NCAA 2019/2020 uživo, rezultati, tablice

Američki nogomet SAD

NCAA
2019/2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷SAD: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷bJWrIdpO¬ZD÷p¬ZE÷IT0s0D9O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/sad/ncaa/¬ZX÷07SAD 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷hlEflZQF¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arkansas¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571512831¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas¬JA÷Gtdo1agO¬WU÷arkansas¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬JB÷fXfk0J8U¬WV÷auburn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷51¬BB÷17¬BD÷0¬BF÷14¬BH÷20¬~AA÷lWDV6vwC¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston College¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571512470¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston College¬JA÷z3xovE2A¬WU÷boston-college¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina State¬JB÷EgykwYHG¬WV÷north-carolina-state¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷14¬~AA÷fywx1CAL¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connecticut¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571512376¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut¬JA÷n3ZR9Tyd¬WU÷connecticut¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷HOU¬AF÷Houston¬JB÷06wW8mi2¬WV÷houston¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷hUo9xxS3¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571512898¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illinois¬JA÷nT0Ew5e0¬WU÷illinois¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin¬JB÷pEJHxPA6¬WV÷wisconsin¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷3¬~AA÷0fkHzGdG¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571512533¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PUR¬AF÷Purdue¬JB÷YZaCb6XP¬WV÷purdue¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷13¬WM÷IOW¬AE÷Iowa¬JA÷fq18anIJ¬WU÷iowa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷10¬~AA÷SMCZ5bhI¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571513234¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬JA÷8GzgxhXM¬WU÷louisville¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷CLE¬AF÷Clemson¬JB÷KjvcyCnT¬WV÷clemson¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷45¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷21¬~AA÷lIYdhuOI¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Miami (Fl)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571514268¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami (Fl)¬JA÷6B0yO1CC¬WU÷miami-fl¬AZ÷0¬AG÷21¬AT÷21¬BI÷0¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Tech¬JB÷Io4uNLRI¬WV÷georgia-tech¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷28¬AU÷21¬BJ÷7¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷d2UiUDZq¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ohio¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571513702¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OHI¬AE÷Ohio¬JA÷Ycvejru6¬WU÷ohio¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬JB÷Clwak2fC¬WV÷kent-state¬AH÷38¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷WKpDydsA¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571512677¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma¬JA÷vyJLyqQC¬WU÷oklahoma¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷3¬WN÷WES¬AF÷West Virginia¬JB÷IRHPz3uJ¬WV÷west-virginia¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷485EGf5p¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571513143¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina¬JA÷69uuP5t7¬WU÷south-carolina¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬JB÷p0vqOPeD¬WV÷florida¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷21¬~AA÷SQ2oNdSG¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Tech¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571513258¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬JA÷Kh9codc9¬WU÷texas-tech¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷IOW¬AF÷Iowa State¬JB÷bq81pGCF¬WV÷iowa-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷7¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷Am3YtiJk¬AD÷1571450400¬ADE÷1571450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fresno State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571463351¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNL¬AF÷UNLV¬JB÷INLubWxp¬WV÷unlv¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷7¬WM÷FRE¬AE÷Fresno