Torneo Federal A 2018/2019 uživo, rezultati, tablice

Nogomet Argentina Torneo Federal A2018/2019

Torneo Federal A
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A - Stupanj gubitnika¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷I5SEGRSD¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/nogomet/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000205000Torneo Feder036itnika000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷YeN5wxfk¬AD÷1553466600¬ADE÷1553466600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553473648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷rV2UDgsQ¬WU÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷lCuc9Dks¬WV÷san-lorenzo-alem¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷naR9xd9e¬AD÷1553454000¬ADE÷1553454000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553460736¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷S2v18X4m¬WU÷atletico-parana¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷dxq57iKg¬WV÷sportivo-las-parejas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tMQDyGO1¬AD÷1553454000¬ADE÷1553454000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553461053¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷zTs96BZa¬WU÷douglas-haig¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷IiXD5Vl6¬WV÷def-pronunciamiento¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷KCPHzzv8¬AD÷1553454000¬ADE÷1553454000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553461372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷WfyI4k4C¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷QHzM39JI¬WV÷antoniana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷lOoZrbWR¬AD÷1553454000¬ADE÷1553454000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553461158¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷zF2zhCK6¬WU÷independiente-de-neuquen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷hjcuiWZC¬WV÷deportivo-roca¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷jXX0vIvq¬AD÷1553454000¬ADE÷1553454000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Cordoba¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553460746¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Cordoba¬JA÷WtdqjjkJ¬WU÷racing-cordoba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷pppREZRJ¬WV÷juventud-unida-universitario¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷8rXkqSs8¬AD÷1553454000¬ADE÷1553454000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553461007¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷48ZP2TYO¬WU÷san-martin-formosa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷40u1RCBP¬WV÷crucero-del-norte¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷KlsVqvHL¬AD÷1553436000¬ADE÷1553436000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553443340¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷214SgYkf¬WU÷ferro-gen-pico¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷dO3Whh50¬WV÷cipolletti¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷bw9NQbAq¬AD÷1553128200¬ADE÷1553128200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷UkP80q79¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷nRZ31Pi3¬WU÷cipolletti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬~AA÷tbMeVv2S¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553133498¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷KKsIwMad¬WU÷deportivo-roca¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷8zy025xc¬WV÷ferro-gen-pico¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷nakIntX2¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552956691¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷I9Qq2drE¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷G4n1wD5D¬WU÷sportivo-las-parejas¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Ye1zOdf2¬AD÷1552939200¬ADE÷1552939200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552946007¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷8vqguZz1¬WU÷def-pronunciamiento¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷21rcvgj7¬WV÷atletico-parana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷f52WOxud¬AD÷1552870800¬ADE÷1552870800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552878058¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷CCkpse6l¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷UmpktFLf¬WV÷sportivo-estudiantes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1553657413
424
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A - Championship - Playoff¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷08MJhOz7¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷40¬ZL÷/nogomet/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000248000Torneo Feder041layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷bw1evGgo¬AD÷1554062400¬ADE÷1554062400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷S6KXvaXH¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷prFxvJnO¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AN÷n¬~AA÷2BRym8co¬AD÷1554062400¬ADE÷1554062400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷OYDtww2U¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷0fknbMXu¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷lSPqonSc¬AD÷1554580800¬ADE÷1554580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷zDsaeKHb¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷rws3fvX4¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷t2QunSCi¬AD÷1554580800¬ADE÷1554580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷Ecgjctmn¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷dMred02h¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷SIOmp6s4¬AD÷1554926400¬ADE÷1554926400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷MTu7gbnB¬WU÷alvarado¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷4hVBhI1H¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷AsEhqQdA¬AD÷1554926400¬ADE÷1554926400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷IeZFixHN¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷CIYJjdWT¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷I7H0s4RM¬AD÷1555272000¬ADE÷1555272000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷Od2x9wnb¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷UZ2Y9JWi¬WU÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷OpIdrpCG¬AD÷1555272000¬ADE÷1555272000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷ERKonGvo¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷jq4UAaHo¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷xhbXyrkp¬AD÷1555876800¬ADE÷1555876800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷dnfk6yWG¬WU÷alvarado¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷QLbg5eoN¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷dbG4tOtT¬AD÷1555876800¬ADE÷1555876800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷zX5t8c14¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷Ieeo7HGA¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~
1
1553657413
10
POMOĆ: Nalazite se na Torneo Federal A 2018/2019 rezultati stranici u Nogomet/Argentina sekciji. Rezultati.com nudi Torneo Federal A 2018/2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Torneo Federal A 2018/2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Torneo Federal A 2018/2019 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Torneo Federal A 2018/2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!