NBA uživo, rezultati, tablice

Košarka SAD

NBA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SAD: NBA - Pripremne¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷hnyfTki7¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷15¬ZL÷/kosarka/sad/nba/¬ZX÷01SAD 003......0010000000001000NBA - Pripre015premne000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷OYoz3wwD¬AD÷1571452200¬ADE÷1571452200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571461479¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷lx3zZwtt¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷31¬BC÷40¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷2u7vYcen¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷103¬BB÷32¬BD÷23¬BF÷33¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷UBnW3JN6¬AD÷1571445000¬ADE÷1571445000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571453518¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷YPSQEzeO¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷31¬BC÷15¬BE÷25¬BG÷33¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷CGRUDfAU¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷91¬BB÷20¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷G8rS4a80¬AD÷1571443200¬ADE÷1571443200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571452246¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷xbZHGdQB¬WU÷miami-heat¬AG÷133¬BA÷35¬BC÷35¬BE÷25¬BG÷38¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷GlYLFGuI¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷144¬BB÷38¬BD÷35¬BF÷38¬BH÷33¬AW÷1¬~AA÷z7hmmXi8¬AD÷1571443200¬ADE÷1571443200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571453135¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷Ohb5l0Wf¬WU÷new-york-knicks¬AG÷116¬BA÷28¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷33¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷MwH8mKo1¬WV÷new-orleans-pelicans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷34¬BD÷28¬BF÷26¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷zDFhLKhs¬AD÷1571441400¬ADE÷1571441400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571449587¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷00n8RDvU¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷107¬BA÷28¬BC÷25¬BE÷31¬BG÷23¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷29YZMXno¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷123¬BB÷28¬BD÷46¬BF÷27¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷MXZZJzJJ¬AD÷1571439600¬ADE÷1571439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571448230¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷2mDTXz66¬WU÷philadelphia-76ers¬AG÷93¬BA÷29¬BC÷15¬BE÷21¬BG÷28¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷U9qQWfLC¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷40¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷8UoheitJ¬AD÷1571365800¬ADE÷1571365800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571374536¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷UZELZdyf¬WV÷dallas-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷102¬BB÷32¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷26¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷OdEPYGj0¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷87¬BA÷13¬BC÷22¬BE÷24¬BG÷28¬AM÷Neutralni teren.¬AW÷1¬~AA÷nia5OmF7¬AD÷1571360400¬ADE÷1571360400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571368462¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷ju0cjM1r¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷28¬BC÷32¬BE÷27¬BG÷23¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷UVb1ktHl¬WV÷portland-trail-blazers¬AH÷104¬BB÷32¬BD÷23¬BF÷29¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷8001PTa1¬AD÷1571356800¬ADE÷1571356800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571365588¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷zVtT7lXF¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷93¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷29¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷dvrP8UH9¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷24¬BC÷27¬BE÷28¬BG÷32¬AW÷1¬~AA÷YqgN5ugf¬AD÷1571356800¬ADE÷1571356800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571365247¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷W0W9IIea¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷23¬BC÷33¬BE÷33¬BG÷29¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷ryzEHxB5¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷96¬BB÷22¬BD÷20¬BF÷31¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷fgfJ6Lwl¬AD÷1571353200¬ADE÷1571353200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571362040¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷Aor1KvRn¬WU÷orlando-magic¬AG÷98¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷26¬BG÷23¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷lxs5Jbtg¬WV÷miami-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷107¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷33¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷nTfF71Os¬AD÷1571279400¬ADE÷1571279400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571288381¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷4nGTxmsE¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷33¬BC÷38¬BE÷33¬BG÷22¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷tCwcLKBt¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷93¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷31¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷vsUMQtVJ¬AD÷1571274000¬ADE÷1571274000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571282790¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷WKfiVeu5¬WU÷utah-jazz¬AG÷118¬BA÷32¬BC÷33¬BE÷21¬BG÷32¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷ABgeUFfB¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷126¬BB÷38¬BD÷29¬BF÷27¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷A3XoPTgF¬AD÷1571270400¬ADE÷1571270400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571278299¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷lvYtFqk7¬WU÷houston-rockets¬AG÷114¬BA÷22¬BC÷29¬BE÷28¬BG÷35¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷2sxoE34D¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷36¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷QyBdQ9pe¬AD÷1571270400¬ADE÷1571270400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571