State¬JA÷6ogCFb8H¬WU÷fresno-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷7¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷21¬~AA÷h8AYPbrb¬AD÷1571445000¬ADE÷1571445000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northwestern¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571456807¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northwestern¬JA÷2HxXUzDS¬WU÷northwestern¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷4QObQfLq¬WV÷ohio-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷52¬BB÷7¬BD÷24¬BF÷7¬BH÷14¬~AA÷OY5UQvTi¬AD÷1571439600¬ADE÷1571439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571452801¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬JA÷6kqOWdrG¬WU÷syracuse¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷ptrSVGcM¬WV÷pittsburgh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷10¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷3¬~AA÷p6HGgU2e¬AD÷1571437800¬ADE÷1571437800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Atlantic¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571451511¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Atlantic¬JA÷tQf1OSjk¬WU÷florida-atlantic¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷MAR¬AF÷Marshall¬JB÷KGg5Nn6e¬WV÷marshall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷5¬BH÷14¬~AA÷pr7QRKDo¬AD÷1571360400¬ADE÷1571360400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stanford¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571372482¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stanford¬JA÷bPuGYID3¬WU÷stanford¬AG÷16¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷UCL¬AF÷UCLA¬JB÷CSqKXxT9¬WV÷ucla¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷7¬~AA÷rwTs3yyo¬AD÷1571355000¬ADE÷1571355000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arkansas State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571367176¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas State¬JA÷xAi7zuqi¬WU÷arkansas-state¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Lafayette¬JB÷G0jBZbbc¬WV÷louisiana-lafayette¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷7¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷13¬~~
459
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SAD: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷bJWrIdpO¬ZD÷p¬ZE÷IT0s0D9O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/sad/ncaa/¬ZX÷07SAD 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷volLZZBM¬AD÷1571508000¬ADE÷1571508000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Ball State¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571515112¬BX÷1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬JA÷jFnvfQus¬WU÷ball-state¬AG÷38¬BA÷17¬BC÷21¬BE÷0¬WN÷TOL¬AF÷Toledo¬JB÷4Ijrgpem¬WV÷toledo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷jPTeTXlj¬AD÷1571508000¬ADE÷1571508000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Bowling Green¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571515096¬BX÷1¬WQ÷¬WM÷BOW¬AE÷Bowling Green¬JA÷fDS3lM9I¬WU÷bowling-green¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷8GW7mtPO¬WV÷central-michigan¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷S8X0iawP¬AD÷1571509800¬ADE÷1571509800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷California¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571514873¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷California¬JA÷UNGnVIJu¬WU÷california¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷ORE¬AF÷Oregon State¬JB÷8EFjUxZo¬WV÷oregon-state¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷d2h0vbci¬AD÷1571509800¬ADE÷1571509800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Kansas State¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571515110¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas State¬JA÷fVLZpm3Q¬WU÷kansas-state¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷7¬WN÷TCU¬AF÷TCU¬JB÷dv81t7Bs¬WV÷tcu¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬AN÷y¬~AA÷M9wQYgRS¬AD÷1571509800¬ADE÷1571509800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Miami (Oh)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571514811¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami (Oh)¬JA÷nstmh4Ag¬WU÷miami-oh¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬WN÷NOR¬AF÷Northern Illinois¬JB÷QXviiOPa¬WV÷northern-illinois¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷IXCAB2Ot¬AD÷1571511600¬ADE÷1571511600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Georgia Southern¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571514001¬BX÷8¬WQ÷¬WM÷GES¬AE÷Georgia Southern¬JA÷b383RzJ4¬WU÷georgia-southern¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷7¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬JB÷C6C7QfYA¬WV÷coastal-carolina¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷KxstdNOg¬AD÷1571511600¬ADE÷1571511600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Wyoming¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571514096¬BX÷4¬WQ÷¬WM÷WYO¬AE÷Wyoming¬JA÷pYTuZRKD¬WU÷wyoming¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬WN÷MEX¬AF÷New