Chukyo 2019 rezultati, tablice

Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
Chukyo
2019
Loading...
results
SA÷35¬~ZA÷JAPAN: CHUKYO: The Takamatsunomiya¬ZEE÷SrwHE7PS¬ZAE÷Race 6¬ZV÷1553406000_GMzadsG1¬ZVR÷1553406000¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷GMzadsG1¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷100_SrwHE7PS¬ZJ÷2¬ZL÷/utrke-konja/japan/chukyo/¬ZX÷32Japan 005......01300999Chukyo{STAGE025OLDER}1553406000¬ZW÷0¬ZZ÷2XWq9Xbm¬QM÷QacNn1Nk¬ZN÷1553402400||1200 m||1| £813,527.81||¬ZSS÷3¬ZST÷3¬MID÷16187¬ZCC÷0¬QMN÷Chukyo¬ZAF÷Japan¬ZAD÷210¬MNM÷Chukyo¬~AA÷hvBXyC1b¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷1¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MR¬WS÷1¬AE÷Mr Melody¬JA÷hvBXyC1b¬NA÷Fukunaga Y./Fujiwara H.¬NB÷¬WU÷mr-melody¬GRA÷0¬CA÷200¬CY÷200¬CC÷SAD¬NI÷1¬WS÷1¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷UPLBkVVc¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷10¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RHE¬WS÷10¬AE÷Rhein Spirit¬JA÷UPLBkVVc¬NA÷Mori K./Matsunaga M.¬NB÷¬WU÷rhein-spirit¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷10¬WS÷10¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷8GKFlko4¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷11¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAI¬WS÷11¬AE÷Daimei Fuji¬JA÷8GKFlko4¬NA÷Maruyama G./Mori H.¬NB÷¬WU÷daimei-fuji¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷11¬WS÷11¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷2wKJm90A¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷12¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬WS÷12¬AE÷Peisha Felicita¬JA÷2wKJm90A¬NA÷Matsuda D./Takagi N.¬NB÷¬WU÷peisha-felicita¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷12¬WS÷12¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷0OxNnTFG¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷13¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬WS÷13¬AE÷Hiruno Devaro¬JA÷0OxNnTFG¬NA÷Yokoyama N./Kon M.¬NB÷¬WU÷hiruno-devaro¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷13¬WS÷13¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷rmSRomVM¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷14¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAC¬WS÷14¬AE÷Nac Venus¬JA÷rmSRomVM¬NA÷Ono T./Sugiura H.¬NB÷¬WU÷nac-venus¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷14¬WS÷14¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷MwRVp7pT¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷15¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOZ¬WS÷15¬AE÷Mozu Superflare¬JA÷MwRVp7pT¬NA÷Take Y./Otonashi H.¬NB÷¬WU÷mozu-superflare¬GRA÷0¬CA÷200¬CY÷200¬CC÷SAD¬NI÷15¬WS÷15¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷EVIctRhp¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷16¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAI¬WS÷16¬AE÷Daimei Princess¬JA÷EVIctRhp¬NA÷Demuro M./Mori H.¬NB÷¬WU÷daimei-princess¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷16¬WS÷16¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷hMH1uo8j¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷17¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNO¬WS÷17¬AE÷Snow Dragon¬JA÷hMH1uo8j¬NA÷Fujita S./Takagi N.¬NB÷¬WU÷snow-dragon¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷17¬WS÷17¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷fRep4Upi¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷18¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOV¬WS÷18¬AE÷Love Kampf¬JA÷fRep4Upi¬NA÷Sakai M./Mori H.¬NB÷¬WU÷love-kampf¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷18¬WS÷18¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷z30xyWG4¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷2¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬WS÷2¬AE÷Seiun Kosei¬JA÷z30xyWG4¬NA÷Miyuki H./Uehara H.¬NB÷¬WU÷seiun-kosei¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷2¬WS÷2¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷EgatzjWA¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷3¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬WS÷3¬AE÷Shonan Anthem¬JA÷EgatzjWA¬NA÷Fujioka K./Tanaka T.¬NB÷¬WU÷shonan-anthem¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷3¬WS÷3¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷MJbpZ9oH¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷4¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬WS÷4¬AE÷Danon Smash¬JA÷MJbpZ9oH¬NA÷Kitamura H./Yasuda T.¬NB÷¬WU÷danon-smash¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷4¬WS÷4¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷0AclYT0N¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷5¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEE¬WS÷5¬AE÷Teehaff¬JA÷0AclYT0N¬NA÷Kokubun Y./Nishiura K.¬NB÷¬WU÷teehaff¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷5¬WS÷5¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷rZngXmGT¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷6¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬WS÷6¬AE÷Let's Go Donki¬JA÷rZngXmGT¬NA÷Iwata Y./Umeda T.¬NB÷¬WU÷let-s-go-donki¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷6¬WS÷6¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷KfvLS7Op¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷7¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEA¬WS÷7¬AE÷Dea Regalo¬JA÷KfvLS7Op¬NA÷Ikezoe K./Otake M.¬NB÷¬WU÷dea-regalo¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷7¬WS÷7¬NL÷8-9¬OA÷women;men;men¬~AA÷YcS2ii1o¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷8¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOG¬WS÷8¬AE÷Logi Cry¬JA÷YcS2ii1o¬NA÷Lemaire C./Sugai N.¬NB÷¬WU÷logi-cry¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷8¬WS÷8¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~AA÷ClR6jBGi¬AD÷1553406000¬ADE÷1553406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷9¬SX÷19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARE¬WS÷9¬AE÷Ares Barows¬JA÷ClR6jBGi¬NA÷Kawada Y./Tsunoda K.¬NB÷¬WU÷ares-barows¬GRA÷0¬CA÷100¬CY÷100¬CC÷Japan¬NI÷9¬WS÷9¬NL÷9-0¬OA÷women;men;men¬~
1
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Postavke obavijesti
Internet preglednik blokira obavijesti
Postavke
Tamni način
Oglasi
Oglasi
POMOĆ: Vi ste na stranici za Chukyo 2019 u sekciji Utrke konja/Japan. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje Chukyo 2019. Osim rezultata u natjecanju Chukyo 2019, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!
mockup