Američki nogomet »SAD » NCAA » 2018/2019

results
5
1526968584
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SAD: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷Stsozgbg¬ZD÷p¬ZE÷MoBgFl73¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/sad/ncaa/¬ZX÷07SAD 003......0030000000179000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷8zgI6Aj0¬AD÷1535227200¬ADE÷1535227200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado State¬JA÷SItpJPDC¬WU÷colorado-state¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬JB÷69ulIqTI¬WV÷hawaii¬AN÷n¬~AA÷UksR4lLC¬AD÷1535227200¬ADE÷1535227200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Massachusetts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷Massachusetts¬JA÷vcA2y7Tt¬WU÷massachusetts¬WN÷DUQ¬AF÷Duquesne D.¬JB÷Im96zRrm¬WV÷duquesne-dukes¬AN÷n¬~AA÷nRiM5U56¬AD÷1535227200¬ADE÷1535227200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico State¬JA÷KCTVtT5J¬WU÷new-mexico-state¬WN÷WYO¬AF÷Wyoming¬JB÷YFXZumLP¬WV÷wyoming¬AN÷n¬~AA÷rgoV38zJ¬AD÷1535227200¬ADE÷1535227200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Rice¬JA÷nNDAZpbg¬WU÷rice¬WN÷PRA¬AF÷Prairie V.¬JB÷QDCEY4Da¬WV÷prairie-view¬AN÷n¬~AA÷jw924uRT¬AD÷1535589000¬ADE÷1535589000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas A&M¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas A&M¬JA÷xUwTmyJ3¬WU÷texas-a-m¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern State¬JB÷GKxXneY9¬WV÷northwestern-state¬AN÷n¬~AA÷fVcxC5Su¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ball State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬JA÷8x2JXOS5¬WU÷ball-state¬WN÷CEN¬AF÷Central Conn. St.¬JB÷6NKMWrrC¬WV÷central-conn-st¬AN÷n¬~AA÷YLdtBPsn¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut¬JA÷0pKQV2cI¬WU÷connecticut¬WN÷CEN¬AF÷Central Florida¬JB÷vyJUUMCO¬WV÷central-florida¬AN÷n¬~AA÷M34b5LBN¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia State Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State Panthers¬JA÷t2pKkcli¬WU÷georgia-state-panthers¬WN÷KEN¬AF÷Kennesaw State¬JB÷KhqOlH3c¬WV÷kennesaw-state¬AN÷n¬~AA÷EXDwAqch¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷Gh2Dg6kP¬WU÷minnesota¬WN÷MEX¬AF÷New Mexico State¬JB÷I1lukQct¬WV÷new-mexico-state¬AN÷n¬~AA÷0lGk7ssB¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Purdue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUR¬AE÷Purdue¬JA÷f7u0p2CB¬WU÷purdue¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬JB÷Ycv4qMRH¬WV÷northwestern¬AN÷n¬~AA÷rD5f61dH¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UCD¬AF÷UC Davis¬JB÷SbdxRDBj¬WV÷uc-davis¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬JA÷EehYRgdp¬WU÷san-jose-state¬AN÷n¬~AA÷hOCs93Cb¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulane¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAK¬AF÷Wake Forest¬JB÷QRimm4Sh¬WV÷wake-forest¬WM÷TUL¬AE÷Tulane¬JA÷COmqlpDn¬WU÷tulane¬AN÷n¬~AA÷noCo8NR4¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬JA÷8jshnOsa¬WU÷utah¬WN÷WEB¬AF÷Weber State¬JB÷nstdorc5¬WV÷weber-state¬AN÷n¬~AA÷hneUaaZp¬AD÷1535745600¬ADE÷1535745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬JA÷AsxynFmG¬WU÷eastern-michigan¬WN÷MON¬AF÷Monmouth Hawsk¬JB÷MHuuoZ2M¬WV÷monmouth-hawsk¬AN÷n¬~AA÷fiZCOrCo¬AD÷1535745600¬ADE÷1535745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Michigan State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬JA÷4tVqpgIS¬WU÷michigan-state¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬JB÷6kHBuDQq¬WV÷utah-state¬AN÷n¬~AA÷hxhGN2Ri¬AD÷1535745600¬ADE÷1535745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stanford¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stanford¬JA÷zPLFvXuj¬WU÷stanford¬WN÷DIE¬AF÷San Diego State¬JB÷EFKJwied¬WV÷san-diego-state¬AN÷n¬~AA÷naiKMMtb¬AD÷1535745600¬ADE÷1535745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Michigan¬JA÷GKb22zYd¬WU÷western-michigan¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse¬JB÷UN261fm3¬WV÷syracuse¬AN÷n¬~AA÷QkjOLtd4¬AD÷1535745600¬ADE÷1535745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬JA÷Op2A0E29¬WU÷wisconsin¬WN÷WES¬AF÷Western Kentucky¬JB÷2y1EaYHF¬WV÷western-kentucky¬AN÷n¬~
5
1526968584
835
POMOĆ: Nalazite se na NCAA 2018/2019 rezultati stranici u Američki nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi NCAA 2018/2019 konačne i parcijalne rezultate, NCAA 2018/2019 stanje i detalje susreta. Osim NCAA 2018/2019 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. NCAA 2018/2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.