Rugby League »Australija » NRL » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIJA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australija/nrl/¬ZX÷09Australija 010ralija0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷lf4aOsSR¬AD÷1495870200¬ADE÷1495870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷12. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6VEfPNCL¬AD÷1495792200¬ADE÷1495792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷12. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷16¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷18¬BD÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SvGjQ3cF¬AD÷1495355400¬ADE÷1495355400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷11. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷10¬BD÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b5BnRqr9¬AD÷1495346400¬ADE÷1495346400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷11. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬AG÷18¬BA÷6¬BC÷12¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷20¬BD÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KECrSPS2¬AD÷1495339200¬ADE÷1495339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷11. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷6¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷0¬BD÷30¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I9Ya3tj2¬AD÷1495272600¬ADE÷1495272600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷11. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AG÷16¬BA÷10¬BC÷6¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷46Ue4Mzd¬AD÷1495265400¬ADE÷1495265400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷11. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷18¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tnvgihJS¬AD÷1495187400¬ADE÷1495187400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷11. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷24¬BC÷12¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AqVi52Lk¬AD÷1495180800¬ADE÷1495180800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷11. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷14¬BA÷10¬BC÷4¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷18¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WhWm6r6q¬AD÷1495101000¬ADE÷1495101000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷11. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷18¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tECTAOcS¬AD÷1494741600¬ADE÷1494741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷28¬BC÷20¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2NDPB4rM¬AD÷1494734400¬ADE÷1494734400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷10¬BC÷24¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷20¬BB÷8¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷80ELCpTF¬AD÷1494669000¬ADE÷1494669000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷24¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷14¬BA÷14¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fcAHDQD9¬AD÷1494660600¬ADE÷1494660600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AG÷36¬BA÷18¬BC÷18¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷16¬BD÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CYKCE6b3¬AD÷1494651600¬ADE÷1494651600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷6¬BC÷30¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷28¬BB÷28¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~~
19
1495879158
90
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIJA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australija/nrl/¬ZX÷09Australija 010ralija0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷OneRJ1zq¬AD÷1495877400¬ADE÷1495877400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷12. kolo¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1495877420¬BX÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷2¬BA÷2¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷6¬BB÷6¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷I9fVILkk¬AD÷1495951200¬ADE÷1495951200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷d0gZHu5e¬AD÷1496390400¬ADE÷1496390400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EylvHaK1¬AD÷1496397000¬ADE÷1496397000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hSnrGJZ7¬AD÷1496466000¬ADE÷1496466000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6VzQv3C8¬AD÷1496475000¬ADE÷1496475000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KYvUwNRE¬AD÷1496482200¬ADE÷1496482200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2cUYxssL¬AD÷1496548800¬ADE÷1496548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tlTxx1dR¬AD÷1496556000¬ADE÷1496556000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CWF4XK4r¬AD÷1496915400¬ADE÷1496915400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jNE8WvKl¬AD÷1496995200¬ADE÷1496995200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yo4DVbZf¬AD÷1497001800¬ADE÷1497001800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nk8HUIl1¬AD÷1497070800¬ADE÷1497070800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tC7LTx47¬AD÷1497079800¬ADE÷1497079800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K26PSdJD¬AD÷1497087000¬ADE÷1497087000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷n¬~~
19
1495879158
102
POMOĆ: Nalazite se na NRL 2017 rezultati stranici u Rugby League/Australija sekciji. Rezultati.com nudi NRL 2017 konačne i parcijalne rezultate, NRL 2017 stanje i detalje susreta. Osim NRL 2017 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. NRL 2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.