Košarka »SAD » NBA » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SAD: NBA - Playoff¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷ERGWSbWG¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷11¬ZL÷/kosarka/sad/nba/¬ZX÷01SAD 003......0000000000212000NBA - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷v1respU7¬AD÷1493334000¬ADE÷1493334000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6. utakmica. Toronto Raptors vodi ukupno 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷prXf5H4M¬AD÷1493343000¬ADE÷1493343000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6. utakmica. San Antonio Spurs vodi ukupno 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4Yf0ROma¬AD÷1493422200¬ADE÷1493422200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6. utakmica. Washington Wizards vodi ukupno 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pnuDRpSF¬AD÷1493424000¬ADE÷1493424000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6. utakmica. Boston Celtics vodi ukupno 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷v9vHQ4sM¬AD÷1493433000¬ADE÷1493433000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4QFSB3wk.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷6. utakmica. Utah Jazz vodi ukupno 3-2.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
3
1493325290
167
5
Pregledajte raspored utakmica za NBA, samo sutrašnje utakmice ili raspored za cijelu sezonu. Rezultati.com stranica nudi sve utakmice, rezultate uživo, konačne rezultate s trenutnim poretkom, međusobni omjer i usporedbu tečajeva kada je NBA u pitanju. Nije tu samo NBA, nego možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.