NBA uživo, rezultati, tablice

Košarka SAD

NBA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SAD: NBA - Pripremne¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷hnyfTki7¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷15¬ZL÷/kosarka/sad/nba/¬ZX÷01SAD 003......0010000000001000NBA - Pripre015premne000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷Msii3nXe¬AD÷1571004000¬ADE÷1571004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571013704¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷IFPgQ9c8¬WU÷orlando-magic¬AG÷94¬BA÷14¬BC÷31¬BE÷27¬BG÷22¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷d6OcPTCE¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷126¬BB÷26¬BD÷31¬BF÷33¬BH÷36¬AW÷1¬~AA÷Kv8lSVFr¬AD÷1571004000¬ADE÷1571004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571012037¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷bqGbh9XS¬WU÷toronto-raptors¬AG÷91¬BA÷21¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷0h2QmTup¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷28¬BD÷25¬BF÷39¬BH÷13¬AW÷1¬~AA÷0Yke26n2¬AD÷1571004000¬ADE÷1571004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571013196¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷vVD2OmSK¬WU÷washington-wizards¬AG÷108¬BA÷26¬BC÷26¬BE÷31¬BG÷25¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷hYH6N7sR¬WV÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷27¬BD÷28¬BF÷29¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷46dn4SHk¬AD÷1570996800¬ADE÷1570996800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571005828¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷UaWB1QK7¬WV÷new-orleans-pelicans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷123¬BB÷16¬BD÷40¬BF÷35¬BH÷32¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷j9X72651¬WU÷san-antonio-spurs¬AG÷114¬BA÷27¬BC÷39¬BE÷16¬BG÷32¬AW÷1¬~AA÷UXqjF4HI¬AD÷1570993200¬ADE÷1570993200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571001403¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷Mw5ABZ69¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷22¬BC÷37¬BE÷27¬BG÷32¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷0U3EAgMF¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷72¬BB÷17¬BD÷9¬BF÷17¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷IyVp1Onc¬AD÷1570924800¬ADE÷1570924800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570933337¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷KOcaHGP2¬WU÷portland-trail-blazers¬AG÷118¬BA÷33¬BC÷25¬BE÷31¬BG÷29¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷bFd3Gzu9¬WV÷phoenix-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷134¬BB÷32¬BD÷33¬BF÷38¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷QFcr582q¬AD÷1570879800¬ADE÷1570879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570888239¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷dAva4Szk¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷77¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷25¬BH÷16¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷8pr33nje¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷20¬BC÷27¬BE÷23¬BG÷21¬AM÷Neutralni teren.¬AW÷1¬~AA÷8zBG9lfS¬AD÷1570840200¬ADE÷1570840200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570849103¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷0vgT9lDR¬WU÷dallas-mavericks¬AG÷111¬BA÷24¬BC÷31¬BE÷27¬BG÷29¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷2mue58Lr¬WV÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷31¬BD÷30¬BF÷38¬BH÷19¬AW÷1¬~AA÷jH3XMWsL¬AD÷1570838400¬ADE÷1570838400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570847556¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷jib1070O¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷34¬BC÷25¬BE÷30¬BG÷39¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷2R15aRFU¬WV÷utah-jazz¬AH÷127¬BB÷35¬BD÷32¬BF÷33¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷0fRHXihL¬AD÷1570836600¬ADE÷1570836600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570844846¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷U3OsdiY3¬WU÷charlotte-hornets¬AG÷87¬BA÷14¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷21¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷8fNoeBmA¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷33¬BD÷25¬BF÷30¬BH÷12¬AW÷1¬~AA÷M3SDYXxF¬AD÷1570836600¬ADE÷1570836600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570845888¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷YyVYcD3i¬WU÷new-york-knicks¬AG÷99¬BA÷30¬BC÷17¬BE÷24¬BG÷28¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷CSTxcXIc¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷24¬BD÷41¬BF÷26¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷0bunGp2C¬AD÷1570834800¬ADE÷1570834800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570844223¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷2yk9Dexc¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷23¬BC÷26¬BE÷29¬BG÷31¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷tSmDCFi3¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷105¬BB÷30¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷IVLMWB7R¬AD÷1570834800¬ADE÷1570834800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570843433¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷2HMkfV2G¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷24¬BC÷29¬BE÷28¬BG÷24¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷GKQggkIM¬WV÷chicago-bulls¬AH÷87¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷AkhDAUvM¬AD÷1570834800¬ADE÷1570834800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570842757¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷4CaKBArF¬WU÷orlando-magic¬AG÷75¬BA÷11¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷20¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷r3bOAUcL¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷35¬BD÷27¬BF÷21¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷tKo2xuAd¬AD÷1570761000¬ADE÷1570761000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570769815¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷hI5DgDXe¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷143¬BA÷35¬BC÷35¬BE÷41¬BG÷32¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷6L9HhXn2¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷123¬BB÷31¬BD÷33¬BF÷37¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷StT9ZDN8¬AD÷1570761000¬ADE÷1570761000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570769574¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷KYtiZTQj¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷23¬BD÷29¬BF÷29¬BH÷30¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷8bwmzABp¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷91¬BA÷29¬BC÷32¬BE÷15¬BG÷15¬AW÷1¬~AA÷bcLQeTAH¬AD÷1570759200¬ADE÷1570759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570768150¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷6LXP2HA9¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷29¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷IeyU1yQF¬WV÷phoenix-suns¬AH÷88¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷33¬BH÷18¬AW÷1¬~
39
