Hokej »SAD » USHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷SAD: USHL¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷ERKw3yvq¬ZD÷p¬ZE÷4floEICc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/sad/ushl/¬ZX÷03SAD 003......0060000000147000USHL 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷za2rkwBP¬AD÷1474761900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloomington Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MUS¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷BLO¬AE÷Bloomington Thunder¬WU÷bloomington-thunder¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷x8lApcJt¬AD÷1474761900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cedar Rapids RoughRiders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CED¬AE÷Cedar Rapids RoughRiders¬WU÷cedar-rapids-roughriders¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAX¬AF÷Dubuque Fighting Saints¬WV÷dubuque-fighting-saints¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6sgEqHYn¬AD÷1474761900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Steel¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬WU÷chicago-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷GRE¬AF÷Green Bay Gamblers¬WV÷green-bay-gamblers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷pYiIrylg¬AD÷1474761900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Des Moines Buccaneers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬WV÷waterloo-black-hawks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷DES¬AE÷Des Moines Buccaneers¬WU÷des-moines-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷SdsNse3a¬AD÷1474761900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux-City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux-City¬WU÷sioux-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷OML¬AF÷Omaha Lancers¬WV÷omaha-lancers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷t0oRtFI5¬AD÷1474761900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sioux Falls Stampede¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Stampede¬WU÷sioux-falls-stampede¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Storm¬WV÷tri-city-storm¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8bySHdL9¬AD÷1474758000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SAD U18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAD¬AE÷SAD U18¬WU÷sad¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown Phantoms¬WV÷youngstown-phantoms¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷YgOaQgYO¬AD÷1474677300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lincoln Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Lincoln Stars¬WU÷lincoln-stars¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Storm¬WV÷tri-city-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷SdLiSF3C¬AD÷1474675500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Gamblers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Bay Gamblers¬WU÷green-bay-gamblers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MAD¬AF÷Madison Capitols¬WV÷madison-capitols¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷MJKeRZII¬AD÷1474675500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omaha Lancers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OML¬AE÷Omaha Lancers¬WU÷omaha-lancers¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬WV÷fargo-force¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷jNtNIx63¬AD÷1474671600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SAD U18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAD¬AE÷SAD U18¬WU÷sad¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MUS¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~
4
1475260574
11
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SAD: USHL¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷ERKw3yvq¬ZD÷p¬ZE÷4floEICc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/sad/ushl/¬ZX÷03SAD 003......0060000000147000USHL 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷nkzWGGzG¬AD÷1475276400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SAD U18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAD¬AE÷SAD U18¬WU÷sad¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown Phantoms¬WV÷youngstown-phantoms¬AN÷n¬~AA÷zNpVuZXB¬AD÷1475280300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bloomington Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLO¬AE÷Bloomington Thunder¬WU÷bloomington-thunder¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬WV÷chicago-steel¬AN÷n¬~AA÷EDqZvgmI¬AD÷1475280300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cedar Rapids RoughRiders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CED¬AE÷Cedar Rapids RoughRiders¬WU÷cedar-rapids-roughriders¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Stampede¬WV÷sioux-falls-stampede¬AN÷n¬~AA÷fP0WwD2O¬AD÷1475280300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fargo Force¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAR¬AE÷Fargo Force¬WU÷fargo-force¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬WV÷waterloo-black-hawks¬AN÷n¬~AA÷YFazwXHU¬AD÷1475280300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Omaha Lancers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OML¬AE÷Omaha Lancers¬WU÷omaha-lancers¬WN÷MAD¬AF÷Madison Capitols¬WV÷madison-capitols¬AN÷n¬~AA÷AyytbGmt¬AD÷1475280300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Storm¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SIO¬AF÷Sioux-City¬WV÷sioux-city¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Storm¬WU÷tri-city-storm¬AN÷n¬~AA÷Ovupcz3n¬AD÷1475282100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬WU÷dubuque-fighting-saints¬WN÷GRE¬AF÷Green Bay Gamblers¬WV÷green-bay-gamblers¬AN÷n¬~AA÷63UldfIh¬AD÷1475282100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lincoln Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Lincoln Stars¬WU÷lincoln-stars¬WN÷DES¬AF÷Des Moines Buccaneers¬WV÷des-moines-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷tCZZFzjM¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SAD U18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAD¬AE÷SAD U18¬WU÷sad¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown Phantoms¬WV÷youngstown-phantoms¬AN÷n¬~AA÷hnwvFf5S¬AD÷1475363700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Muskegon Lumberjacks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUS¬AE÷Muskegon Lumberjacks¬WU÷muskegon-lumberjacks¬WN÷SAD¬AF÷SAD U18¬WV÷sad¬AN÷n¬~AA÷pfTheEXb¬AD÷1475366700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bloomington Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CED¬AF÷Cedar Rapids RoughRiders¬WV÷cedar-rapids-roughriders¬WM÷BLO¬AE÷Bloomington Thunder¬WU÷bloomington-thunder¬AN÷n¬~AA÷ETXdfYn5¬AD÷1475366700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Steel¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬WU÷chicago-steel¬WN÷MAX¬AF÷Dubuque Fighting Saints¬WV÷dubuque-fighting-saints¬AN÷n¬~AA÷hKW0gh2B¬AD÷1475366700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Des Moines Buccaneers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Des Moines Buccaneers¬WU÷des-moines-buccaneers¬WN÷OML¬AF÷Omaha Lancers¬WV÷omaha-lancers¬AN÷n¬~AA÷zqM5hCHH¬AD÷1475366700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux-City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux-City¬WU÷sioux-city¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬WV÷fargo-force¬AN÷n¬~AA÷W23Yzpnp¬AD÷1475366700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Stampede¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Stampede¬WU÷sioux-falls-stampede¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬WV÷waterloo-black-hawks¬AN÷n¬~AA÷QP2xz41j¬AD÷1475366700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Storm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Storm¬WU÷tri-city-storm¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Stars¬WV÷lincoln-stars¬AN÷n¬~AA÷4G1tZNGd¬AD÷1475798700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lincoln Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Lincoln Stars¬WU÷lincoln-stars¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬WV÷waterloo-black-hawks¬AN÷n¬~AA÷r1XMsGKd¬AD÷1475798700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Storm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Storm¬WU÷tri-city-storm¬WN÷GRE¬AF÷Green Bay Gamblers¬WV÷green-bay-gamblers¬AN÷n¬~
4
1475260574
499
POMOĆ: Nalazite se na USHL 2016/2017 rezultati stranici u Hokej/SAD sekciji. Rezultati.com nudi USHL 2016/2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, USHL 2016/2017 stanje i detalje susreta. Osim USHL 2016/2017 rezultata možete pratiti 100+ hokejskih takmičenja iz 15+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). USHL 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.