Nogomet »Argentina » Primera B Nacional » 2016/2017

Primera B Nacional
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬~AA÷8SMrSNzj¬AD÷1480982700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6q6CZ5rG¬AD÷1480968000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷3¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CM68znT9¬AD÷1480896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷E5NvT3Lq¬AD÷1480888800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Instituto¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x4Eewlqi¬AD÷1480807800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CdyDXqDS¬AD÷1480806300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pz5GYPcM¬AD÷1480802400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GfDax8bc¬AD÷1480802400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bJ24ySD3¬AD÷1480798800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷PRV¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷MVQnRsjd¬AD÷1480795500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷llLDE46j¬AD÷1480795200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷Kn0WCHeb¬AD÷1480552200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷6. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AgY5MbmU¬AD÷1480449900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷17. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KSsVMSbA¬AD÷1480381200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷17. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PRV¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~~
1
1481060409
187
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬~AA÷AiTC24C2¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷IctRv1Ke¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷MVnItNkq¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷W08wl5c9¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷0MoMus5k¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRV¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷dluVwLZ1¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷Ai7smPCF¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~AA÷Oz5VkRSd¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷4j0jo3sS¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷2R3Zlor3¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷hGdnnqSL¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷19. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷EmI01FXP¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷rqpkqGBs¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷PRV¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷6JML0rsF¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷buzEwCuJ¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷QRy6uYA6¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷Uarcsftf¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷OfXG1OR8¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷zcJd2eIJ¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬AN÷n¬~AA÷KlyAvhQC¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷COX1tEe0¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷j9qgrzRm¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷20. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~
1
1481060409
308
POMOĆ: Nalazite se na Primera B Nacional 2016/2017 rezultati stranici u Nogomet/Argentina sekciji. Rezultati.com nudi Primera B Nacional 2016/2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Primera B Nacional 2016/2017 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Primera B Nacional 2016/2017 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Primera B Nacional 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.