Telkom Knockout 2012 rezultati, tablice

Nogomet Južna Afrika

Telkom Knockout
2012
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNA AFRIKA: Telkom Knockout¬ZEE÷t6G9wMZN¬ZB÷175¬ZY÷Južna Afrika¬ZC÷SEQ7Kfso¬ZD÷c¬ZE÷dMvyqhk6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_t6G9wMZN¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/juzna-afrika/telkom-knockout/¬ZX÷00Južna Afrika012Afrika0040000000001000Telkom Knock015ockout000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južna Afrika¬~AA÷Cnlng4fO¬AD÷1354385700¬ADE÷1354385700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷GEHepeHl¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷AyHaqFWf¬WV÷mamelodi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GU3NNash¬AD÷1353243600¬ADE÷1353243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Free State Stars¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷phQd7V1t¬WU÷free-state-stars¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷2TK16kHn¬WV÷bloem-celtic¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷xv5JOuSo¬AD÷1353176100¬ADE÷1353176100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬JA÷UujmmSGO¬WU÷supersport¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷rqvVBBgP¬WV÷mamelodi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷pIkklMvr¬AD÷1352034000¬ADE÷1352034000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷vFXxoqk1¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷YyXtp347¬WV÷orlando¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷4KyL5lAF¬AD÷1351966500¬ADE÷1351966500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷KCHym5Kl¬WU÷bidvest-wits¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷0OYYoPZf¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QTxH6Uf9¬AD÷1351947600¬ADE÷1351947600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷OtW5hRdR¬WU÷amazulu¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷tMIXmo5r¬WV÷mamelodi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷dfYC7Au3¬AD÷1351879200¬ADE÷1351879200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷SExcfmSE¬WU÷maritzburg-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬JB÷AwS1g7sL¬WV÷supersport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷AZRcX627¬AD÷1351013400¬ADE÷1351013400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬JA÷hbPQHo55¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PRE¬AF÷Pretoria U.¬JB÷nLOUG5KB¬WV÷pretoria-u¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GCSgYnm1¬AD÷1350824400¬ADE÷1350824400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷E7QMIRka¬WU÷amazulu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬JB÷dWVHJ7zg¬WV÷platinum-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4CXDsiQE¬AD÷1350824400¬ADE÷1350824400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷zef2Px7E¬WU÷chippa-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷hWl7OdMK¬WV÷bloem-celtic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷xMTkZSXf¬AD÷1350756900¬ADE÷1350756900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷OIX9LT5t¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬BA÷0¬AT÷0¬AG÷1¬BC÷0¬WN÷MOR¬AF÷Moroka Swallows¬JB÷IuXDKmLn¬WV÷moroka-swallows¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dAChz9Il¬AD÷1350748800¬ADE÷1350748800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Leopards¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷AyRcECbD¬WU÷black-leopards¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷Ct5twdyE¬WV÷orlando¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷0vRMuVfR¬AD÷1350738000¬ADE÷1350738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJA¬WS÷1¬AE÷Ajax Cape Town¬JA÷25vsIfal¬WU÷ajax-cape-town¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬JB÷pUToHEEf¬WV÷supersport¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷IJDlyk3r¬AD÷1350738000¬ADE÷1350738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷WpSgFhq7¬WV÷golden-arrows¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷OKSkGYT0¬WU÷free-state-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷nyNItBuL¬AD÷1350670500¬ADE÷1350670500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷WMmBNGyR¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬JB÷l2zwJzpr¬WV÷kaizer¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~
15
fixtures
0
Postavke
POMOĆ: Vi ste na stranici za Telkom Knockout 2012 u sekciji Nogomet/Južna Afrika. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje Telkom Knockout 2012. Osim rezultata u natjecanju Telkom Knockout 2012, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!