National Ligaen 2013 rezultati, tablice

Američki nogomet Danska

National Ligaen
2013
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷DANSKA: National Ligaen¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danska¬ZC÷Oje8EJCF¬ZD÷p¬ZE÷0neHgz3O¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/danska/national-ligaen/¬ZX÷07Danska 006Danska0110000000187000National Lig015Ligaen000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danska¬~AA÷WEJlEkUR¬AD÷1379246400¬ADE÷1379246400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Odense Swans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ODE¬AE÷Odense Swans¬JA÷hCMkHygL¬WU÷odense-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬WN÷ESB¬AF÷Esbjerg Hurricanes¬JB÷zyCfGe8R¬WV÷esbjerg-hurricanes¬AH÷9¬~AA÷xhKpFVEL¬AD÷1379246400¬ADE÷1379246400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬JA÷pnJsJcO8¬WU÷triangle-razorbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬JB÷v9IoIHwF¬WV÷amager-demons¬AH÷12¬~AA÷OlGtGBaF¬AD÷1379167200¬ADE÷1379167200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Herlev Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Herlev Rebels¬JA÷Kha3efW1¬WU÷herlev-rebels¬AG÷31¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬JB÷6eKwKw92¬WV÷aarhus-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬~AA÷tQQyHip9¬AD÷1379160000¬ADE÷1379160000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AaB 8.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAB¬AE÷AaB 8.¬JA÷nu1ecG1k¬WU÷aab-89ers¬AG÷12¬WN÷SOL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬JB÷t20adzHe¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬~AA÷2ZRXHXU2¬AD÷1379152800¬ADE÷1379152800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬JA÷SfKO2xvS¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬WN÷HOR¬AF÷Horsens Stallions¬JB÷Yycibdnq¬WV÷horsens-stallions¬AH÷0¬~ZA÷DANSKA: National Ligaen - Playoff¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danska¬ZC÷6FpDDwSL¬ZD÷p¬ZE÷0neHgz3O¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷11¬ZL÷/americki-nogomet/danska/national-ligaen/¬ZX÷07Danska 006Danska0110000000246000National Lig025layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danska¬~AA÷jFMD382D¬AD÷1381599000¬ADE÷1381599000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬JB÷xfBgWy9B¬WV÷triangle-razorbacks¬AH÷21¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬JA÷fVLlXHg5¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷28¬~AA÷zTiC10kq¬AD÷1380456000¬ADE÷1380456000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬JA÷YaauZ02F¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬JB÷GOlpYKHL¬WV÷aarhus-tigers¬AH÷13¬~AA÷EJjG0K4k¬AD÷1380456000¬ADE÷1380456000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬JA÷fFmlXvXR¬WU÷triangle-razorbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷39¬WN÷SOL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬JB÷n7uGSbuq¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷20¬~AA÷r1FeYQYk¬AD÷1379851200¬ADE÷1379851200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬JA÷QVuQnlMM¬WU÷aarhus-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬JB÷KhuUo8yT¬WV÷herlev-rebels¬AH÷23¬~AA÷lvGiZ6Jq¬AD÷1379764800¬ADE÷1379764800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sollerod Gold Diggers¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Sollerod Gold Diggers¬JA÷U3nHlAiA¬WU÷sollerod-gold-diggers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬JB÷CSyMmU6G¬WV÷amager-demons¬AH÷21¬~ZA÷DANSKA: National Ligaen - Playout¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danska¬ZC÷OzDPCcsS¬ZD÷p¬ZE÷0neHgz3O¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷12¬ZL÷/americki-nogomet/danska/national-ligaen/¬ZX÷07Danska 006Danska0110000000324000National Lig025layout000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danska¬~AA÷MqKzdUQd¬AD÷1379851200¬ADE÷1379851200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AaB 8.¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAB¬AE÷AaB 8.¬JA÷SEddu6Ed¬WU÷aab-89ers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬WN÷ODE¬AF÷Odense Swans¬JB÷tIpv4kic¬WV÷odense-swans¬AH÷14¬~AA÷MiEaXpld¬AD÷1379764800¬ADE÷1379764800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Esbjerg Hurricanes¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESB¬AE÷Esbjerg Hurricanes¬JA÷M1ResSqp¬WU÷esbjerg-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷45¬WN÷HOR¬AF÷Horsens Stallions¬JB÷lOchtnaj¬WV÷horsens-stallions¬AH÷0¬~ZA÷DANSKA: National Ligaen - Relegacija - doigravanje¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danska¬ZC÷WYTnuF5A¬ZD÷p¬ZE÷0neHgz3O¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷14¬ZL÷/americki-nogomet/danska/national-ligaen/¬ZX÷07Danska 006Danska0110000000326000National Lig042avanje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danska¬~AA÷4IAeSiuE¬AD÷1381060800¬ADE÷1381060800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horsens Stallions¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horsens Stallions¬JA÷GpAcVeOH¬WU÷horsens-stallions¬AG÷21¬WN÷KIE¬AF÷Holbaek¬JB÷pKE1UFwO¬WV÷holbaek¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷35¬~AA÷trYOAP9t¬AD÷1381060800¬ADE÷1381060800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Odense Swans¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ODE¬AE÷Odense Swans¬JA÷OAD5TZhU¬WU÷odense-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬WN÷HER¬AF÷Herning¬JB÷lYvClJOu¬WV÷herning¬AH÷12¬~
5
1560681174
59
fixtures
5
1560681174
0
Settings
POMOĆ: Vi ste na stranici za National Ligaen 2013 u sekciji Američki nogomet/Danska. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje National Ligaen 2013. Osim rezultata u natjecanju National Ligaen 2013, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!