National Ligaen 2014 rezultati, tablice

Američki nogomet Danska

National Ligaen
2014
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷DANSKA: National Ligaen¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danska¬ZC÷xSWC0XRL¬ZD÷p¬ZE÷rRUI7Rg5¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/danska/national-ligaen/¬ZX÷07Danska 006Danska0110000000187000National Lig015Ligaen000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danska¬~AA÷UelFl1Lk¬AD÷1410696000¬ADE÷1410696000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Amager Demons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬WS÷1¬AE÷Amager Demons¬JA÷EXwgyBS4¬WU÷amager-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬WN÷ODE¬AF÷Odense Swans¬JB÷hOxczVsB¬WV÷odense-swans¬AH÷0¬~AA÷bVhJmLzd¬AD÷1410696000¬ADE÷1410696000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sollerod Gold Diggers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬WS÷1¬AE÷Sollerod Gold Diggers¬JA÷zmS1ZlcH¬WU÷sollerod-gold-diggers¬AG÷20¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬JB÷ljW5Y8CN¬WV÷triangle-razorbacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬~AA÷pOCrfNcS¬AD÷1410609600¬ADE÷1410609600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AaB 8.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAB¬WS÷1¬AE÷AaB 8.¬JA÷WlnxugTu¬WU÷aab-89ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬JB÷phjtvDrn¬WV÷herlev-rebels¬AH÷0¬~AA÷j5kBks6q¬AD÷1410609600¬ADE÷1410609600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COP¬WS÷1¬AE÷Copenhagen Towers¬JA÷SGuowXch¬WU÷copenhagen-towers¬AG÷0¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬JB÷67vkxiDb¬WV÷aarhus-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬~ZA÷DANSKA: National Ligaen - Playoff¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danska¬ZC÷KzfPaisS¬ZD÷p¬ZE÷rRUI7Rg5¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷11¬ZL÷/americki-nogomet/danska/national-ligaen/¬ZX÷07Danska 006Danska0110000000246000National Lig025layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danska¬~AA÷nwWly1k6¬AD÷1413032400¬ADE÷1413032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬JB÷pj7YWBUt¬WV÷aarhus-tigers¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷COP¬WS÷1¬AE÷Copenhagen Towers¬JA÷v9U5yhMP¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷13¬~AA÷vRD3PL7F¬AD÷1411905600¬ADE÷1411905600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬WS÷1¬AE÷Triangle Razorbacks¬JA÷8hOsKa5g¬WU÷triangle-razorbacks¬AG÷29¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬JB÷nqNoJJKa¬WV÷aarhus-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷37¬~AA÷YmD7OuNL¬AD÷1411819200¬ADE÷1411819200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COP¬WS÷1¬AE÷Copenhagen Towers¬JA÷U7CjIwz6¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬WN÷SOL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬JB÷rBGfHckC¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷8¬~AA÷WbRBCrjd¬AD÷1411304400¬ADE÷1411304400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sollerod Gold Diggers¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬JB÷lCk7tU2h¬WV÷herlev-rebels¬AH÷0¬WM÷SOL¬WS÷1¬AE÷Sollerod Gold Diggers¬JA÷Wze2sAmn¬WU÷sollerod-gold-diggers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬~AA÷h8S7DOzj¬AD÷1411218000¬ADE÷1411218000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAR¬WS÷1¬AE÷Aarhus Tigers¬JA÷t8qizgtJ¬WU÷aarhus-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷52¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬JB÷hpdbrjYu¬WV÷amager-demons¬AH÷6¬~ZA÷DANSKA: National Ligaen - Playout¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danska¬ZC÷xGtieBkq¬ZD÷p¬ZE÷rRUI7Rg5¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷12¬ZL÷/americki-nogomet/danska/national-ligaen/¬ZX÷07Danska 006Danska0110000000324000National Lig025layout000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danska¬~AA÷YwSTfujq¬AD÷1411300800¬ADE÷1411300800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷AaB 8.¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAB¬WS÷1¬AE÷AaB 8.¬JA÷C0PC45Nl¬WU÷aab-89ers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷50¬WN÷ODE¬AF÷Odense Swans¬JB÷jiOG3Pxe¬WV÷odense-swans¬AH÷0¬~AA÷pEVXga5k¬AD÷1411300800¬ADE÷1411300800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holbaek¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬WS÷1¬AE÷Holbaek¬JA÷8SIL2qh1¬WU÷holbaek¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷44¬WN÷ESB¬AF÷Esbjerg Hurricanes¬JB÷nJHP1377¬WV÷esbjerg-hurricanes¬AH÷8¬~ZA÷DANSKA: National Ligaen - Relegacija - doigravanje¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danska¬ZC÷jJpefV4k¬ZD÷p¬ZE÷rRUI7Rg5¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷14¬ZL÷/americki-nogomet/danska/national-ligaen/¬ZX÷07Danska 006Danska0110000000326000National Lig042avanje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danska¬~AA÷KjUdZvKI¬AD÷1412510400¬ADE÷1412510400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Odense Swans¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ODE¬WS÷1¬AE÷Odense Swans¬JA÷d8JqU9Ea¬WU÷odense-swans¬AG÷0¬WN÷KOL¬AF÷Kolding Guardians¬JB÷vX8lTTT5¬WV÷kolding-guardians¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷50¬~AA÷QTUhzL4C¬AD÷1412424000¬ADE÷1412424000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Esbjerg Hurricanes¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESB¬WS÷1¬AE÷Esbjerg Hurricanes¬JA÷Ot6xWVqm¬WU÷esbjerg-hurricanes¬AG÷6¬WN÷HOR¬AF÷Horsens Stallions¬JB÷IHKuVkag¬WV÷horsens-stallions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷49¬~
5
1560696214
59
fixtures
5
1560696214
0
Settings
POMOĆ: Vi ste na stranici za National Ligaen 2014 u sekciji Američki nogomet/Danska. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje National Ligaen 2014. Osim rezultata u natjecanju National Ligaen 2014, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!