Hokej »Kanada » OHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷WvTUSSh4¬ZD÷p¬ZE÷AX4kYqzi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/ohl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0000000000147000OHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷ELB1stOL¬AD÷1474758420¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬WV÷oshawa-generals¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷6eCcrM8F¬AD÷1474758300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saginaw Spirit¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬WV÷guelph-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷S4Dgq2g9¬AD÷1474758000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flint Firebirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬WV÷owen-sound-attack¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬WU÷flint-firebirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷ptOlprv3¬AD÷1474758000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬WU÷hamilton-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬WV÷kingston-frontenacs¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷WxKpoOOd¬AD÷1474673400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬WU÷guelph-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬WV÷saginaw-spirit¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷IZV2Mvnd¬AD÷1474673400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬WU÷kitchener-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷vqXbNKWk¬AD÷1474673400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷M7xfO0Hq¬AD÷1474672020¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷5¬AN÷n¬~AA÷KbjSSt9S¬AD÷1474671900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnia Sting¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬WV÷owen-sound-attack¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷QyiOTMgM¬AD÷1474671600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingston Frontenacs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬WU÷kingston-frontenacs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬WV÷barrie-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷SjYKU2vG¬AD÷1474671600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬WV÷hamilton-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷pSrGVrP9¬AD÷1474671600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Bay Battalion¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬WU÷north-bay-battalion¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6ypCWO93¬AD÷1474671600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬WV÷oshawa-generals¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷bBt4Ypui¬AD÷1474585500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬WU÷peterborough-petes¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬WV÷ottawa-67s¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷x2u8X4fc¬AD÷1474585500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windsor Spitfires¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬WU÷windsor-spitfires¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~
4
1474799734
17
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷WvTUSSh4¬ZD÷p¬ZE÷AX4kYqzi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/ohl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0000000000147000OHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷bgmYyKoq¬AD÷1474826400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬WV÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷hCA5t0wS¬AD÷1474826400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa 67s¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬WU÷ottawa-67s¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬WV÷barrie-colts¬AN÷n¬~AA÷Cdixyv1k¬AD÷1475103600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬WV÷hamilton-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷6JjtzbGe¬AD÷1475103900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬WU÷peterborough-petes¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬WV÷oshawa-generals¬AN÷n¬~AA÷pAkpZHV1¬AD÷1475190300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windsor Spitfires¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬WU÷windsor-spitfires¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AN÷n¬~AA÷6FzueahL¬AD÷1475276400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷fuXzduwF¬AD÷1475276400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niagara IceDogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬WU÷niagara-icedogs¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬WV÷kingston-frontenacs¬AN÷n¬~AA÷0IXWdLN8¬AD÷1475276400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬WV÷kitchener-rangers¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬WU÷north-bay-battalion¬AN÷n¬~AA÷MRYSc182¬AD÷1475276400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬WV÷barrie-colts¬AN÷n¬~AA÷lvQqfJ7R¬AD÷1475276700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬WV÷ottawa-67s¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬AN÷n¬~AA÷KMGFlcVl¬AD÷1475278200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬WU÷guelph-storm¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬WV÷hamilton-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷jmCBkwGr¬AD÷1475278200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AN÷n¬~AA÷bDFJmHpe¬AD÷1475278500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oshawa Generals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬WU÷oshawa-generals¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬WV÷peterborough-petes¬AN÷n¬~AA÷8rcAAvh8¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬WU÷erie-otters¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬WV÷kingston-frontenacs¬AN÷n¬~AA÷fu9SoeF7¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint Firebirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬WU÷flint-firebirds¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬WV÷sarnia-sting¬AN÷n¬~AA÷tx5Ony01¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niagara IceDogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬WU÷niagara-icedogs¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬WV÷hamilton-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷nZeE9b7E¬AD÷1475363100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saginaw Spirit¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬WV÷ottawa-67s¬AN÷n¬~AA÷hnRE7xxR¬AD÷1475364600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrie Colts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬WU÷barrie-colts¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷EeSA8IMK¬AD÷1475364600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬WV÷guelph-storm¬AN÷n¬~AA÷OUHp2Gal¬AD÷1475431200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬WV÷north-bay-battalion¬AN÷n¬~AA÷ARDt3dpr¬AD÷1475431200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬WV÷kitchener-rangers¬AN÷n¬~AA÷pp6g0fU0¬AD÷1475431500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬WU÷peterborough-petes¬AN÷n¬~AA÷6g7k1zFf¬AD÷1475431500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AN÷n¬~AA÷EJAcaEq7¬AD÷1475438400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint Firebirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬WU÷flint-firebirds¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬WV÷ottawa-67s¬AN÷n¬~
4
1474799734
663
POMOĆ: Nalazite se na OHL 2016/2017 rezultati stranici u Hokej/Kanada sekciji. Rezultati.com nudi OHL 2016/2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, OHL 2016/2017 stanje i detalje susreta. Osim OHL 2016/2017 rezultata možete pratiti 100+ hokejskih takmičenja iz 15+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). OHL 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.