Američki nogomet »Njemačka » GFL » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷W4GXfPUh¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000147000GFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷pfT0WZ4O¬AD÷1473512400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬AG÷26¬BA÷6¬BC÷6¬BE÷6¬BG÷8¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬BB÷8¬BD÷14¬BF÷21¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷t07Z38sf¬AD÷1472994000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬AX÷0¬AV÷1473026247|¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷Ygp8mmcD¬AD÷1472922000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷8¬BG÷6¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷zaOjCWZD¬AD÷1472918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷f3o4lTs7¬AD÷1472918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷27¬BC÷13¬BE÷17¬BG÷7¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷rPRbAA4Q¬AD÷1472914800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dusseldorf Panther¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬WU÷dusseldorf-panther¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷9¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷l2SfBjkK¬AD÷1472914800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷63¬BB÷14¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷298V4lSm¬AD÷1472911200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬WU÷hildesheim-invaders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AH÷15¬BB÷7¬BD÷8¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷pYDQ5UCs¬AD÷1472911200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷10¬WN÷RHE¬AF÷Rhein-Neckar Bandits¬WV÷rhein-neckar-bandits¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷0SW0k9S0¬AD÷1472392800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬AV÷1472432012|¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷12¬BG÷6¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬BB÷7¬BD÷24¬BF÷7¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷Q9vlhBrr¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Adler¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬WV÷hamburg-huskies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬WU÷berlin-adler¬AG÷27¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷6¬AN÷n¬~AA÷MyYdjkDf¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷13¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬WV÷dusseldorf-panther¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷3¬AN÷n¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL - Playoff¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷QRFyfqpa¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000202000GFL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬~AA÷lbWlh3fs¬AD÷1474732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷pURTdqnQ¬AD÷1474729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷vwpqM0hm¬AD÷1474203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷43¬BA÷14¬BC÷15¬BE÷7¬BG÷7¬AN÷n¬~AA÷M1ZmLK7g¬AD÷1474203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷6¬BG÷7¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷0nouNtws¬AD÷1474131600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷rgqERMUP¬AD÷1474124400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AN÷n¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL - Relegacija - doigravanje¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷8zwlg3a5¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000277000GFL - Relega030avanje000¬ZCC÷0¬~AA÷URxdJbx6¬AD÷1474203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rhein-Neckar Bandits¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷13¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷RHE¬AE÷Rhein-Neckar Bandits¬WU÷rhein-neckar-bandits¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬AM÷1. utakmica.¬AN÷n¬~AA÷z5whKvNa¬AD÷1474117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dusseldorf Panther¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬WU÷dusseldorf-panther¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷6¬BD÷8¬BF÷7¬BH÷13¬AM÷1. utakmica.¬AN÷n¬~
5
1475266649
120
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL - Playoff¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷QRFyfqpa¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000202000GFL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬~AA÷jevSDgXc¬AD÷1475940600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL - Relegacija - doigravanje¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷8zwlg3a5¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000277000GFL - Relega030avanje000¬ZCC÷0¬~AA÷QgW4Hx7I¬AD÷1475341200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷RHE¬AF÷Rhein-Neckar Bandits¬WV÷rhein-neckar-bandits¬AM÷2. utakmica. Rezultat 1. utakmice: 41-6.¬AN÷n¬~AA÷8Iy0IIiC¬AD÷1475411400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬WV÷dusseldorf-panther¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬AM÷2. utakmica. Rezultat 1. utakmice: 34-0.¬AN÷n¬~
5
1475266649
3
POMOĆ: Nalazite se na GFL 2016 rezultati stranici u Američki nogomet/Njemačka sekciji. Rezultati.com nudi GFL 2016 konačne i parcijalne rezultate, GFL 2016 stanje i detalje susreta. Osim GFL 2016 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. GFL 2016 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.