Nogomet »SAD » MLS » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷SAD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷63SVqKzE¬ZD÷p¬ZE÷WvRyBSTq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/mls/¬ZX÷00SAD 003......0000000000147000MLS 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷C8olDzls¬AD÷1474844400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬AX÷1¬AV÷1474867357|¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6R8LHGuQ¬AD÷1474833600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬AX÷1¬AV÷1474867370|¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hO4HIdQJ¬AD÷1474770600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬AX÷1¬AV÷1474782641|¬BX÷-1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬WU÷san-jose-earthquakes¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vLGZgDmJ¬AD÷1474767000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬AX÷1¬AV÷1474779939|¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬WV÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷42OMdF30¬AD÷1474765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬AX÷1¬AV÷1474804277|GB:d¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rgNQeZI6¬AD÷1474758000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬AX÷1¬AV÷1474918741|¬BX÷-1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0UHVfgYC¬AD÷1474758000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬AX÷1¬AV÷1474773364|GB:d¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AuPIcelf¬AD÷1474758000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬AX÷1¬AV÷1474773349|GB:d¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬WV÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b5LEbyZm¬AD÷1474750800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬AX÷1¬AV÷1474801506|GB:d¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GtW9aHJs¬AD÷1474675200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬AX÷1¬AV÷1474684597|GB:d¬BX÷-1¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EXqr4cBQ¬AD÷1474232400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬AX÷1¬AV÷1474309230|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pbuv5wdK¬AD÷1474221600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬AX÷1¬AV÷1474252508|¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷67tz6JtE¬AD÷1474162200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬AX÷1¬AV÷1474174852|GB:d¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷422isz4D¬AD÷1474160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬AX÷1¬AV÷1474172122|GB:d¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xzqroI4l¬AD÷1474155000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬AX÷1¬AV÷1474168543|GB:d¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬WU÷montreal-impact¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jabmrGl7¬AD÷1474155000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬AX÷1¬AV÷1474168641|GB:d¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bqpvnbkr¬AD÷1474153200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬AX÷1¬AV÷1474168498|GB:d¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬WV÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dxaqqdZ0¬AD÷1474149600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬AX÷1¬AV÷1474168595|¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Io0upxKf¬AD÷1474142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬AX÷1¬AV÷1474152997|GB:d¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t4cCjvsR¬AD÷1474070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬AX÷1¬AV÷1474100484|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1474996510
302
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SAD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷63SVqKzE¬ZD÷p¬ZE÷WvRyBSTq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/mls/¬ZX÷00SAD 003......0000000000147000MLS 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷OQcaAYXa¬AD÷1475105400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷japhCf3m¬AD÷1475105400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬WU÷montreal-impact¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pzaeBEIg¬AD÷1475105400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6km49hm6¬AD÷1475116200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Khi88C2C¬AD÷1475280000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷juEuj4no¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SdcOEmPo¬AD÷1475364600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6mdSD7vh¬AD÷1475364600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EFjC7WHI¬AD÷1475364600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CpazCo94¬AD÷1475370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0AeWCRgb¬AD÷1475370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f9luB5OA¬AD÷1475375400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YamqAPwH¬AD÷1475427600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2Zim9qgN¬AD÷1475452800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬WV÷seattle-sounders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tQji838T¬AD÷1475973000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬WV÷colorado-rapids¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1474996510
38
POMOĆ: Nalazite se na MLS 2016 rezultati stranici u Nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi MLS 2016 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, MLS 2016 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim MLS 2016 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). MLS 2016 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.