Nogomet »SAD » MLS » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷SAD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/mls/¬ZX÷00SAD 003......0000000000169000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷zk7rNEyR¬AD÷1500517800¬ADE÷1500517800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jw1ZtfA9¬AD÷1500517800¬ADE÷1500517800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UTawtEPF¬AD÷1500517800¬ADE÷1500517800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QegnvhfS¬AD÷1500508800¬ADE÷1500508800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷StaAIYqr¬AD÷1500507000¬ADE÷1500507000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬WU÷montreal-impact¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6XcEHhal¬AD÷1500507000¬ADE÷1500507000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬WV÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ChkruYvM¬AD÷1500507000¬ADE÷1500507000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M3dVsze3¬AD÷1499387400¬ADE÷1499387400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ldRm1XE7¬AD÷1499308200¬ADE÷1499308200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷db8vOfMK¬AD÷1499306400¬ADE÷1499306400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬WV÷new-york-city¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2aFVPGi8¬AD÷1499301000¬ADE÷1499301000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rDcRrGuc¬AD÷1499297400¬ADE÷1499297400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EZIZOz7E¬AD÷1499297400¬ADE÷1499297400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬WV÷toronto-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t8JrKW2d¬AD÷1499221800¬ADE÷1499221800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷niF9QYPS¬AD÷1499216400¬ADE÷1499216400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l01yMhYq¬AD÷1499214600¬ADE÷1499214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A5Sq2Da1¬AD÷1499209200¬ADE÷1499209200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AK÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rN0uLCmj¬AD÷1499209200¬ADE÷1499209200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~~
1
1500575180
214
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SAD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/mls/¬ZX÷00SAD 003......0000000000169000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷rytEZB2q¬AD÷1500678000¬ADE÷1500678000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬WN÷TIM¬AF÷Atlanta United¬WV÷atlanta-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷MRvIYVHk¬AD÷1500746400¬ADE÷1500746400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷2wdFXkXe¬AD÷1500753600¬ADE÷1500753600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tUfJW9n2¬AD÷1500764400¬ADE÷1500764400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dMjREjq7¬AD÷1500764400¬ADE÷1500764400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬WV÷colorado-rapids¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷fXr1egP2¬AD÷1500766200¬ADE÷1500766200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ldmJGCEf¬AD÷1500766200¬ADE÷1500766200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬WU÷montreal-impact¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬WV÷fc-dallas¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8zm5fDv9¬AD÷1500766200¬ADE÷1500766200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jaxAgXgF¬AD÷1500775200¬ADE÷1500775200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷zDkVDAbD¬AD÷1500849000¬ADE÷1500849000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷2aiNFWT0¬AD÷1500863400¬ADE÷1500863400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷UkyEhi9L¬AD÷1501111800¬ADE÷1501111800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬WU÷philadelphia-union¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GbFgJStT¬AD÷1501360200¬ADE÷1501360200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1500575180
160
POMOĆ: Nalazite se na MLS 2017 rezultati stranici u Nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi MLS 2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, MLS 2017 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim MLS 2017 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). MLS 2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.