgend-street¬WN÷GOY¬AF÷Goytre AFC¬WV÷goytre-afc¬AN÷n¬~AA÷AaNGcISK¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambrian & Clydach¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAM¬AE÷Cambrian & Clydach¬WU÷cambrian-clydach¬WN÷TRE¬AF÷Trefelin¬WV÷trefelin¬AN÷n¬~AA÷b19jmPAU¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coedpoeth¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COE¬AE÷Coedpoeth¬WU÷coedpoeth¬WN÷KIE¬AF÷Holywell¬WV÷holywell-town-fc¬AN÷n¬~AA÷zNpd88tt¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Conwy Borough¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Conwy Borough¬WU÷conwy-borough¬WN÷CAE¬AF÷Caernarfon¬WV÷caernarfon¬AN÷n¬~AA÷ljMKdxrR¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Croesyceiliog¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Croesyceiliog¬WU÷croesyceiliog-fc¬WN÷GOY¬AF÷Goytre United¬WV÷goytre-united¬AN÷n¬~AA÷trEnhdjr¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cwmamman United¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CWM¬AE÷Cwmamman United¬WU÷cwmamman-united¬WN÷CAE¬AF÷Caerau¬WV÷caerau-fc¬AN÷n¬~AA÷O2mjCHsE¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ebbw¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Ebbw¬WU÷ebbw-vale-f-c¬WN÷YNY¬AF÷Ynysgerwn¬WV÷ynysgerwn¬AN÷n¬~AA÷Wlv56nBh¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLI¬AE÷Flint¬WU÷flint-town¬WN÷PEN¬AF÷Penycae¬WV÷penycae-fc¬AN÷n¬~AA÷GxtH3peB¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gresford¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Gresford¬WU÷gresford¬WN÷DEN¬AF÷Denbigh¬WV÷denbigh¬AN÷n¬~AA÷b1VL24AH¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guilsfield¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guilsfield¬WU÷guilsfield¬WN÷WEL¬AF÷Welshpool¬WV÷welshpool¬AN÷n¬~AA÷xhUP1OPN¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawarden Rangers¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Carno¬WV÷carno-fc¬WM÷HAW¬AE÷Hawarden Rangers¬WU÷hawarden-rangers¬AN÷n¬~AA÷6RYT0ruU¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lex Xi¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEX¬AE÷Lex Xi¬WU÷lex-xi¬WN÷COR¬AF÷Corwen¬WV÷corwen¬AN÷n¬~AA÷AuavLoQo¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llanidloes¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LLA¬AE÷Llanidloes¬WU÷llanidloes-town¬WN÷LLA¬AF÷Llanfair United¬WV÷llanfair-united¬AN÷n¬~AA÷I52nJPfb¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llanuwchllyn¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LLA¬AE÷Llanuwchllyn¬WU÷llanuwchllyn¬WN÷RUT¬AF÷Ruthin¬WV÷ruthin-town¬AN÷n¬~AA÷KYCjiG5l¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Merthyr S.¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Merthyr S.¬WU÷merthyr-saints¬WN÷LLA¬AF÷Llandrindod¬WV÷llandrindod¬AN÷n¬~AA÷2c2ejzLf¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Monmouth¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Monmouth¬WU÷monmouth¬WN÷BRE¬AF÷Brecon¬WV÷brecon-corinthians¬AN÷n¬~AA÷EX5akfz1¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newport YMCA¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newport YMCA¬WU÷newport-ymca¬WN÷HAV¬AF÷Haverfordwest¬WV÷haverfordwest¬AN÷n¬~AA÷x8ImH3PA¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrhyncoch¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrhyncoch¬WU÷penrhyncoch¬WN÷FCN¬AF÷FC Nomads¬WV÷fc-nomads-of-connahs-quay¬AN÷n¬~AA÷OOKaE19T¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penybont¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penybont¬WU÷penybont¬WN÷POR¬AF÷Porth¬WV÷afc-porth¬AN÷n¬~AA÷8f53lEk7¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pontardawe¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CWM¬AF÷Cwmbran Celtic¬WV÷cwmbran-celtic¬WM÷PON¬AE÷Pontardawe¬WU÷pontardawe¬AN÷n¬~AA÷GbHiGNvH¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porthmadog¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Porthmadog¬WU÷porthmadog¬WN÷CAE¬AF÷Caersws¬WV÷caersws¬AN÷n¬~AA÷no47mY4D¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rhayader¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RHA¬AE÷Rhayader¬WU÷rhayader¬WN÷CAE¬AF÷Caerau Ely¬WV÷caerau-ely¬AN÷n¬~AA÷0SAJfkCt¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sully¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LLA¬AF÷Llantwit Major¬WV÷llantwit-major¬WM÷SUL¬AE÷Sully¬WU÷sully-sports¬AN÷n¬~AA÷fkANg9Rn¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Taffs Well¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAF¬AE÷Taffs Well¬WU÷taffs-well¬WN÷POR¬AF÷Port Talbot¬WV÷port-talbot¬AN÷n¬~AA÷8hERhTtg¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ton Pentre¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Ton Pentre¬WU÷ton-pentre¬WN÷ABE¬AF÷Abergavenny Town¬WV÷abergavenny-town¬AN÷n¬~AA÷jH3Wimda¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Treowen¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷THR¬AE÷Treowen¬WU÷treowen¬WN÷RIS¬AF÷Risca¬WV÷risca-united¬AN÷n¬~AA÷U72zi7B5¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trethomas Bluebirds¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRE¬AE÷Trethomas Bluebirds¬WU÷trethomas-bluebirds¬WN÷LLA¬AF÷Llanelli¬WV÷llanelli¬AN÷n¬~AA÷OrHwjRQB¬AD÷1475330400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Undy¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UND¬AE÷Undy¬WU÷undy¬WN÷BLA¬AF÷Blaenrhondda¬WV÷blaenrhondda¬AN÷n¬~
1
1474910379
40
POMOĆ: Nalazite se na FA Cup 2016/2017 rezultati stranici u Nogomet/Wales sekciji. Rezultati.com nudi FA Cup 2016/2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, FA Cup 2016/2017 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim FA Cup 2016/2017 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). FA Cup 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.