Američki nogomet »SAD » NCAA » 2016/2017

results
SA÷5¬~ZA÷SAD: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷namIpSeO¬ZD÷p¬ZE÷OOES7n7g¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/sad/ncaa/¬ZX÷07SAD 003......0030000000147000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷MgiiiE1U¬AD÷1475346600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬WU÷colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷47¬BA÷13¬BC÷24¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷ORE¬AF÷Oregon State¬WV÷oregon-state¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷8j9I7ZoB¬AD÷1475346600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami (Oh)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami (Oh)¬WU÷miami-oh¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷OHI¬AF÷Ohio¬WV÷ohio¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷YDhOcbIn¬AD÷1475341200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston College¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston College¬WU÷boston-college¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo¬WV÷buffalo¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷z5Dkm84R¬AD÷1475339400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Duke¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUK¬AE÷Duke¬WU÷duke¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷VIR¬AF÷Virginia¬WV÷virginia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷6¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷nLhCZlzS¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Appalachian State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷GEO¬AF÷Georgia State Panthers¬WV÷georgia-state-panthers¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬AN÷n¬~AA÷dUfie5dl¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arkansas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas¬WU÷arkansas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷24¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷ALC¬AF÷Alcorn State¬WV÷alcorn-state-braves¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷0ncUuQd1¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Carolina¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷East Carolina¬WU÷east-carolina¬AG÷29¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷8¬WN÷CEN¬AF÷Central Florida¬WV÷central-florida¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷47¬BB÷0¬BD÷16¬BF÷7¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷I3uvV8rq¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬WU÷georgia-tech¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷MIA¬AF÷Miami (Fl)¬WV÷miami-fl¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷COF99eHb¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬WV÷northwestern¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷7¬WM÷IOW¬AE÷Iowa¬WU÷iowa¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷7¬AN÷n¬~AA÷Q543yB5F¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAY¬AF÷Baylor¬WV÷baylor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷45¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷17¬WM÷IOW¬AE÷Iowa State¬WU÷iowa-state¬AG÷42¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷0¬AN÷n¬~AA÷fm5E8FW4¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ohio State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OHI¬AE÷Ohio State¬WU÷ohio-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷58¬BA÷6¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷7¬WN÷RUT¬AF÷Rutgers¬WV÷rutgers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷hMXjS6S1¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬WU÷oklahoma-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷6¬BG÷6¬WN÷TEX¬AF÷Texas¬WV÷texas¬AH÷31¬BB÷13¬BD÷12¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷nJm4h3t7¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOT¬AF÷Notre Dame¬WV÷notre-dame¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬BB÷23¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷3¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬WU÷syracuse¬AG÷33¬BA÷13¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷6¬AN÷n¬~AA÷hMgMsnSl¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Temple¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEM¬AE÷Temple¬WU÷temple¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷21¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷SOU¬AF÷Southern Methodist¬WV÷southern-methodist¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷vwdYvpC7¬AD÷1475337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vanderbilt¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vanderbilt¬WU÷vanderbilt¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬WV÷florida¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷3¬AN÷n¬~AA÷vk2ivDLd¬AD÷1475288100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brigham Young¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TOL¬AF÷Toledo¬WV÷toledo¬AH÷53¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷17¬BH÷15¬WM÷BRI¬AE÷Brigham Young¬WU÷brigham-young¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬BA÷21¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷20¬AN÷n¬~AA÷YXG5Ay2h¬AD÷1475283600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington¬WU÷washington¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬BA÷13¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷STA¬AF÷Stanford¬WV÷stanford¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷C20axij9¬AD÷1475195400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Tech¬AX÷0¬AV÷1475214231|¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬WU÷texas-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷14¬WN÷KAN¬AF÷Kansas¬WV÷kansas¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷10¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷Iu1ewXz3¬AD÷1475193600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston¬AX÷0¬AV÷1475216258|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston¬WU÷houston¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷CON¬AF÷Connecticut¬WV÷connecticut¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~
