PCL 2020 uživo, rezultati, tablice

oglasi
oglasi
oglasi
oglasi
oglasi
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+

Bejzbol SAD

PCL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷SAD: PCL¬ZEE÷hOwsPH6I¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷2HYWzlEg¬ZD÷p¬ZE÷t0iqErml¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hOwsPH6I¬ZJ÷2¬ZL÷/bejzbol/sad/pcl/¬ZX÷06SAD 003......0810000000001000PCL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷zZxF9t5c¬AD÷1593972300¬ADE÷1593972300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷fyAJ3Ij6¬WV÷omaha-storm-chasers¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷Q15F4by0¬WU÷wichita-state¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷IcSJ80K3¬AD÷1593972480¬ADE÷1593972480¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷YR8N2x6C¬WU÷iowa-cubs¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷Sl8R1dLI¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷dlRN7KZ9¬AD÷1593979500¬ADE÷1593979500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷QZQU0GzP¬WU÷reno-aces¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷vwFCPaDP¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷jPuR6vkG¬AD÷1594076700¬ADE÷1594076700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Round Rock Express¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Round Rock Express¬JA÷tn1vLJLt¬WU÷round-rock-express¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Dodgers¬JB÷AL5rKwym¬WV÷oklahoma-city-dodgers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷UFvV5b4M¬AD÷1594076700¬ADE÷1594076700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Missions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Missions¬JA÷lC4nJcjg¬WU÷san-antonio-missions¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷rZ3jIH5a¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷CvUZ4IJS¬AD÷1594080300¬ADE÷1594080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷dx8fHyL5¬WU÷albuquerque-isotopes¬WN÷ELP¬AF÷El Paso Chihuahuas¬JB÷ja7bGezC¬WV÷el-paso-chihuahuas¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷l0L10xSq¬AD÷1594080300¬ADE÷1594080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷Uk62FFkI¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷zkUVcmKp¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷Wr10Lw49¬AD÷1594080300¬ADE÷1594080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Round Rock Express¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Round Rock Express¬JA÷h8a5eFFq¬WU÷round-rock-express¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Dodgers¬JB÷nVb9fZUk¬WV÷oklahoma-city-dodgers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷xM1dMJl3¬AD÷1594080300¬ADE÷1594080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Missions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Missions¬JA÷Oh9Z0yhM¬WU÷san-antonio-missions¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷IF8w0e7S¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷MDJ9bGdd¬AD÷1594080300¬ADE÷1594080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷rF7J4Jhc¬WU÷wichita-state¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷xx7N3w83¬WV÷omaha-storm-chasers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷bV2hNaZd¬AD÷1594080480¬ADE÷1594080480¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷GS5R2cN9¬WU÷iowa-cubs¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷p2AV1HxG¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷rJ44KcJF¬AD÷1594082100¬ADE÷1594082100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELP¬AF÷El Paso Chihuahuas¬JB÷EyieIxNd¬WV÷el-paso-chihuahuas¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷QLcDggpd¬WU÷albuquerque-isotopes¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷OGIY2Vmr¬AD÷1594082100¬ADE÷1594082100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷hSkaHdx3¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷nkk3GGi9¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷rNK5adsj¬AD÷1594082100¬ADE÷1594082100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷EuTZd7Zj¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷UB3F5awi¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷WtMt19If¬AD÷1594082100¬ADE÷1594082100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷Y5iFDEyS¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷jagt9Yqq¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷hdAkamm7¬AD÷1594085700¬ADE÷1594085700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷xGeh6WT1¬WU÷reno-aces¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷jJqzVF62¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷27Hx2k3l¬AD÷1594089300¬ADE÷1594089300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷0hg7Fz7F¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷fFhBEfML¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷6aEgb72D¬AD÷1594141680¬ADE÷1594141680¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷U9rvUZL8¬WU÷iowa-cubs¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷bqmrTgyF¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷K22yNjuE¬AD÷1594145100¬ADE÷1594145100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷xznnSDjL¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷WdojRX5R¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷v5IxLU9Q¬AD÷1594166700¬ADE÷1594166700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Round Rock Express¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Round Rock Express¬JA÷v3zQKVre¬WU÷round-rock-express¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Dodgers¬JB÷8xuUJkb1¬WV÷oklahoma-city-dodgers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷bg1uMAfK¬AD÷1594166700¬ADE÷1594166700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Missions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Missions¬JA÷6kxIMiEr¬WU÷san-antonio-missions¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷0CyMLBTl¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷tE44GlIs¬AD÷1594166700¬ADE÷1594166700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷nTwYI9D7¬WU÷wichita-state¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷0WRFsgj8¬WV÷omaha-storm-chasers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷zy48F8Xm¬AD÷1594168500¬ADE÷1594168500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷EZVJtD5E¬WU÷albuquerque-isotopes¬WN÷ELP¬AF÷El Paso Chihuahuas¬JB÷8dVNuXKK¬WV÷el-paso-chihuahuas¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷lv8CESnf¬AD÷1594172100¬ADE÷1594172100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷nmURvizR¬WU÷reno-aces¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷IVGgzBrr¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~~
464
oglasi
oglasi
Postavke obavijesti
Internet preglednik blokira obavijesti
Postavke
Tamni način
oglasi
POMOĆ: Nalazite se na PCL 2020 rezultati stranici u Bejzbol/SAD sekciji. Rezultati.com nudi PCL 2020 konačne i parcijalne rezultate, PCL 2020 stanje i detalje susreta. Osim PCL 2020 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. PCL 2020 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!