Košarka »Rusija » Kup » 2016/2017

results
3
1475285473
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷RUSIJA: Kup¬ZEE÷EFbfPyCk¬ZB÷158¬ZY÷Rusija¬ZC÷KOeJbsOa¬ZD÷p¬ZE÷lzdjGWiN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_EFbfPyCk¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/rusija/kup/¬ZX÷01Rusija 006Rusija0020000000147000Kup 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷hMyU02kf¬AD÷1475409600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nizhny Novgorod 2¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KRY¬AF÷Krylatskoye¬WV÷krylatskoye¬WM÷NIZ¬AE÷Nizhny Novgorod 2¬WU÷nizhny-novgorod¬AN÷n¬~AA÷nqyYaM40¬AD÷1475416800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unics Kazan 2¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unics Kazan 2¬WU÷unics-kazan¬WN÷RUS¬AF÷Rusichi Kursk¬WV÷rusichi-kursk¬AN÷n¬~AA÷dfrL2OKs¬AD÷1475492400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enisey 2¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENI¬AE÷Enisey 2¬WU÷enisey¬WN÷UFI¬AF÷Ufimets Ufa¬WV÷ufimets-ufa¬AN÷n¬~AA÷EVxQ1rzl¬AD÷1475492400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Kuban 2¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Kuban 2¬WU÷lokomotiv-kuban¬WN÷ELB¬AF÷Elbrus Cherkessk¬WV÷elbrus-cherkessk¬AN÷n¬~AA÷fodg74CQ¬AD÷1475510400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saratov 2¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YEK¬AF÷Ekaterinburg¬WV÷ural-yekaterinburg¬WM÷SAR¬AE÷Saratov 2¬WU÷saratov¬AN÷n¬~
3
1475285473
5
POMOĆ: Nalazite se na Kup 2016/2017 rezultati stranici u Košarka/Rusija sekciji. Rezultati.com nudi Kup 2016/2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Kup 2016/2017 stanje i detalje susreta. Osim Kup 2016/2017 rezultata možete pratiti 150+ košarkaških takmičenja iz 30+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). Kup 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.