Rugby League »Engleska » iPro Sport Cup » 2016

results
SA÷19¬~ZA÷ENGLESKA: iPro Sport Cup¬ZEE÷GdVYY663¬ZB÷198¬ZY÷Engleska¬ZC÷OtfHJ0v2¬ZD÷p¬ZE÷vHjeBihe¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_GdVYY663¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/engleska/ipro-sport-cup/¬ZX÷09Engleska 008gleska0270000000147000iPro Sport C014rt Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷MocfzF7q¬AD÷1464433200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keighley¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YOR¬AF÷York City¬WV÷york-city¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬WM÷KEI¬AE÷Keighley¬WU÷keighley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷22¬BA÷10¬BC÷12¬AN÷n¬~AA÷MBvgO8Bl¬AD÷1462111200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GLO¬AF÷Gloucestershire¬WV÷gloucestershire¬AH÷14¬BB÷10¬BD÷4¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬BA÷22¬BC÷36¬AN÷n¬~AA÷4zUcNSQf¬AD÷1462023000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Skolars¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Skolars¬WU÷london-skolars¬AG÷22¬WN÷KEI¬AF÷Keighley¬WV÷keighley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬AN÷n¬~AA÷jJhGPFXp¬AD÷1459692000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doncaster¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬WU÷doncaster¬AG÷12¬BA÷12¬BC÷0¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷14¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷0lz7nwub¬AD÷1459692000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucestershire¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷10¬BC÷26¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬WV÷newcastle¬AH÷28¬BB÷10¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷hOWblaAo¬AD÷1459692000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keighley¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEI¬AE÷Keighley¬WU÷keighley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷54¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷6Rz3mJPi¬AD÷1459692000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochdale Hornets¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rochdale Hornets¬WU÷rochdale-hornets¬AG÷16¬WN÷YOR¬AF÷York City¬WV÷york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷Y1W5CRLb¬AD÷1456068600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrow¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Hornets¬WV÷rochdale-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷14¬BB÷4¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷QyTcEmin¬AD÷1456066800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doncaster¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬WU÷doncaster¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷18¬BC÷17¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬WV÷north-wales-crusaders¬AH÷28¬BB÷22¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷fBX1D76h¬AD÷1456066800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunslet Hawks¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet Hawks¬WU÷hunslet-hawks¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷YOR¬AF÷York City¬WV÷york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷4¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷UTPEA5jB¬AD÷1456066800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford RLFC¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OXF¬AE÷Oxford RLFC¬WU÷oxford-rlfc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷18¬BC÷16¬WN÷HEM¬AF÷Hemel¬WV÷hemel¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷OjPI9P5H¬AD÷1456063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coventry¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COV¬AE÷Coventry¬WU÷coventry¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷GLO¬AF÷Gloucestershire¬WV÷gloucestershire¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷48¬BB÷18¬BD÷30¬AN÷n¬~AA÷MN2mfp6U¬AD÷1455993000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle¬WU÷newcastle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬WN÷LEI¬AF÷Leigh Miners¬WV÷leigh-miners¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷GQLABoy5¬AD÷1455984000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Skolars¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Skolars¬WU÷london-skolars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷44¬WN÷SOU¬AF÷South Wales¬WV÷south-wales¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷noUgFTyt¬AD÷1455978600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wath Brow Hornets¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Wath Brow Hornets¬WU÷wath-brow-hornets¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷KEI¬AF÷Keighley¬WV÷keighley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AN÷n¬~
19
1474811818
15
fixtures
19
1474811818
0
POMOĆ: Nalazite se na iPro Sport Cup 2016 rezultati stranici u Rugby League/Engleska sekciji. Rezultati.com nudi iPro Sport Cup 2016 konačne i parcijalne rezultate, iPro Sport Cup 2016 stanje i detalje susreta. Osim iPro Sport Cup 2016 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. iPro Sport Cup 2016 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.