Američki nogomet »SAD » NCAA » 2016/2017

results
SA÷5¬~ZA÷SAD: NCAA - Bowl¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷bZjMqnBU¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷148¬ZL÷/americki-nogomet/sad/ncaa/¬ZX÷07SAD 003......0030000000119000NCAA - Bowl 011- Bowl000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷2B32sCkU¬AD÷1483407000¬ADE÷1483407000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma¬WU÷oklahoma¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬WV÷auburn¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷ULBkpE5B¬AD÷1483394400¬ADE÷1483394400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penn State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penn State¬WU÷penn-state¬AG÷49¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷0¬WN÷USC¬AF÷USC¬WV÷usc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷52¬BB÷13¬BD÷14¬BF÷8¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷jy0brhzO¬AD÷1483380000¬ADE÷1483380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa¬WU÷iowa¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬WV÷florida¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷8CAgqYKH¬AD÷1483380000¬ADE÷1483380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬WU÷wisconsin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷WES¬AF÷Western Michigan¬WV÷western-michigan¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷0n7oofj5¬AD÷1483200000¬ADE÷1483200000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kentucky¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEN¬AE÷Kentucky¬WU÷kentucky¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷15¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Tech¬WV÷georgia-tech¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷Me8snzya¬AD÷1483200000¬ADE÷1483200000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬WU÷louisville¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷LSU¬AF÷LSU¬WV÷lsu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷0¬BD÷16¬BF÷10¬BH÷3¬AN÷n¬~AA÷fPxMnnAC¬AD÷1483146000¬ADE÷1483146000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬WU÷florida-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷17¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷MIC¬AF÷Michigan¬WV÷michigan¬AH÷32¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷9¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷W6FUlxit¬AD÷1483137000¬ADE÷1483137000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Air Force¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷South Alabama¬WV÷south-alabama¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬WU÷air-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷3¬BC÷18¬BE÷17¬BG÷7¬AN÷n¬~AA÷SxyUpQvP¬AD÷1483129800¬ADE÷1483129800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee¬AX÷0¬AV÷1483152409|¬BX÷-1¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee¬WU÷tennessee¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷NEB¬AF÷Nebraska¬WV÷nebraska¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷lnxQo6PI¬AD÷1483124400¬ADE÷1483124400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬AX÷0¬AV÷1483142418|¬BX÷-1¬WN÷STA¬AF÷Stanford¬WV÷stanford¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷9¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬WU÷north-carolina¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷6¬AN÷n¬~AA÷UcT2gIrP¬AD÷1483117200¬ADE÷1483117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TCU¬AX÷0¬AV÷1483132479|¬BX÷-1¬WM÷TCU¬AE÷TCU¬WU÷tcu¬AG÷23¬BA÷9¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷GEO¬AF÷Georgia¬WV÷georgia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷K6p9klQg¬AD÷1483063200¬ADE÷1483063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬WU÷colorado¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma State¬WV÷oklahoma-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷bcqDl8u0¬AD÷1483050600¬ADE÷1483050600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬WU÷virginia-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷21¬BG÷14¬WN÷ARK¬AF÷Arkansas¬WV÷arkansas¬AH÷24¬BB÷17¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~ZA÷SAD: NCAA - Playoff¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷vDjz5Vtt¬ZD÷p¬ZE÷OOES7n7g¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷11¬ZL÷/americki-nogomet/sad/ncaa/¬ZX÷07SAD 003......0030000000212000NCAA - Playo014layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷hY7Pqza1¬AD÷1484010000¬ADE÷1484010000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬WU÷alabama¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷CLE¬AF÷Clemson¬WV÷clemson¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷35¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷vXIxmGLh¬AD÷1483228800¬ADE÷1483228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clemson¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬WU÷clemson¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬WV÷ohio-state¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷QTEYmd6n¬AD÷1483214400¬ADE÷1483214400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬WU÷alabama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬WV÷washington¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~
5
1493053023
876
fixtures
5
1493053023
0
POMOĆ: Nalazite se na NCAA 2016/2017 rezultati stranici u Američki nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi NCAA 2016/2017 konačne i parcijalne rezultate, NCAA 2016/2017 stanje i detalje susreta. Osim NCAA 2016/2017 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. NCAA 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.