Namibijska Premier Liga uživo, rezultati, tablice

Nogomet Namibija MTC Premiership2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIJA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibija¬ZC÷6XmFWTzf¬ZD÷c¬ZE÷G23EI9Ep¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/namibija/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibija 008mibija0000000000186000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibija¬~AA÷SnGMD6hF¬AD÷1547917200¬ADE÷1547917200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIV¬AE÷Civics¬JA÷ShNeqpF6¬WU÷civics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷YOU¬AF÷Young Brazilians¬JB÷dSRar4UC¬WV÷young-brazilians¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷tjKQCQ7L¬AD÷1547906400¬ADE÷1547906400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷zJQ3sOqJ¬WU÷citizens-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷xO4n67MJ¬WV÷life-fighters¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷pn3hSJP6¬AD÷1547906400¬ADE÷1547906400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Julinho Sporting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUL¬AE÷Julinho Sporting¬JA÷pfkB6HzM¬WU÷julinho-sporting¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷GKp77cLF¬WV÷orlando-pirates¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xM5d74Vr¬AD÷1547834400¬ADE÷1547834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans¬JB÷lG3QbPEg¬WV÷young-africans¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷Wv9La5am¬WU÷tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷fc016Opk¬AD÷1547748000¬ADE÷1547748000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Africa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷S62UcqUa¬WU÷black-africa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷MT1Yd3q6¬WV÷tura-magic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷Yma55r0e¬AD÷1547661600¬ADE÷1547661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷zX5xdNbC¬WU÷eleven-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷IeesesEI¬WV÷blue-waters¬AH÷1¬~AA÷6e4lTaA0¬AD÷1547575200¬ADE÷1547575200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okahandja¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷f5db9Jj3¬WU÷okahandja¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷xUo38w69¬WV÷orlando-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷jHTY2DAB¬AD÷1547568000¬ADE÷1547568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Africa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷YZcsRXZA¬WU÷black-africa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷YOU¬AF÷Young Brazilians¬JB÷GbmnQikH¬WV÷young-brazilians¬AH÷2¬~AA÷xMapUuef¬AD÷1547391600¬ADE÷1547391600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷Sb4CoGbd¬WU÷orlando-pirates¬AG÷2¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷t2hfAayc¬WV÷eleven-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷U7Sx2XPH¬AD÷1547222400¬ADE÷1547222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tura Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷fknjPB4N¬WU÷tura-magic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OKA¬AF÷Okahandja¬JB÷2FofOVJT¬WV÷okahandja¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bV0tVLul¬AD÷1547128800¬ADE÷1547128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷8dlBmxUq¬WU÷citizens-fc¬AG÷0¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷l858ndqj¬WV÷tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷fZZikXLk¬AD÷1545501600¬ADE÷1545501600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIV¬AE÷Civics¬JA÷K2W7hy5Q¬WU÷civics¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans¬JB÷MBIZmeDs¬WV÷young-africans¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷SvvyCfT2¬AD÷1545487200¬ADE÷1545487200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷8S4eqXRC¬WU÷mighty-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷nJ3arisJ¬WV÷citizens-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~
1
1548025024
62
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIJA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibija¬ZC÷6XmFWTzf¬ZD÷c¬ZE÷G23EI9Ep¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/namibija/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibija 008mibija0000000000186000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibija¬~AA÷zDJUBpNR¬AD÷1547906400¬ADE÷1547906400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mighty Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷z9Nk5RyQ¬WU÷mighty-gunners¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷hlAH0ops¬WV÷eleven-arrows¬AN÷n¬~
1
1548025024
1
POMOĆ: Nalazite se na Namibijska Premier Liga rezultati stranici u Nogomet/Namibija sekciji. Rezultati.com nudi Namibijska Premier Liga rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, MTC Premiership 2018/2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Namibijska Premier Liga rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Namibijska Premier Liga servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!