CIT 2015 rezultati, tablice

Košarka SAD

CIT
2015
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SAD: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷YPSsgcqU¬ZD÷p¬ZE÷hxSWFp7P¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/sad/cit/¬ZX÷01SAD 003......0080000000001000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷bw7bjLEc¬AD÷1428015600¬ADE÷1428015600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Evansville¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVA¬WS÷1¬AE÷Evansville¬JA÷dbUYqcEM¬WU÷evansville¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬JB÷4OTxqHTS¬WV÷northern-arizona¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷44¬~AA÷fc6dnTiK¬AD÷1427850000¬ADE÷1427850000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NJI¬AF÷NJIT¬JB÷8WGW3odl¬WV÷njit¬AH÷61¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷28¬WM÷NOR¬WS÷1¬AE÷Northern Arizona¬JA÷x6Lz35Bf¬WU÷northern-arizona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷68¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷42¬~AA÷G67hm9xE¬AD÷1427842800¬ADE÷1427842800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Evansville¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVA¬WS÷1¬AE÷Evansville¬JA÷Obu097YQ¬WU÷evansville¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬JB÷UuIS4Rtr¬WV÷tenn-martin¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷jw5uma6B¬AD÷1427585400¬ADE÷1427585400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canisius¬JB÷hITjKSEa¬WV÷canisius¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷38¬WM÷NJI¬WS÷1¬AE÷NJIT¬JA÷trQnL8ag¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷78¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷47¬~AA÷dG5ylui5¬AD÷1427508000¬ADE÷1427508000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Northern Arizona¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬WS÷1¬AE÷Northern Arizona¬JA÷8URvNUUt¬WU÷northern-arizona¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷74¬AT÷61¬BI÷13¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬JB÷nLQrMlpm¬WV÷kent-state¬AZ÷0¬AH÷73¬AU÷61¬BJ÷12¬BB÷0¬BD÷23¬BF÷0¬BH÷38¬~AA÷pt2XlLya¬AD÷1427416200¬ADE÷1427416200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lafayette¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAF¬WS÷1¬AE÷Lafayette¬JA÷ET96uwo8¬WU÷lafayette¬AG÷82¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷EVA¬AF÷Evansville¬JB÷hK8Avc0E¬WV÷evansville¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷0¬BD÷44¬BF÷0¬BH÷45¬~AA÷2HCSk1Mh¬AD÷1427324400¬ADE÷1427324400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eastern Kentucky¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬JB÷0QLOGg87¬WV÷tenn-martin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷34¬WM÷EAS¬WS÷1¬AE÷Eastern Kentucky¬JA÷nNHKHZh1¬WU÷eastern-kentucky¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷39¬~AA÷UDiLjix3¬AD÷1427155200¬ADE÷1427155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eastern Illinois¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬WS÷1¬AE÷Eastern Illinois¬JA÷6XTUPPr4¬WU÷eastern-illinois¬AG÷68¬BA÷0¬BC÷27¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷EVA¬AF÷Evansville¬JB÷Yg0ROqbA¬WV÷evansville¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷46¬~AA÷dzOHkBi9¬AD÷1427155200¬ADE÷1427155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas A&M-CC¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬WS÷1¬AE÷Texas A&M-CC¬JA÷CpaVN3DG¬WU÷texas-a-m-cc¬AG÷65¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬JB÷4tNb6yrq¬WV÷kent-state¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷69¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷40¬~AA÷jNhHiXMd¬AD÷1427151600¬ADE÷1427151600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJI¬WS÷1¬AE÷NJIT¬JA÷YJVMRoEi¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland State¬JB÷StVQQ5Tc¬WV÷cleveland-state¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷44¬BF÷0¬BH÷33¬~AA÷xK4ZSmpd¬AD÷1426989600¬ADE÷1426989600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento State¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬WS÷1¬AE÷Sacramento State¬JA÷Gr1xKZfo¬WU÷sacramento-state¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬JB÷KGRISRbo¬WV÷northern-arizona¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷48¬~AA÷6gaHoO6J¬AD÷1426971600¬ADE÷1426971600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷USC Upstate¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UPS¬WS÷1¬AE÷USC Upstate¬JA÷C2Q57ZUc¬WU÷usc-upstate¬AG÷49¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷18¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬JB÷jgP96gp4¬WV÷tenn-martin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷60¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷31¬~AA÷OG0VTTUk¬AD÷1426964400¬ADE÷1426964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sam Houston St.¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬WS÷1¬AE÷Sam Houston St.¬JA÷p0A6PeXN¬WU÷sam-houston-st¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷LAF¬AF÷Lafayette¬JB÷EZEAOFnU¬WV÷lafayette¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷33¬~AA÷thBQU9Fq¬AD÷1426957200¬ADE÷1426957200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bowling Green¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOW¬WS÷1¬AE÷Bowling Green¬JA÷OpMcRH2B¬WU÷bowling-green¬AG÷59¬WN÷CAN¬AF÷Canisius¬JB÷69B2QyIH¬WV÷canisius¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷82¬~AA÷vqPbZk7S¬AD÷1426892400¬ADE÷1426892400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eastern Kentucky¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬WS÷1¬AE÷Eastern Kentucky¬JA÷ImJkTwYb¬WU÷eastern-kentucky¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷HIG¬AF÷High Point¬JB÷CAIgScm5¬WV÷high-point¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷36¬~
31
fixtures
0
Postavke
POMOĆ: Vi ste na stranici za CIT 2015 u sekciji Košarka/SAD. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje CIT 2015. Osim rezultata u natjecanju CIT 2015, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!