Swazi MTN Premier League 2014/2015 rezultati, tablice

Nogomet Eswatini

MTN Premier League
2014/2015
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ESWATINI: Swazi MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Eswatini¬ZC÷WhMBlkub¬ZD÷c¬ZE÷IessaK5N¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/eswatini/swazi-mtn-premier-league/¬ZX÷00Eswatini 008watini0000000000005000Swazi MTN Pr024League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eswatini¬~AA÷W8YY9BmG¬AD÷1431266400¬ADE÷1431266400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷Eq2AH8zc¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷0¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬JA÷QT8ShPcd¬WU÷red-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷2TpMCD3c¬AD÷1431262800¬ADE÷1431262800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷ETDn2TzA¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬JB÷fuVq1mjG¬WV÷manzini-wanderers¬AH÷1¬~AA÷hOMs8kIS¬AD÷1431255600¬ADE÷1431255600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷nZgNE6KF¬WU÷manzini-sea-birds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷tdgRDQZL¬WV÷moneni-pirates¬AH÷1¬~AA÷OrZUAiY9¬AD÷1431180000¬ADE÷1431180000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷4EKJfoTq¬WU÷mbabane-highlanders¬AG÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Mamba¬JB÷nwAOg5rj¬WV÷green-mamba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷AaXx9V2M¬AD÷1431180000¬ADE÷1431180000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷RSSC Utd¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RSS¬AE÷RSSC Utd¬JA÷hz1EGSk3¬WU÷rssc-utd¬AG÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷zajJFn59¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷phzRBXI3¬AD÷1431104400¬ADE÷1431104400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swallows¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swallows¬JA÷YVTm075M¬WU÷mbabane-swall¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷ShTiaRKS¬WV÷malanti-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷CSg8OA29¬AD÷1431000000¬ADE÷1431000000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬JA÷K49zMNRr¬WU÷red-lions¬AG÷1¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷ER8vLssk¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷I5f4Pjm3¬AD÷1430658000¬ADE÷1430658000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬WS÷1¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷0KS3Rq4L¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swallows¬JB÷rqI8Q3JR¬WV÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷UqE939Qq¬AD÷1430575200¬ADE÷1430575200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Mamba¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷0tzb84cq¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GRE¬WS÷1¬AE÷Green Mamba¬JA÷KnhVCpkS¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷O6DD2Tuj¬AD÷1430575200¬ADE÷1430575200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬WS÷1¬AE÷Malanti Chiefs¬JA÷vXY17OCk¬WU÷malanti-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷YgY56rSe¬WV÷moneni-pirates¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷2cCH1med¬AD÷1430575200¬ADE÷1430575200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬WS÷1¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷ncxA52s2¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷l2GhUoK2¬WV÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vFe0QWXd¬AD÷1430575200¬ADE÷1430575200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷RSSC Utd¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RSS¬WS÷1¬AE÷RSSC Utd¬JA÷ShFdT5Z8¬WU÷rssc-utd¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬JB÷MTTaSPlF¬WV÷manzini-sea-birds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷zNhzkABj¬AD÷1430055000¬ADE÷1430055000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬WS÷1¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷Q7XitnEj¬WU÷manzini-sea-birds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷SCBz5Vji¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷0¬~AA÷xnDaeCYM¬AD÷1430055000¬ADE÷1430055000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬WS÷1¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷t2z6kji4¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷GRE¬AF÷Green Mamba¬JB÷zPZ9lA6A¬WV÷green-mamba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬~
132
fixtures
0
Postavke
POMOĆ: Vi ste na stranici za Swazi MTN Premier League 2014/2015 u sekciji Nogomet/Eswatini. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje Swazi MTN Premier League 2014/2015. Osim rezultata u natjecanju Swazi MTN Premier League 2014/2015, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!