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SAD: NBA - Pripremne¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷hnyfTki7¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷15¬ZL÷/kosarka/sad/nba/¬ZX÷01SAD 003......0010000000001000NBA - Pripre015premne000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷EyvwRkP2¬AD÷1571095800¬ADE÷1571095800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷AD4YIRkr¬WU÷miami-heat¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷l43xIo5l¬WV÷atlanta-hawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":105,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":42,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IRmCFlze¬AD÷1571097600¬ADE÷1571097600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷4fOzF6FH¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷roNvEQUN¬WV÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":105,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":42,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","BN":"bwin","BI":2,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6BbiCzo0¬AD÷1571099400¬ADE÷1571099400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷GUDLcjeP¬WV÷oklahoma-city-thunder¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷EPZxZ6IO¬WU÷dallas-mavericks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":105,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":42,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","BN":"bwin","BI":2,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2Ppv2chJ¬AD÷1571101200¬ADE÷1571101200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷p4dqXHAh¬WU÷utah-jazz¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷OfemWyQb¬WV÷sacramento-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":105,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":42,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷E17hRkVl¬AD÷1571104800¬ADE÷1571104800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷8I1Unmej¬WU÷phoenix-suns¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷n90Yo7Ad¬WV÷denver-nuggets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":105,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":42,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","BN":"bwin","BI":2,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SvrsQ9v9¬AD÷1571106600¬ADE÷1571106600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷GQZYG5Kf¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷fHYxGPZ0¬WV÷golden-state-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":105,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":84,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Vrijede restrikcije za odre\u0111ene dr\u017eave. Uvjet je korisni\u010dki ra\u010dun s upla\u0107enim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","IO":42,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-YPDQEjVe.png?bookmaker=[2,3,5,15,16,417,534]","BN":"bwin","BI":2,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8OrfEOWO¬AD÷1571180400¬ADE÷1571180400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷hQRsgRjr¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷6TVoho6l¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4hXdbMWF¬AD÷1571180400¬ADE÷1571180400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷dQ6r7W1e¬WV÷minnesota-timberwolves¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷IZ7v8Cnk¬WU÷indiana-pacers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p2ceBf06¬AD÷1571180400¬ADE÷1571180400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷Iw0mgA3t¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷CEEjhUIn¬WV÷detroit-pistons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dInGE8k1¬AD÷1571266800¬ADE÷1571266800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷A7gyDppU¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷CGu384ho¬WV÷detroit-pistons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A3XoPTgF¬AD÷1571270400¬ADE÷1571270400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷lvYtFqk7¬WU÷houston-rockets¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷2sxoE34D¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QyBdQ9pe¬AD÷1571270400¬ADE÷1571270400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷lEvHAjmc¬WU÷new-york-knicks¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷2HrL9A23¬WV÷atlanta-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q3J7F3ho¬AD÷1571270400¬ADE÷1571270400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷SvhiZqml¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷M1ieY32f¬WV÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vsUMQtVJ¬AD÷1571274000¬ADE÷1571274000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷WKfiVeu5¬WU÷utah-jazz¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷ABgeUFfB¬WV÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nTfF71Os¬AD÷1571279400¬ADE÷1571279400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷4nGTxmsE¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷tCwcLKBt¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fgfJ6Lwl¬AD÷1571353200¬ADE÷1571353200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷Aor1KvRn¬WU÷orlando-magic¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷lxs5Jbtg¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8001PTa1¬AD÷1571356800¬ADE÷1571356800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷dvrP8UH9¬WU÷chicago-bulls¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷zVtT7lXF¬WV÷atlanta-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YqgN5ugf¬AD÷1571356800¬ADE÷1571356800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷W0W9IIea¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷ryzEHxB5¬WV÷minnesota-timberwolves¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nia5OmF7¬AD÷1571360400¬ADE÷1571360400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷ju0cjM1r¬WU÷denver-nuggets¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷UVb1ktHl¬WV÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8UoheitJ¬AD÷1571365800¬ADE÷1571365800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷UZELZdyf¬WV÷dallas-mavericks¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷OdEPYGj0¬WU÷los-angeles-clippers¬AM÷Neutralni teren.¬AW÷1¬AN÷n¬~
1256
Postavke
POMOĆ: Nalazite se na NBA rezultati stranici u Košarka/SAD sekciji. Rezultati.com nudi NBA rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, NBA stanje i detalje susreta. Osim NBA rezultata možete pratiti 150+ košarkaških takmičenja iz 30+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). NBA servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Sljedeće utakmice: 15.10. Miami Heat - Atlanta Hawks, Memphis Grizzlies - Charlotte Hornets, Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder, Utah Jazz - Sacramento Kings, Phoenix Suns - Denver Nuggets, Los Angeles Lakers - Golden State Warriors, 16.10. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics, Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves, Philadelphia 76ers - Detroit Pistons, 17.10. Charlotte Hornets - Detroit Pistons, Houston Rockets - San Antonio Spurs, New York Knicks - Atlanta Hawks. Pratite NBA rezultate uživo, rezultate, raspored i NBA poredak.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!