Nogomet »Zimbabve » Premier Soccer League » 2016

Premier Soccer League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ZIMBABVE: Premier Soccer League¬ZEE÷OErJ0IVR¬ZB÷210¬ZY÷Zimbabve¬ZC÷lb8GyFcr¬ZD÷s¬ZE÷zR4hwcvF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷210_OErJ0IVR¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/zimbabve/premier-soccer-league/¬ZX÷00Zimbabve 008mbabve0000000000147000Premier Socc021League000¬ZCC÷0¬~AA÷EXXVKE5F¬AD÷1474894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsholotsho¬ER÷25. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TSH¬AE÷Tsholotsho¬WU÷tsholotsho¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAR¬AF÷Harare City¬WV÷harare-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SGVJNGLd¬AD÷1474808400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CAPS Utd¬ER÷25. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷CAPS Utd¬WU÷caps-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷HOW¬AF÷How Mine¬WV÷how-mine¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Au1ZF42j¬AD÷1474808400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Highlanders¬ER÷25. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NGE¬AF÷Ngezi Platinum FC¬WV÷ngezi-platinum¬AH÷1¬WM÷HIG¬AE÷Highlanders¬WU÷highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷lWawFOHd¬AD÷1474808400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hwange¬ER÷25. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HWA¬AE÷Hwange¬WU÷hwange¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷BOR¬AF÷Border Strikers FC¬WV÷border-strikers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷67UNMzy3¬AD÷1474808400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mutare City Rovers FC¬ER÷25. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUT¬AE÷Mutare City Rovers FC¬WU÷mutare-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷ZPC¬AF÷ZPC Kariba¬WV÷zpc-kariba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0UTRLfj9¬AD÷1474808400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle¬ER÷25. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Triangle¬WU÷triangle¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicken Inn¬WV÷chicken-inn¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷tQA3LQvT¬AD÷1474722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chapungu Utd¬ER÷25. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chapungu Utd¬WU÷chapungu-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUL¬AF÷Bulawayo City FC¬WV÷bulawayo-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GI1VGpmp¬AD÷1474722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum¬ER÷25. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum¬WU÷platinum¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DYN¬AF÷Dynamos¬WV÷dynamos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8bJO08Gm¬AD÷1474549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicken Inn¬ER÷24. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicken Inn¬WU÷chicken-inn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MUT¬AF÷Mutare City Rovers FC¬WV÷mutare-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nkISaSVg¬AD÷1474549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Harare City¬ER÷24. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Harare City¬WU÷harare-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HIG¬AF÷Highlanders¬WV÷highlanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GOMWbno0¬AD÷1474549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷How Mine¬ER÷24. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HWA¬AF÷Hwange¬WV÷hwange¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HOW¬AE÷How Mine¬WU÷how-mine¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷Kz2nKdH8¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Border Strikers FC¬ER÷24. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOR¬AE÷Border Strikers FC¬WU÷border-strikers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platinum¬WV÷platinum¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ec1jJGWE¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulawayo City FC¬ER÷24. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUL¬AE÷Bulawayo City FC¬WU÷bulawayo-city¬AG÷1¬WN÷TRI¬AF÷Triangle¬WV÷triangle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QZTJ1l1s¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamos¬ER÷24. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DYN¬AE÷Dynamos¬WU÷dynamos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷TSH¬AF÷Tsholotsho¬WV÷tsholotsho¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷vPA9Cpb2¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ngezi Platinum FC¬ER÷24. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGE¬AE÷Ngezi Platinum FC¬WU÷ngezi-platinum¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷CHA¬AF÷Chapungu Utd¬WV÷chapungu-united¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷tp3rLx22¬AD÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ZPC Kariba¬ER÷24. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZPC¬AE÷ZPC Kariba¬WU÷zpc-kariba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAP¬AF÷CAPS Utd¬WV÷caps-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1475094642
200
fixtures
1
1475094642
0
POMOĆ: Nalazite se na Premier Soccer League 2016 rezultati stranici u Nogomet/Zimbabve sekciji. Rezultati.com nudi Premier Soccer League 2016 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Premier Soccer League 2016 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Premier Soccer League 2016 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Premier Soccer League 2016 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.