Mexico¬JB÷OOSqYozK¬WV÷new-mexico¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷y¬~AA÷lbxt0WPR¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Akron¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571513677¬BX÷12¬WQ÷¬WM÷AKR¬AE÷Akron¬JA÷2BHEXWT2¬WU÷akron¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo¬JB÷t2GIWjq9¬WV÷buffalo¬AH÷7¬BB÷7¬AN÷y¬~AA÷0d2FAMwm¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Appalachian State¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571513696¬BX÷11¬WQ÷¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State¬JA÷fV1CPEmH¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬AG÷14¬BA÷14¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Monroe¬JB÷YL0GOY2N¬WV÷louisiana-monroe¬AH÷7¬BB÷7¬AN÷n¬~AA÷KIpP3EQ2¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571513558¬BX÷10¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷l8iuJXE9¬WU÷cincinnati¬AG÷10¬BA÷10¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa¬JB÷0reqIiUF¬WV÷tulsa¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷nDjEV6IS¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Louisiana Tech¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571513624¬BX÷9¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southern Miss¬JB÷UyjB19cd¬WV÷southern-miss¬AH÷14¬BB÷14¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Tech¬JA÷GYo72krj¬WU÷louisiana-tech¬AG÷0¬BA÷0¬AN÷y¬~AA÷A5d4wICc¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Maryland¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571514080¬BX÷4¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maryland¬JA÷QDC5uRQm¬WU÷maryland¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷IND¬AF÷Indiana¬JB÷44B9votf¬WV÷indiana¬AH÷7¬BB÷7¬AN÷y¬~AA÷zD3amgtM¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Mississippi St.¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571513985¬BX÷12¬WQ÷¬WN÷LSU¬AF÷LSU¬JB÷YcQaKMgn¬WV÷lsu¬AH÷3¬BB÷3¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi St.¬JA÷KfMeL2vt¬WU÷mississippi-st¬AG÷0¬BA÷0¬AN÷y¬~AA÷E323nDeS¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Navy¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571513809¬BX÷12¬WQ÷¬WM÷NAV¬AE÷Navy¬JA÷SKP3Jt9h¬WU÷navy¬AG÷7¬BA÷7¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷6BO7I0Ob¬WV÷south-florida¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷ENbsOxDA¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Rutgers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571514076¬BX÷7¬WQ÷¬WM÷RUT¬AE÷Rutgers¬JA÷CS5kmISd¬WU÷rutgers¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷jJ4gnxr3¬WV÷minnesota¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷GpvY1heF¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Southern Methodist¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571513999¬BX÷10¬WQ÷¬WM÷SMU¬AE÷Southern Methodist¬JA÷EkyKBk7q¬WU÷southern-methodist¬AG÷10¬BA÷10¬WN÷TEM¬AF÷Temple¬JB÷htzOA9Mk¬WV÷temple¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷MqCw5I7O¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Virginia¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571513860¬BX÷1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia¬JA÷QXGPWVfp¬WU÷virginia¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷DUK¬AF÷Duke¬JB÷4OFTVkAj¬WV÷duke¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷6gqhgL8C¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Virginia Tech¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571513765¬BX÷9¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷pdCSPNs0¬WU÷virginia-tech¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷OnBWOsc6¬WV÷north-carolina¬AH÷10¬BB÷10¬AN÷y¬~AA÷bsLI9tgg¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Washington¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571513785¬BX÷8¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington¬JA÷SdFJNhIT¬WU÷washington¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷ORE¬AF÷Oregon¬JB÷U51oJCQp¬WV÷oregon¬AH÷7¬BB÷7¬AN÷y¬~AA÷6FICfAmk¬AD÷1571515200¬ADE÷1571515200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Texas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Texas¬JA÷As4VTlTR¬WU÷north-texas¬WN÷MID¬AF÷Middle Tennessee St¬JB÷n3ecP8yq¬WV÷middle-tennessee-st¬AN÷n¬~AA÷Mm2kMGsN¬AD÷1571515200¬ADE÷1571515200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬JA÷vsMVSmsr¬WU÷oklahoma-state¬WN÷BAY¬AF÷Baylor¬JB÷hpQZR7dl¬WV÷baylor¬AN÷y¬~AA÷OjT7ejYr¬AD÷1571515200¬ADE÷1571515200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UAB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UAB¬AE÷UAB¬JA÷lSFMVAbF¬WU÷uab¬WN÷OLD¬AF÷Old