5
1475360249
307
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SAD: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷namIpSeO¬ZD÷p¬ZE÷OOES7n7g¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/sad/ncaa/¬ZX÷07SAD 003......0030000000147000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷2D8M6g1H¬AD÷1475348400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Bowling Green¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475359529¬BX÷3¬WM÷BOW¬AE÷Bowling Green¬WU÷bowling-green¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Michigan¬WV÷eastern-michigan¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷14¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷EixuPzHo¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Air Force¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475358880¬BX÷7¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬WV÷navy¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬WU÷air-force¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷14¬BG÷3¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Iwdmdosr¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Auburn¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475359454¬BX÷6¬WM÷AUB¬AE÷Auburn¬WU÷auburn¬AG÷56¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷28¬BG÷0¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Monroe¬WV÷louisiana-monroe¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷jk3Jbv3t¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Ball State¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475360159¬BX÷1¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬WU÷ball-state¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷NOR¬AF÷Northern Illinois¬WV÷northern-illinois¬AH÷24¬BB÷10¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷trEollkL¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Florida State¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475359652¬BX÷2¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬WU÷florida-state¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬WV÷north-carolina¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SbxT0RYQ¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Georgia¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475357740¬BX÷14¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee¬WV÷tennessee¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬WM÷GEO¬AE÷Georgia¬WU÷georgia¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷7¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0llc0ivo¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Kent State¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475357746¬BX÷15¬WM÷KEN¬AE÷Kent State¬WU÷kent-state¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬WN÷AKR¬AF÷Akron¬WV÷akron¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬AN÷n¬~AA÷bu2V4XVT¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Maryland¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475360179¬BX÷1¬WM÷MAR¬AE÷Maryland¬WU÷maryland¬AG÷36¬BA÷8¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷PUR¬AF÷Purdue¬WV÷purdue¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷4fbagqR0¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Massachusetts¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475359044¬BX÷6¬WN÷TUL¬AF÷Tulane¬WV÷tulane¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷0¬WM÷MAS¬AE÷Massachusetts¬WU÷massachusetts¬AG÷17¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬AN÷n¬~AA÷vJTnTnDe¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Michigan¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475359808¬BX÷2¬WM÷MIC¬AE÷Michigan¬WU÷michigan¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin¬WV÷wisconsin¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷t47Q5DGN¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Nebraska¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475358889¬BX÷4¬WN÷ILL¬AF÷Illinois¬WV÷illinois¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷NEB¬AE÷Nebraska¬WU÷nebraska¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷2iFskUZE¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷North Carolina State¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475360056¬BX÷1¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina State¬WU÷north-carolina-state¬AG÷26¬BA÷17¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷WAK¬AF÷Wake Forest¬WV÷wake-forest¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dfvrUSck¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Penn State¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475358071¬BX÷11¬WM÷PEN¬AE÷Penn State¬WU÷penn-state¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷10¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pGKxjAK8¬AD÷1475350200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷West Virginia¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475359652¬BX÷2¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬WU÷west-virginia¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷KAN¬AF÷Kansas State¬WV÷kansas-state¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷0¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷CxerOfWi¬AD÷1475352000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷New Mexico¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475359034¬BX÷11¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico¬WU÷new-mexico¬AG÷34¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷3¬WN÷JOS¬AF÷San Jose State¬WV÷san-jose-state¬AH÷20¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷trzH3Tl8¬AD÷1475352000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷South