Namibijska Premier Liga uživo, rezultati, tablice

Nogomet Namibija

MTC Premiership
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIJA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibija¬ZC÷SE84i1Dn¬ZD÷c¬ZE÷rebSdITk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/namibija/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibija 008mibija0000000000001000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibija¬~AA÷bk1jwiAN¬AD÷1576267200¬ADE÷1576267200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Citizens¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷4MhHngZb¬WU÷citizens-fc¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷rDiLoDl5¬WV÷black-africa¬~AA÷ATU8eYPi¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Blue Waters¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷bqEj1hlh¬WU÷blue-waters¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷xzDf0C3b¬WV÷life-fighters¬~AA÷hC0fxBPT¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Julinho Sporting¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUL¬AE÷Julinho Sporting¬JA÷jwiPpX3B¬WU÷julinho-sporting¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷UTkTqiJH¬WV÷african-stars¬~AA÷fLnMXUXp¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Mighty Gunners¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷ChuYrBYN¬WU÷mighty-gunners¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷QeqxrVmU¬WV÷tura-magic¬~AA÷4jUCfhub¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Okahandja¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOU¬AF÷Young Brazilians¬JB÷rXF2bjYA¬WV÷young-brazilians¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷WdCbaWI4¬WU÷okahandja¬~AA÷WxW4dEAo¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷UNAM¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷2HKs3EJu¬WU÷unam¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷t8Jo2YYo¬WV÷eleven-arrows¬~AA÷IgYGgCf4¬AD÷1576699200¬ADE÷1576699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Black Africa¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷Qe57cAmH¬WU÷black-africa¬WN÷OKA¬AF÷Okahandja¬JB÷4n4BdU2N¬WV÷okahandja¬~AA÷0INLhW9A¬AD÷1576785600¬ADE÷1576785600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷African Stars¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷YL8FelIT¬WU÷african-stars¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷zVfsi8Qp¬WV÷tigers¬~AA÷nZLTjAvN¬AD÷1576857600¬ADE÷1576857600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Eleven Arrows¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷p0xYDVXc¬WU÷eleven-arrows¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷OjyxDkm4¬WV÷mighty-gunners¬~AA÷W6c0ol2p¬AD÷1576857600¬ADE÷1576857600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Life Fighters¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIF¬AE÷Life Fighters¬JA÷OQ5tAmXM¬WU÷life-fighters¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷xU9p97nT¬WV÷citizens-fc¬~AA÷v9MPijPG¬AD÷1576857600¬ADE÷1576857600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tura Magic¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬JB÷jwwUEBIi¬WV÷julinho-sporting¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷xzZPFi3o¬WU÷tura-magic¬~AA÷QPKXkUgT¬AD÷1576857600¬ADE÷1576857600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷UNAM¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷jD7YB92A¬WU÷unam¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷U36xBTHG¬WV÷blue-waters¬~AA÷pA14p8Hj¬AD÷1579118400¬ADE÷1579118400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Citizens¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷rBnD4Rfp¬WU÷citizens-fc¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷M1oH3oAj¬WV÷unam¬~AA÷bDkn9ifi¬AD÷1579291200¬ADE÷1579291200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tigers¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷AHvaSUni¬WU÷tigers¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷l8w3Rl2c¬WV÷tura-magic¬~
24
Postavke obavijesti
Internet preglednik je blokirao obavijesti
Postavke
Tamni način
POMOĆ: Nalazite se na Namibijska Premier Liga rezultati stranici u Nogomet/Namibija sekciji. Rezultati.com nudi Namibijska Premier Liga rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, MTC Premiership 2019/2020 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Namibijska Premier Liga rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Namibijska Premier Liga servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!