Dominion¬JB÷SIEQUUDL¬WV÷old-dominion-monarchs¬AN÷n¬~AA÷0v1gLzcT¬AD÷1571515200¬ADE÷1571515200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vanderbilt¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vanderbilt¬JA÷n7PwRRBf¬WU÷vanderbilt¬WN÷MIS¬AF÷Missouri¬JB÷QcOsQoR0¬WV÷missouri¬AN÷y¬~AA÷h4KM808a¬AD÷1571515200¬ADE÷1571515200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Kentucky¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Kentucky¬JA÷WAuUsd3o¬WU÷western-kentucky¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte¬JB÷pEqYtGIi¬WV÷charlotte¬AN÷n¬~AA÷voAjkFB9¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia¬JA÷8Ghw3LOB¬WU÷georgia¬WN÷KEN¬AF÷Kentucky¬JB÷n7is2uvI¬WV÷kentucky¬AN÷n¬~AA÷vRPrc39m¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liberty Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAI¬AF÷Maine¬JB÷lAQfY3KD¬WV÷maine¬WM÷LIB¬AE÷Liberty Flames¬JA÷AJRjZq57¬WU÷liberty-flames¬AN÷n¬~AA÷hjulf1g6¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬JA÷xW8KRqDm¬WU÷utah¬WN÷ARI¬AF÷Arizona State¬JB÷GM7OQ3Sg¬WV÷arizona-state¬AN÷n¬~AA÷hWKOi8X7¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UTSA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTS¬AE÷UTSA¬JA÷UoydpAD8¬WU÷utsa¬WN÷RIC¬AF÷Rice¬JB÷SWgaqUSE¬WV÷rice¬AN÷n¬~AA÷6FdsuVm2¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Florida¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Florida¬JA÷Sh3WKgpc¬WU÷central-florida¬WN÷EAS¬AF÷East Carolina¬JB÷6q2zKDa3¬WV÷east-carolina¬AN÷n¬~AA÷UFSaSi4d¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬JA÷MJKkCP1P¬WU÷eastern-michigan¬WN÷WES¬AF÷Western Michigan¬JB÷OS6H7qAt¬WV÷western-michigan¬AN÷n¬~AA÷EuMKhlI1¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Internation.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Internation.¬JA÷xhlAM6L1¬WU÷florida-internation¬WN÷UTE¬AF÷UTEP¬JB÷GrmELQz8¬WV÷utep¬AN÷n¬~AA÷fya7GiA8¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia State Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARM¬AF÷Army¬JB÷lnr8s8cR¬WV÷army¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State Panthers¬JA÷Aeq4rlrL¬WU÷georgia-state-panthers¬AN÷n¬~AA÷b9qT2Yu9¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷f5fmHBqM¬WU÷memphis¬WN÷TUL¬AF÷Tulane¬JB÷YegiGVbS¬WV÷tulane¬AN÷n¬~AA÷Wd4UsX3q¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬JA÷YXf4HKw5¬WU÷san-jose-state¬WN÷DIE¬AF÷San Diego State¬JB÷COg8GvgB¬WV÷san-diego-state¬AN÷n¬~AA÷ra4IFEKj¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas¬JA÷b3SQn9YD¬WU÷texas¬WN÷KAN¬AF÷Kansas¬JB÷C6WUoTmK¬WV÷kansas¬AN÷n¬~AA÷GOQrGrGP¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington State¬JA÷QkAeTdlh¬WU÷washington-state¬WN÷COL¬AF÷Colorado¬JB÷4t9aSG3b¬WV÷colorado¬AN÷n¬~AA÷pOAnjed3¬AD÷1571527800¬ADE÷1571527800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ole Miss¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLE¬AE÷Ole Miss¬JA÷EHaU4sfa¬WU÷ole-miss¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M¬JB÷Qi3Y3195¬WV÷texas-a-m¬AN÷y¬~AA÷Wb9xPIc4¬AD÷1571527800¬ADE÷1571527800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penn State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penn State¬JA÷bmO2PEzj¬WU÷penn-state¬WN÷MIC¬AF÷Michigan¬JB÷ANR6OYkd¬WV÷michigan¬AN÷n¬~AA÷WfJQ7KN5¬AD÷1571527800¬ADE÷1571527800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬JA÷vyqxtzYc¬WU÷wake-forest¬WN÷FLO¬AF÷Florida State¬JB÷IRstufm4¬WV÷florida-state¬AN÷n¬~AA÷6XBriysc¬AD÷1571533200¬ADE÷1571533200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alabama¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee¬JB÷Kf0Q5Nvg¬WV÷tennessee¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬JA÷t41M63Pn¬WU÷alabama¬AN÷n¬~AA÷bTupesv0¬AD÷1571535000¬ADE÷1571535000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷USC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USC¬AE÷USC¬JA÷IoSmX5kQ¬WU÷usc¬WN÷ARI¬AF÷Arizona¬JB÷f7JFSPcs¬WV÷arizona¬AN÷n¬~AA÷0zRvbqfs¬AD÷1571537700¬ADE÷1571537700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brigham Young¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYU¬AE÷Brigham Young¬JA÷2gOry6ze¬WU÷brigham-young¬WN÷BOI¬AF÷Boise State¬JB÷GdSnzQk1¬WV÷boise-state¬AN÷n¬~AA÷hChwtBYe¬AD÷1571537700¬ADE÷1571537700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah State¬JA÷0nBpcjhj¬WU÷utah-state¬WN÷NEV¬AF÷Nevada¬JB÷vwAldA7d¬WV÷nevada¬AN÷n¬~AA÷8v3BFBPE¬AD÷1571540400¬ADE÷1571540400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawaii¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawaii¬JA÷tvzzwS5r¬WU÷hawaii¬WN÷FOR¬AF÷Air Force¬JB÷KUYwxnLl¬WV÷air-force¬AN÷y¬~~
377
Postavke
POMOĆ: Nalazite se na NCAA 2019/2020 rezultati stranici u Američki nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi NCAA 2019/2020 konačne i parcijalne rezultate, NCAA 2019/2020 stanje i detalje susreta. Osim NCAA 2019/2020 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. NCAA 2019/2020 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!