Carolina¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475358561¬BX÷13¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina¬WU÷south-carolina¬AG÷10¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M¬WV÷texas-a-m¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬AN÷n¬~AA÷8Ug8zVKL¬AD÷1475355600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Idaho¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475358383¬BX÷12¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷TRO¬AF÷Troy¬WV÷troy¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷6PLYjj52¬AD÷1475355600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷TCU¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475358598¬BX÷6¬WM÷TCU¬AE÷TCU¬WU÷tcu¬AG÷21¬BA÷21¬BC÷0¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma¬WV÷oklahoma¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8jmmhfnO¬AD÷1475359200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷California¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475359648¬BX÷3¬WM÷CAL¬AE÷California¬WU÷california¬AG÷7¬BA÷7¬WN÷UTA¬AF÷Utah¬WV÷utah¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷f1pmNEob¬AD÷1475359200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Charlotte¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1475359295¬BX÷3¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte¬WU÷charlotte¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷OLD¬AF÷Old Dominion¬WV÷old-dominion-monarchs¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷jifefPBf¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alabama¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬WU÷alabama¬WN÷KEN¬AF÷Kentucky¬WV÷kentucky¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EPujG6YD¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Michigan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬WU÷central-michigan¬WN÷WES¬AF÷Western Michigan¬WV÷western-michigan¬AN÷n¬~AA÷WChQt6se¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬WU÷cincinnati¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬WV÷south-florida¬AN÷n¬~AA÷fPSZDA8p¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Internation.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida Internation.¬WU÷florida-internation¬WN÷FLO¬AF÷Florida Atlantic¬WV÷florida-atlantic¬AN÷n¬~AA÷xpt8Ij0T¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisiana Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Tech¬WU÷louisiana-tech¬WN÷UTE¬AF÷UTEP¬WV÷utep¬AN÷n¬~AA÷fovL2m4E¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississippi¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi¬WU÷mississippi¬WN÷MEM¬AF÷Memphis¬WV÷memphis¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Otx4JWpN¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Texas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Texas¬WU÷north-texas¬WN÷MID¬AF÷Middle Tennessee St¬WV÷middle-tennessee-st¬AN÷n¬~AA÷tInaKCVG¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Miss¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Southern Miss¬WU÷southern-miss¬WN÷RIC¬AF÷Rice¬WV÷rice¬AN÷n¬~AA÷YiqiMY04¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Kentucky¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Kentucky¬WU÷western-kentucky¬WN÷SEN¬AF÷Houston Baptist¬WV÷houston-baptist¬AN÷n¬~AA÷l8wP17JK¬AD÷1475364600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LSU¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬WU÷lsu¬WN÷MIS¬AF÷Missouri¬WV÷missouri¬AN÷n¬~AA÷Q9n8iNeD¬AD÷1475364600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬WU÷pittsburgh¬WN÷MAR¬AF÷Marshall¬WV÷marshall¬AN÷n¬~AA÷2RmeLhGA¬AD÷1475364600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas State Bobcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas State Bobcats¬WU÷texas-state-bobcats¬WN÷CAR¬AF÷Incarnate Word¬WV÷incarnate-word-cardinals¬AN÷n¬~AA÷Ac4HrSCr¬AD÷1475366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clemson¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬WU÷clemson¬WN÷LOU¬AF÷Louisville¬WV÷louisville¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Y7XEyE0i¬AD÷1475366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana¬WU÷indiana¬WN÷MIC¬AF÷Michigan State¬WV÷michigan-state¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷YFRwDUNj¬AD÷1475366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico State¬WU÷new-mexico-state¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Lafayette¬WV÷louisiana-lafayette¬AN÷n¬~AA÷pldSdIXh¬AD÷1475366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Alabama¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Alabama¬WU÷south-alabama¬WN÷DIE¬AF÷San Diego State¬WV÷san-diego-state¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nHIcCcXu¬AD÷1475368200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷USC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷USC¬AE÷USC¬WU÷usc¬WN÷ARI¬AF÷Arizona State¬WV÷arizona-state¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ETmqgzXH¬AD÷1475371800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington State¬WU÷washington-state¬WN÷ORE¬AF÷Oregon¬WV÷oregon¬AN÷n¬~AA÷zwkufGHB¬AD÷1475374500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boise State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOI¬AE÷Boise State¬WU÷boise-state¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬WV÷utah-state¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷I1fzed25¬AD÷1475374500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado State¬WU÷colorado-state¬WN÷WYO¬AF÷Wyoming¬WV÷wyoming¬AN÷n¬~AA÷Q7H1BHnn¬AD÷1475375400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UCLA¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UCL¬AE÷UCLA¬WU÷ucla¬WN÷ARI¬AF÷Arizona¬WV÷arizona¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷CbWIzYFc¬AD÷1475375400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UNLV¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNL¬AE÷UNLV¬WU÷unlv¬WN÷FRE¬AF÷Fresno State¬WV÷fresno-state¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷vBeWexma¬AD÷1475380800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawaii¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawaii¬WU÷hawaii¬WN÷NEV¬AF÷Nevada¬WV÷nevada¬AN÷n¬~
5
1475360249
518
POMOĆ: Nalazite se na NCAA 2016/2017 rezultati stranici u Američki nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi NCAA 2016/2017 konačne i parcijalne rezultate, NCAA 2016/2017 stanje i detalje susreta. Osim NCAA 2016/2017 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. NCAA 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.