Košarka »SAD » NBA » 2015/2016

results
3
1441212831
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SAD: NBA - Pripremne¬ZB÷200¬ZC÷UsLeXvV3¬ZD÷t¬ZE÷MmbLsWh8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷15¬ZL÷/kosarka/sad/nba/¬ZX÷01SAD.........003......00000086000NBA - Pripre015premne¬~AA÷4dPe6sYQ¬AD÷1443839400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷0¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬OB÷team¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷IPKtXqxp¬AD÷1443978000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬OA÷team¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷pj7O11tr¬AD÷1443996000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬OA÷team¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Ot6S0Lel¬AD÷1444006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬OA÷team¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷I35WauBf¬AD÷1444096800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬OA÷team¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷0lAoW3ij¬AD÷1444156200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬OA÷team¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷W69zaaQ0¬AD÷1444176000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬OB÷team¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷EVbubJu7¬AD÷1444190400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬OA÷team¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷hMcqcweD¬AD÷1444260600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬OA÷team¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷KSoRLMXD¬AD÷1444269600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬OA÷team¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷bJpVKtmK¬AD÷1444347000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬AX÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬OB÷team¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷trzzK02Q¬AD÷1444356000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬OA÷team¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷I3R1FKAs¬AD÷1444356000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬AX÷0¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬OA÷team¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷EiEkVN6d¬AD÷1444356000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬OA÷team¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷CQQ5EvQm¬AD÷1444442400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬OA÷team¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷jHP9Dbuf¬AD÷1444503600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬OB÷team¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬OA÷team¬AN÷n¬~
3
1441212831
1277
POMOĆ: Nalazite se na NBA rezultati stranici u Košarka/SAD sekciji. Rezultati.com nudi NBA rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, NBA stanje i detalje susreta. Osim NBA rezultata možete pratiti 150+ košarkaških takmičenja iz 30+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). NBA servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.