Swazi MTN Premier League 2015/2016 rezultati, tablice

Nogomet Eswatini

MTN Premier League
2015/2016
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ESWATINI: Swazi MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Eswatini¬ZC÷YNmI8NfH¬ZD÷c¬ZE÷Srt5u7tn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/eswatini/swazi-mtn-premier-league/¬ZX÷00Eswatini 008watini0000000000005000Swazi MTN Pr024League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eswatini¬~AA÷U9PyWX2S¬AD÷1463317200¬ADE÷1463317200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷d20XaMae¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬JB÷Qy5yatF1¬WV÷midas-mbabane-city¬AH÷1¬~AA÷A374RiBq¬AD÷1463317200¬ADE÷1463317200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷4S3ub0U7¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swallows¬JB÷6XsOMq78¬WV÷mbabane-swall¬AH÷1¬~AA÷ddRTXgYF¬AD÷1463310000¬ADE÷1463310000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷44Lh747L¬WU÷manzini-sea-birds¬AG÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷bRKd6OMR¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷jJQXWDmM¬AD÷1463310000¬ADE÷1463310000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAD¬AF÷Bad Boys Fairview¬JB÷IB1T02pk¬WV÷bad-boys-fairview¬AH÷0¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬JA÷zmCO1rVr¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷bB8QYZI9¬AD÷1463310000¬ADE÷1463310000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷p25i9Qx9¬WU÷manzini-wanderers¬AG÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬JB÷QDMl8phF¬WV÷red-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷GnJLZF33¬AD÷1463232600¬ADE÷1463232600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Mamba¬ER÷22. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷6B6mA6N2¬WV÷malanti-chiefs¬AH÷1¬WM÷GRE¬AE÷Green Mamba¬JA÷h8I5oNp2¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷ARB0pkHF¬AD÷1462107600¬ADE÷1462107600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬JA÷xAihPhhU¬WU÷malanti-chiefs¬AG÷1¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷2XIbpxOu¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷6g59rToS¬AD÷1462107600¬ADE÷1462107600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷nLKAsz8b¬WU÷manzini-sea-birds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷4dFFtfN4¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷0¬~AA÷WzDdoV19¬AD÷1462107600¬ADE÷1462107600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷UqlpRENH¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷BAD¬AF÷Bad Boys Fairview¬JB÷bJhlQYxO¬WV÷bad-boys-fairview¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷hj15q9WL¬AD÷1462107600¬ADE÷1462107600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷E7M2qdwn¬WU÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swallows¬JB÷8UL6rGhh¬WV÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷OADhnBn3¬AD÷1462024800¬ADE÷1462024800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷8UayTzg5¬WU÷manzini-wanderers¬AG÷0¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬JB÷jgktSf8B¬WV÷midas-mbabane-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷pKElmiXd¬AD÷1462017600¬ADE÷1462017600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Mamba¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Mamba¬JA÷04dTUdOh¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬JB÷fReXTGwa¬WV÷red-lions¬AH÷0¬~AA÷QDntVtXb¬AD÷1461502800¬ADE÷1461502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Mamba¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Mamba¬JA÷McFbc716¬WU÷green-mamba¬AG÷0¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷GKE2dRGC¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷KznpU0n5¬AD÷1461502800¬ADE÷1461502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬JA÷fBD6eoWI¬WU÷malanti-chiefs¬AG÷0¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬JB÷f3JsKU8J¬WV÷mbabane-highlanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷UogXW22n¬AD÷1461502800¬ADE÷1461502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬JA÷I5Is1k2s¬WU÷midas-mbabane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬JB÷nuNo09Hm¬WV÷manzini-sea-birds¬AH÷1¬~AA÷nNmxWMHh¬AD÷1461502800¬ADE÷1461502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷QVLkaTWg¬WU÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAD¬AF÷Bad Boys Fairview¬JB÷8fBfbmn0¬WV÷bad-boys-fairview¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EZINCaHU¬AD÷1461495600¬ADE÷1461495600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬JA÷nTbOefQ1¬WU÷red-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷0Wn6Kw32¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷0¬~
132
fixtures
0
Postavke
POMOĆ: Vi ste na stranici za Swazi MTN Premier League 2015/2016 u sekciji Nogomet/Eswatini. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje Swazi MTN Premier League 2015/2016. Osim rezultata u natjecanju Swazi MTN Premier League 2015/2016, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!