280019¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷lEvHAjmc¬WU÷new-york-knicks¬AG÷96¬BA÷25¬BC÷29¬BE÷17¬BG÷25¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷2HrL9A23¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷27¬BD÷34¬BF÷19¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷Q3J7F3ho¬AD÷1571270400¬ADE÷1571270400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571278979¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷SvhiZqml¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AG÷119¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷28¬BG÷32¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷M1ieY32f¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷124¬BB÷27¬BD÷25¬BF÷46¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷dInGE8k1¬AD÷1571266800¬ADE÷1571266800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571275849¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷CGu384ho¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷25¬BD÷36¬BF÷28¬BH÷27¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷A7gyDppU¬WU÷charlotte-hornets¬AG÷110¬BA÷28¬BC÷30¬BE÷30¬BG÷22¬AW÷1¬~
65
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SAD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/sad/nba/¬ZX÷01SAD 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷4QnaF2p7¬AD÷1571788800¬ADE÷1571788800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1571789024¬BX÷12¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷fJieIWQC¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷27¬BB÷27¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷SdLbJCB6¬WU÷toronto-raptors¬AG÷27¬BA÷27¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","BN":"bwin","BI":2,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zgc4oIfh¬AD÷1571797800¬ADE÷1571797800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷Iac10cw8¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷MXNs9ks8¬WV÷los-angeles-lakers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","BN":"bwin","BI":2,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Eqd8pxAb¬AD÷1571871600¬ADE÷1571871600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷zySo89dE¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷UcRk7TBK¬WV÷chicago-bulls¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WKjDqdP4¬AD÷1571871600¬ADE÷1571871600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷lr8M17Zs¬WV÷detroit-pistons¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷8lQg6mRQ¬WU÷indiana-pacers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ABkHrGvB¬AD÷1571871600¬ADE÷1571871600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷SY6Q0Rll¬WU÷orlando-magic¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷Me6Uao4f¬WV÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bXsUuEOT¬AD÷1571873400¬ADE÷1571873400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷MijTKntK¬WU÷brooklyn-nets¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷4GuYJ6eQ¬WV÷minnesota-timberwolves¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷G8hPtf9N¬AD÷1571873400¬ADE÷1571873400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷fobscqlD¬WU÷miami-heat¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷r1iPLSQD¬WV÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4YlLszfH¬AD÷1571873400¬ADE÷1571873400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷YV9Yb5J0¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷GfawbPY6¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0tUeyYWp¬AD÷1571877000¬ADE÷1571877000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷txXaFQ3s¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷zaW3EpJm¬WV÷washington-wizards¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ldNw0H9o¬AD÷1571877000¬ADE÷1571877000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷EkV7D4Yg¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷tC14COm0¬WV÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SnMsayPi¬AD÷1571878800¬ADE÷1571878800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷K208Br36¬WU÷utah-jazz¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷EPaCA2IC¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OEFjcFg4¬AD÷1571882400¬ADE÷1571882400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷8Ot3XPPP¬WU÷phoenix-suns¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷0GYUSqYt¬WV÷sacramento-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ABBnbevb¬AD÷1571882400¬ADE÷1571882400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷SS3G9MXI¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷UXsaY5AJ¬WV÷denver-nuggets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IyFfdZ8A¬AD÷1571958000¬ADE÷1571958000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷v7XYR3mm¬WU÷detroit-pistons¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷MVMwRN2g¬WV÷atlanta-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dSDbegOG¬AD÷1571961600¬ADE÷1571961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷Y5QsQsIa¬WU÷houston-rockets¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷SSPoP1X5¬WV÷milwaukee-bucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xvVefDwN¬AD÷1571970600¬ADE÷1571970600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷6JOkOLnC¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷OfJfNu2I¬WV÷los-angeles-clippers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
1230
Postavke
POMOĆ: Nalazite se na NBA rezultati stranici u Košarka/SAD sekciji. Rezultati.com nudi NBA rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, NBA stanje i detalje susreta. Osim NBA rezultata možete pratiti 150+ košarkaških takmičenja iz 30+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). NBA servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Sljedeće utakmice: 23.10. Toronto Raptors - New Orleans Pelicans, Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers, 24.10. Charlotte Hornets - Chicago Bulls, Indiana Pacers - Detroit Pistons, Orlando Magic - Cleveland Cavaliers, Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves, Miami Heat - Memphis Grizzlies, Philadelphia 76ers - Boston Celtics, Dallas Mavericks - Washington Wizards, San Antonio Spurs - New York Knicks, Utah Jazz - Oklahoma City Thunder, Phoenix Suns - Sacramento Kings. Pratite NBA rezultate uživo, rezultate, raspored i NBA poredak.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!