Košarka »SAD » WNBA » 2016

results
SA÷3¬~ZA÷SAD: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷MXo56yDa¬ZD÷p¬ZE÷2ZgEEx19¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/sad/wnba/¬ZX÷01SAD 003......0100000000147000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷QTpS8mQi¬AD÷1474239600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Storm Ž¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm Ž¬WU÷seattle-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷18¬BC÷21¬BE÷24¬BG÷25¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky Ž¬WV÷chicago-sky¬AH÷75¬BB÷18¬BD÷16¬BF÷27¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷nwnO9TAo¬AD÷1474230600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Stars Ž¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Stars Ž¬WU÷san-antonio-stars¬AG÷65¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷7¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury Ž¬WV÷phoenix-mercury¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷8CGDkQPT¬AD÷1474228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Fever Ž¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings Ž¬WV÷dallas-wings¬AH÷60¬BB÷18¬BD÷8¬BF÷14¬BH÷20¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever Ž¬WU÷indiana-fever¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷21¬BC÷24¬BE÷20¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷AL2uopYp¬AD÷1474228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Mystics Ž¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics Ž¬WU÷washington-mystics¬AG÷78¬BA÷17¬BC÷22¬BE÷26¬BG÷13¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun Ž¬WV÷connecticut-sun¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷30¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷EkH9j6AN¬AD÷1474156800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Lynx Ž¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx Ž¬WU÷minnesota-lynx¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷95¬BA÷30¬BC÷29¬BE÷18¬BG÷18¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬WV÷atlanta-dream¬AH÷87¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷22¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷0nD5ineH¬AD÷1474079400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Sparks Ž¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks Ž¬WU÷los-angeles-sparks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷17¬BG÷18¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars Ž¬WV÷san-antonio-stars¬AH÷65¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷25¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷INN0hSuB¬AD÷1474072200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Sky Ž¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty Ž¬WV÷new-york-liberty¬AH÷68¬BB÷24¬BD÷13¬BF÷13¬BH÷18¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky Ž¬WU÷chicago-sky¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷vXOdg8Q4¬AD÷1474066800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connecticut Sun Ž¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun Ž¬WU÷connecticut-sun¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷24¬BC÷30¬BE÷29¬BG÷24¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings Ž¬WV÷dallas-wings¬AH÷74¬BB÷27¬BD÷14¬BF÷19¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷W6PhflBb¬AD÷1474066800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Fever Ž¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever Ž¬WU÷indiana-fever¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷24¬BE÷17¬BG÷17¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx Ž¬WV÷minnesota-lynx¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷14¬BH÷23¬AN÷n¬~ZA÷SAD: WNBA - Playoff¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷I3yW6eS5¬ZD÷p¬ZE÷2ZgEEx19¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷11¬ZL÷/kosarka/sad/wnba/¬ZX÷01SAD 003......0100000000202000WNBA - Playo014layoff000¬ZCC÷0¬~AA÷tIINYrvr¬AD÷1475114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Sparks Ž¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks Ž¬WU÷los-angeles-sparks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷95¬BA÷22¬BC÷30¬BE÷23¬BG÷20¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky Ž¬WV÷chicago-sky¬AH÷75¬BB÷20¬BD÷15¬BF÷26¬BH÷14¬AM÷1. utakmica.¬AN÷n¬~AA÷MDFzuSLS¬AD÷1475107200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Lynx Ž¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx Ž¬WU÷minnesota-lynx¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷24¬BC÷31¬BE÷36¬BG÷22¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury Ž¬WV÷phoenix-mercury¬AH÷95¬BB÷23¬BD÷15¬BF÷34¬BH÷23¬AM÷1. utakmica.¬AN÷n¬~AA÷h6mEup5f¬AD÷1474822800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Sky Ž¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky Ž¬WU÷chicago-sky¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷108¬BA÷37¬BC÷19¬BE÷31¬BG÷21¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬WV÷atlanta-dream¬AH÷98¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷WdnIv4K0¬AD÷1474758000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Liberty Ž¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty Ž¬WU÷new-york-liberty¬AG÷94¬BA÷25¬BC÷16¬BE÷26¬BG÷27¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury Ž¬WV÷phoenix-mercury¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷101¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷IPdahDmB¬AD÷1474502400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Dream Ž¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream Ž¬WU÷atlanta-dream¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷94¬BA÷19¬BC÷18¬BE÷29¬BG÷28¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm Ž¬WV÷seattle-storm¬AH÷85¬BB÷18¬BD÷27¬BF÷21¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷vZceggY4¬AD÷1474495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Fever Ž¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever Ž¬WU÷indiana-fever¬AG÷78¬BA÷18¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury Ž¬WV÷phoenix-mercury¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷18¬BD÷17¬BF÷24¬BH÷30¬AN÷n¬~
3
1475131338
210
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SAD: WNBA - Playoff¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷I3yW6eS5¬ZD÷p¬ZE÷2ZgEEx19¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷11¬ZL÷/kosarka/sad/wnba/¬ZX÷01SAD 003......0100000000202000WNBA - Playo014layoff000¬ZCC÷0¬~AA÷OM12znUq¬AD÷1475280000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx Ž¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx Ž¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury Ž¬WV÷phoenix-mercury¬AM÷2. utakmica. Minnesota Lynx vodi ukupno 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷fLMRX2gl¬AD÷1475287200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks Ž¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks Ž¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky Ž¬WV÷chicago-sky¬AM÷2. utakmica. Los Angeles Sparks vodi ukupno 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷lrMVWM8f¬AD÷1475434800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky Ž¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky Ž¬WU÷chicago-sky¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks Ž¬WV÷los-angeles-sparks¬AM÷3. utakmica. Los Angeles Sparks vodi ukupno 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷6oi7Z5qj¬AD÷1475442000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury Ž¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury Ž¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx Ž¬WV÷minnesota-lynx¬AM÷3. utakmica. Minnesota Lynx vodi ukupno 1-0. ¬AN÷n¬~
3
1475131338
4
POMOĆ: Nalazite se na WNBA 2016 rezultati stranici u Košarka/SAD sekciji. Rezultati.com nudi WNBA 2016 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, WNBA 2016 stanje i detalje susreta. Osim WNBA 2016 rezultata možete pratiti 150+ košarkaških takmičenja iz 30+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). WNBA 2016 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.