Swazi MTN Premier League 2013/2014 rezultati, tablice

Nogomet Eswatini

MTN Premier League
2013/2014
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ESWATINI: Swazi MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Eswatini¬ZC÷OAwBGm3m¬ZD÷c¬ZE÷fVHO7Eve¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/eswatini/swazi-mtn-premier-league/¬ZX÷00Eswatini 008watini0000000000005000Swazi MTN Pr024League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eswatini¬~AA÷McNaYzmL¬AD÷1399730400¬ADE÷1399730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬WS÷1¬AE÷Royal Leopards¬JA÷UgJ8EF4k¬WU÷royal-leopards¬AG÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬JB÷CI8DDZJe¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷r7OeZGXE¬AD÷1399723200¬ADE÷1399723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swallows¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬WS÷1¬AE÷Mbabane Swallows¬JA÷bBSxKysS¬WU÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷4¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷GjF4Fekq¬WV÷malanti-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷4¬~AA÷Ee2vRhue¬AD÷1399660200¬ADE÷1399660200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Mamba¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬WS÷1¬AE÷Green Mamba¬JA÷l4ZsTEJr¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷6uUnSYYl¬WV÷moneni-pirates¬AH÷0¬~AA÷z53zSYPl¬AD÷1399654800¬ADE÷1399654800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬WS÷1¬AE÷Midas Mbabane City¬JA÷hYmCYzdL¬WU÷midas-mbabane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬JB÷nemGXfBR¬WV÷manzini-sea-birds¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷htEVSEAr¬AD÷1399654800¬ADE÷1399654800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷RSSC Utd¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RSS¬WS÷1¬AE÷RSSC Utd¬JA÷d6f3zcR8¬WU÷rssc-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷UMB¬AF÷Umbelebele Jomo Cosmos¬JB÷vVq8ZGtF¬WV÷umbelebele-jomo-cosmos¬AH÷0¬~AA÷GKM3Xf2R¬AD÷1399653000¬ADE÷1399653000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬WS÷1¬AE÷Manzini Sundowns¬JA÷j97HCgZ1¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷IFeaywC2¬WV÷young-buffaloes¬AH÷0¬~AA÷00lcN2QS¬AD÷1399210200¬ADE÷1399210200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swallows¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬WS÷1¬AE÷Mbabane Swallows¬JA÷YVg1oXsa¬WU÷mbabane-swall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬JB÷CMh5pic5¬WV÷midas-mbabane-city¬AH÷0¬~AA÷KlXaOrBM¬AD÷1399210200¬ADE÷1399210200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬WS÷1¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷vX0hmgDn¬WU÷moneni-pirates¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬JB÷j74dnDSh¬WV÷manzini-sea-birds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷29zPIMYq¬AD÷1399210200¬ADE÷1399210200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UMB¬AF÷Umbelebele Jomo Cosmos¬JB÷KndDrVRH¬WV÷umbelebele-jomo-cosmos¬AH÷0¬WM÷ROY¬WS÷1¬AE÷Royal Leopards¬JA÷tdc9qBCB¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷dWZSHtlj¬AD÷1399210200¬ADE÷1399210200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷RSSC Utd¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RSS¬WS÷1¬AE÷RSSC Utd¬JA÷2BoIsksO¬WU÷rssc-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷GEkMt9dU¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷1¬~AA÷nyZiQ4tA¬AD÷1399203000¬ADE÷1399203000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Mamba¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬WS÷1¬AE÷Green Mamba¬JA÷hxdYsby7¬WU÷green-mamba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷WSfxsIjD¬WV÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬~AA÷tbYePOeG¬AD÷1399203000¬ADE÷1399203000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬JB÷pA1llZct¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬WM÷MAL¬WS÷1¬AE÷Malanti Chiefs¬JA÷8pvL51TD¬WU÷malanti-chiefs¬AG÷0¬~AA÷6i4wHn8p¬AD÷1398605400¬ADE÷1398605400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Mamba¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UMB¬AF÷Umbelebele Jomo Cosmos¬JB÷Iue62oKJ¬WV÷umbelebele-jomo-cosmos¬AH÷0¬WM÷GRE¬WS÷1¬AE÷Green Mamba¬JA÷dWgA15ZP¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~AA÷lCHBLSaT¬AD÷1398603600¬ADE÷1398603600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swallows¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷QXhLvrSC¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷0¬WM÷MBA¬WS÷1¬AE÷Mbabane Swallows¬JA÷4OiPw2sJ¬WU÷mbabane-swall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷z9D7M8pN¬AD÷1398603600¬ADE÷1398603600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷U5aCt4c0¬WV÷moneni-pirates¬AH÷1¬WM÷ROY¬WS÷1¬AE÷Royal Leopards¬JA÷r93GuOC6¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬~AA÷hpO2NlVG¬AD÷1398598200¬ADE÷1398598200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RSS¬AF÷RSSC Utd¬JB÷dh14rQSm¬WV÷rssc-utd¬AH÷0¬WM÷YOU¬WS÷1¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷zq08sprf¬WU÷young-buffaloes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~
132
fixtures
0
Postavke
POMOĆ: Vi ste na stranici za Swazi MTN Premier League 2013/2014 u sekciji Nogomet/Eswatini. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje Swazi MTN Premier League 2013/2014. Osim rezultata u natjecanju Swazi MTN Premier League 2013/2014, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!