Odbojka »Rumunjska » Divizia A1 - žene » 2016/2017

Divizia A1 - žene
Loading ...
results
12
1475198999
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene¬ZEE÷GIb40wNM¬ZB÷157¬ZY÷Rumunjska¬ZC÷QHvYjq1D¬ZD÷p¬ZE÷v3yLTWlH¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷157_GIb40wNM¬ZJ÷2¬ZL÷/odbojka/rumunjska/divizia-a1-zene/¬ZX÷05Rumunjska 009unjska0020000000147000Divizia A1 -017- žene000¬ZCC÷0¬~AA÷WC2VEh13¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alba Blaj Ž¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALB¬AE÷Alba Blaj Ž¬WU÷alba-blaj¬WN÷BUC¬AF÷CSM Bucuresti Ž¬WV÷csm-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷vw2ZDCG9¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Craiova Ž¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MET¬AF÷Metal Galati Ž¬WV÷metal-galati¬WM÷CRA¬AE÷Craiova Ž¬WU÷craiova¬AN÷n¬~AA÷IT0wDWVF¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lugoj Ž¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUG¬AE÷Lugoj Ž¬WU÷lugoj¬WN÷TAR¬AF÷Targoviste Ž¬WV÷targoviste¬AN÷n¬~AA÷bRE7e40r¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penicilina Iasi Ž¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penicilina Iasi Ž¬WU÷penicilina-iasi¬WN÷STI¬AF÷Stiinta Bacau Ž¬WV÷stiinta-bacau¬AN÷n¬~AA÷6iIFgrVf¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piatra Neamt Ž¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Piatra Neamt Ž¬WU÷piatra-neamt¬WN÷BUC¬AF÷Dinamo Bucuresti Ž¬WV÷dinamo-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷CUIBfOFl¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pitesti Ž¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TAR¬AF÷Targu Mures Ž¬WV÷targu-mures¬WM÷PIT¬AE÷Pitesti Ž¬WU÷pitesti¬AN÷n¬~AA÷prHJh2p1¬AD÷1476878400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Bucuresti Ž¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUC¬AE÷CSM Bucuresti Ž¬WU÷csm-bucuresti¬WN÷LUG¬AF÷Lugoj Ž¬WV÷lugoj¬AN÷n¬~AA÷lCiJD3MQ¬AD÷1476878400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Bucuresti Ž¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUC¬AE÷Dinamo Bucuresti Ž¬WU÷dinamo-bucuresti¬WN÷STI¬AF÷Stiinta Bacau Ž¬WV÷stiinta-bacau¬AN÷n¬~AA÷2JBOiMa7¬AD÷1476878400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metal Galati Ž¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metal Galati Ž¬WU÷metal-galati¬WN÷PIT¬AF÷Pitesti Ž¬WV÷pitesti¬AN÷n¬~AA÷6m2EEq7K¬AD÷1476878400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piatra Neamt Ž¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Piatra Neamt Ž¬WU÷piatra-neamt¬WN÷ALB¬AF÷Alba Blaj Ž¬WV÷alba-blaj¬AN÷n¬~AA÷tAASjtFD¬AD÷1476878400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Targoviste Ž¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Targoviste Ž¬WU÷targoviste¬WN÷CRA¬AF÷Craiova Ž¬WV÷craiova¬AN÷n¬~AA÷fDbAFPiE¬AD÷1476878400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Targu Mures Ž¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Targu Mures Ž¬WU÷targu-mures¬WN÷PEN¬AF÷Penicilina Iasi Ž¬WV÷penicilina-iasi¬AN÷n¬~AA÷jLwo9NUs¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alba Blaj Ž¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALB¬AE÷Alba Blaj Ž¬WU÷alba-blaj¬WN÷BUC¬AF÷Dinamo Bucuresti Ž¬WV÷dinamo-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷Kfrk8spl¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Craiova Ž¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRA¬AE÷Craiova Ž¬WU÷craiova¬WN÷BUC¬AF÷CSM Bucuresti Ž¬WV÷csm-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷bosg71af¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lugoj Ž¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUG¬AE÷Lugoj Ž¬WU÷lugoj¬WN÷PIA¬AF÷Piatra Neamt Ž¬WV÷piatra-neamt¬AN÷n¬~AA÷tAWc6LE0¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penicilina Iasi Ž¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penicilina Iasi Ž¬WU÷penicilina-iasi¬WN÷MET¬AF÷Metal Galati Ž¬WV÷metal-galati¬AN÷n¬~AA÷fDz25uU6¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pitesti Ž¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pitesti Ž¬WU÷pitesti¬WN÷TAR¬AF÷Targoviste Ž¬WV÷targoviste¬AN÷n¬~AA÷lzz64aqD¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stiinta Bacau Ž¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TAR¬AF÷Targu Mures Ž¬WV÷targu-mures¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Bacau Ž¬WU÷stiinta-bacau¬AN÷n¬~
12
1475198999
132
POMOĆ: Nalazite se na Divizia A1 - žene 2016/2017 rezultati stranici u Odbojka/Rumunjska sekciji. Rezultati.com nudi Divizia A1 - žene 2016/2017 konačne i parcijalne rezultate, Divizia A1 - žene 2016/2017 stanje i detalje susreta. Osim Divizia A1 - žene 2016/2017 rezultata možete pratiti 200+ odbojkaških takmičenja iz puno zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). Divizia A1 - žene 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.