Chukyo 2018 rezultati, tablice

Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
Chukyo
2018
Loading...
results
SA÷35¬~ZA÷JAPAN: CHUKYO: Takamatsunomiya Kinen¬ZEE÷SrwHE7PS¬ZAE÷Race 6¬ZV÷1521956400_YqvWfZBp¬ZVR÷1521956400¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷YqvWfZBp¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷100_SrwHE7PS¬ZJ÷2¬ZL÷/utrke-konja/japan/chukyo/¬ZX÷32Japan 005......01300999Chukyo{STAGE025OLDER}1521956400¬ZW÷0¬ZZ÷OtYuADqs¬QM÷n9bJms8q¬ZN÷1521956400||1200 m||1| £747,421.66||¬ZSS÷3¬ZST÷3¬MID÷16186¬ZCC÷0¬QMN÷Chukyo¬ZAF÷Japan¬ZAD÷210¬MNM÷Chukyo¬~AA÷vwbRQQy0¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷1¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIN¬WS÷1¬AE÷Fine Needle¬JA÷vwbRQQy0¬NA÷Kawada Y./Takahashi Yo.¬NB÷¬WU÷fine-needle¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷1¬WS÷1¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷bHadvp6a¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷10¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬WS÷10¬AE÷King Heart¬JA÷bHadvp6a¬NA÷Kitamura H./Muto Y.¬NB÷¬WU÷king-heart¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷10¬WS÷10¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷x8b0w4L5¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷11¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NER¬WS÷11¬AE÷Nero¬JA÷x8b0w4L5¬NA÷Minarik F./Mori H.¬NB÷¬WU÷nero¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷11¬WS÷11¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷KWm5xOzC¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷12¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬WS÷12¬AE÷Shining Lei¬JA÷KWm5xOzC¬NA÷Kitamura Y./Takano T.¬NB÷¬WU÷shining-lei¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷12¬WS÷12¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷W6i9yrjI¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷13¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬WS÷13¬AE÷Nobo Baccara¬JA÷W6i9yrjI¬NA÷Muto M./Stemmans D.¬NB÷¬WU÷nobo-baccara¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷13¬WS÷13¬NL÷9-0¬OA÷women;women;women¬~AA÷QTjDz25O¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷14¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIE¬WS÷14¬AE÷Rieno Tesoro¬JA÷QTjDz25O¬NA÷Yoshida H./Takei R.¬NB÷¬WU÷rieno-tesoro¬GRA÷0¬CA÷200¬CY÷200¬CC÷SAD¬NI÷14¬WS÷14¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷4KkHZLKU¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷15¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RHE¬WS÷15¬AE÷Rhein Spirit¬JA÷4KkHZLKU¬NA÷Mori K./Matsunaga M.¬NB÷¬WU÷rhein-spirit¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷15¬WS÷15¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷6N8LvEHu¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷16¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RHE¬WS÷16¬AE÷Rhein Meteor¬JA÷6N8LvEHu¬NA÷Nishida Y./Mizuno T.¬NB÷¬WU÷rhein-meteor¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷16¬WS÷16¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷pE7PwYWo¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷17¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEU¬WS÷17¬AE÷Jeune Ecole¬JA÷pE7PwYWo¬NA÷Fukunaga Y./Yasuda T.¬NB÷¬WU÷jeune-ecole¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷17¬WS÷17¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷vy7Txhnh¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷18¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬WS÷18¬AE÷Diana Halo¬JA÷vy7Txhnh¬NA÷Matsuyama K./Oneda H.¬NB÷¬WU÷diana-halo¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷18¬WS÷18¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷YacVPpi6¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷2¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬WS÷2¬AE÷Let's Go Donki¬JA÷YacVPpi6¬NA÷Iwata Y./Umeda T.¬NB÷¬WU÷let-s-go-donki¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷2¬WS÷2¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷CjdZO46C¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷3¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAC¬WS÷3¬AE÷Nac Venus¬JA÷CjdZO46C¬NA÷Miura K./Sugiura H.¬NB÷¬WU÷nac-venus¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷3¬WS÷3¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷vDSVNOLI¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷4¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬WS÷4¬AE÷Dance Director¬JA÷vDSVNOLI¬NA÷Take Y./Sasada K.¬NB÷¬WU÷dance-director¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷4¬WS÷4¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷I3RZMryP¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷5¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLY¬WS÷5¬AE÷Blizzard¬JA÷I3RZMryP¬NA÷Teetan K./Yiu P.¬NB÷¬WU÷blizzard¬GRA÷0¬CA÷24¬CY÷24¬CC÷Australija¬NI÷5¬WS÷5¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷W6FHoSDP¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷6¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬WS÷6¬AE÷Seiun Kosei¬JA÷W6FHoSDP¬NA÷Matsuda D./Uehara H.¬NB÷¬WU÷seiun-kosei¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷6¬WS÷6¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷8S6qsnMt¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷7¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬WS÷7¬AE÷Reine Minoru¬JA÷8S6qsnMt¬NA÷Wada R./Honda M.¬NB÷¬WU÷reine-minoru¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷7¬WS÷7¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷jidlt6ym¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷8¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOH¬WS÷8¬AE÷Red Falx¬JA÷jidlt6ym¬NA÷Demuro M./Ozeki T.¬NB÷¬WU÷red-falx¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷8¬WS÷8¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷UsehuQjg¬AD÷1521956400¬ADE÷1521956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷9¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNO¬WS÷9¬AE÷Snow Dragon¬JA÷UsehuQjg¬NA÷Ono T./Takagi N.¬NB÷¬WU÷snow-dragon¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷9¬WS÷9¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~
1
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Postavke obavijesti
Internet preglednik blokira obavijesti
Postavke
Tamni način
Oglasi
Oglasi
POMOĆ: Vi ste na stranici za Chukyo 2018 u sekciji Utrke konja/Japan. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje Chukyo 2018. Osim rezultata u natjecanju Chukyo 2018, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!
mockup