Košarka »Svijet » Klupske prijateljske » 2016

Klupske prijateljske
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷SVIJET: Klupske prijateljske¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Svijet¬ZC÷MiKvRx1T¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/svijet/klupske-prijateljske/¬ZX÷01Svijet 006Svijet0070000000147000Klupske prij020eljske000¬ZCC÷0¬~AA÷K6ACpWii¬AD÷1474821000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Kuban (Rus)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Kuban (Rus)¬WU÷lokomotiv-kuban¬AG÷67¬BA÷15¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷17¬WN÷ZAD¬AF÷Zadar (Cro)¬WV÷zadar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷17¬BD÷18¬BF÷16¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷hK8KrAM3¬AD÷1474815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crvena zvezda (Srb)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRV¬AE÷Crvena zvezda (Srb)¬WU÷crvena-zvezda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷15¬BC÷19¬BE÷11¬BG÷22¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem (Isr)¬WV÷hapoel-jerusalem¬AH÷59¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷12¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷rkRTLnFj¬AD÷1474812000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cedevita (Cro)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CED¬AE÷Cedevita (Cro)¬WU÷cedevita¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷14¬WN÷BUD¬AF÷Buducnost (Mne)¬WV÷buducnost¬AH÷68¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷16¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷pC6Ka2ce¬AD÷1474810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vasas (Hun)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAS¬AE÷Vasas (Hun)¬WU÷vasas¬AG÷84¬BA÷16¬BC÷22¬BE÷19¬BG÷27¬WN÷ZAL¬AF÷Zalakeramia (Hun)¬WV÷zalakeramia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷19¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷W82G0rrk¬AD÷1474803900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MAFC (Hun)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAF¬AE÷MAFC (Hun)¬WU÷mafc¬AG÷78¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷21¬BG÷21¬WN÷LEV¬AF÷Levice (Svk)¬WV÷levice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷13¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷xn3C1OSr¬AD÷1474799400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bilbao (Esp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIL¬AE÷Bilbao (Esp)¬WU÷bilbao¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷20¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷GUA¬AF÷Guaros de Lara (Ven)¬WV÷guaros-de-lara¬AH÷86¬BB÷12¬BD÷28¬BF÷16¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷zwHp64KR¬AD÷1474799400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Andorra (Esp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Andorra (Esp)¬WU÷river-andorra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷22¬BC÷13¬BE÷26¬BG÷28¬WN÷JOV¬AF÷Joventut (Esp)¬WV÷joventut¬AH÷66¬BB÷18¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷fRam7p5L¬AD÷1474797600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unicaja (Esp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unicaja (Esp)¬WU÷unicaja¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷27¬BG÷21¬WN÷CAJ¬AF÷Sevilla (Esp)¬WV÷sevilla¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷IwlpTQSg¬AD÷1474741800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cantu (Ita)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRE¬AF÷Trento (Ita)¬WV÷aquila-basket-trento¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷69¬BB÷6¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷21¬WM÷CAN¬AE÷Cantu (Ita)¬WU÷cantu¬AG÷68¬BA÷12¬BC÷18¬BE÷12¬BG÷26¬AN÷n¬~AA÷AuHcCsJC¬AD÷1474741800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cedevita (Cro)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CED¬AE÷Cedevita (Cro)¬WU÷cedevita¬AG÷77¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷10¬BG÷24¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahce (Tur)¬WV÷fenerbahce¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷88¬BB÷25¬BD÷16¬BF÷21¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷C0mlSpr0¬AD÷1474741800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leyma Coruna (Esp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEY¬AE÷Leyma Coruna (Esp)¬WU÷leyma-coruna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬BA÷15¬BC÷13¬BE÷22¬BG÷20¬WN÷OUR¬AF÷Ourense (Esp)¬WV÷ourense¬AH÷61¬BB÷14¬BD÷12¬BF÷21¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷Q3ihR4c6¬AD÷1474741800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siena (Ita)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIE¬AE÷Siena (Ita)¬WU÷siena¬AG÷77¬BA÷26¬BC÷10¬BE÷23¬BG÷18¬WN÷PIS¬AF÷Pistoia (Ita)¬WV÷pistoia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷91¬BB÷18¬BD÷19¬BF÷31¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷vmktU6Dm¬AD÷1474740000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pesaro (Ita)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PES¬AE÷Pesaro (Ita)¬WU÷scavolini-spar¬AZ÷0¬AG÷71¬AT÷65¬BI÷6¬BA÷8¬BC÷27¬BE÷10¬BG÷20¬WN÷VEN¬AF÷Venezia (Ita)¬WV÷venezia¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷76¬AU÷65¬BJ÷11¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷19¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷byYrVnbs¬AD÷1474736400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oberwart (Aut)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OBE¬AE÷Oberwart (Aut)¬WU÷oberwart¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷28¬BG÷20¬WN÷FUR¬AF÷Furstenfeld (Aut)¬WV÷furstenfeld¬AH÷66¬BB÷23¬BD÷13¬BF÷12¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷dSoHZSkQ¬AD÷1474736400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prat Joventut (Esp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LHO¬AF÷CB L'Hospitalet (Esp)¬WV÷cb-l-hospitalet¬AH÷71¬BB÷16¬BD÷16¬BF÷16¬BH÷23¬WM÷PRA¬AE÷Prat Joventut (Esp)¬WU÷prat-joventut¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷17¬BC÷20¬BE÷24¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷25nDz9zK¬AD÷1474734600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brindisi (Ita)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brindisi (Ita)¬WU÷enel-brindisi¬AG÷70¬BA÷13¬BC÷16¬BE÷26¬BG÷15¬WN÷CAS¬AF÷Caserta (Ita)¬WV÷caserta¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷14¬BF÷21¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷nJXqUiec¬AD÷1474733700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rethymno (Gre)¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷RET¬AE÷Rethymno (Gre)¬WU÷rethymno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷27¬BC÷14¬BE÷19¬BG÷19¬WN÷APO¬AF÷Apollon Patron (Gre)¬WV÷apollon-patron¬AH÷78¬BB÷12¬BD÷33¬BF÷17¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷MFYYcoae¬AD÷1474732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anwil Wloclawek (Pol)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANW¬AE÷Anwil Wloclawek (Pol)¬WU÷anwil-wloclawek¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬BA÷19¬BC÷19¬BE÷19¬BG÷13¬WN÷NOR¬AF÷Norrkoping (Swe)¬WV÷norrkoping¬AH÷45¬BB÷6¬BD÷12¬BF÷11¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷My0NCjQM¬AD÷1474732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aris (Gre)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Aris (Gre)¬WU÷aris¬AG÷70¬BA÷16¬BC÷18¬BE÷17¬BG÷19¬WN÷BES¬AF÷Besiktas (Tur)¬WV÷besiktas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷18¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷t6CgDN36¬AD÷1474732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Darussafaka Dogus (Tur)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAR¬AE÷Darussafaka Dogus (Tur)¬WU÷darussafaka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷23¬WN÷BUD¬AF÷Buducnost (Mne)¬WV÷buducnost¬AH÷57¬BB÷16¬BD÷10¬BF÷13¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷tMtf7Ump¬AD÷1474732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Energa Czarni (Pol)¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷ENE¬AE÷Energa Czarni (Pol)¬WU÷energa-czarni¬AG÷75¬BA÷16¬BC÷19¬BE÷26¬BG÷14¬WN÷DAB¬AF÷Dabrowa Gornicza (Pol)¬WV÷dabrowa-gornicza¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷19¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷0SbRBAuT¬AD÷1474732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gdynia (Pol)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASS¬AE÷Gdynia (Pol)¬WU÷asseco-gdynia¬AG÷64¬BA÷14¬BC÷12¬BE÷17¬BG÷21¬WN÷KUT¬AF÷Kutno (Pol)¬WV÷kutno¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷73¬BB÷16¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷KCub6l3j¬AD÷1474732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KTE-Duna (Hun)¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷KTE¬AE÷KTE-Duna (Hun)¬WU÷kte-duna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷69¬WN÷ALB¬AF÷Albacomp (Hun)¬WV÷albacomp¬AH÷67¬AN÷n¬~AA÷YFTuVXui¬AD÷1474732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MAFC (Hun)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAF¬AE÷MAFC (Hun)¬WU÷mafc¬AG÷79¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷24¬WN÷ZAL¬AF÷Zalakeramia (Hun)¬WV÷zalakeramia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷96¬BB÷22¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷SE0JDWAG¬AD÷1474729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barcelona B (Esp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAB¬AE÷Barcelona B (Esp)¬WU÷barcelona¬AG÷51¬BA÷14¬BC÷15¬BE÷11¬BG÷11¬WN÷LLE¬AF÷Lleida (Esp)¬WV÷forca-lleida¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷68¬BB÷21¬BD÷13¬BF÷24¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷rPZUbRqk¬AD÷1474729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brescia (Ita)¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷BRE¬AE÷Brescia (Ita)¬WU÷brescia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷16¬BC÷24¬BE÷20¬BG÷25¬WN÷CAP¬AF÷Capo d'Orlando (Ita)¬WV÷capo-dorlando¬AH÷72¬BB÷10¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷EkVQa7Ur¬AD÷1474729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Torino (Ita)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Torino (Ita)¬WU÷torino¬AG÷72¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷18¬WN÷SAS¬AF÷Sassari (Ita)¬WV÷sassari¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷88¬BB÷16¬BD÷17¬BF÷33¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷Ctqa4mMR¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kolossos Rhodes (Gre)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOL¬AE÷Kolossos Rhodes (Gre)¬WU÷kolossos-rhodes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷83¬AT÷67¬BI÷16¬BA÷18¬BC÷17¬BE÷20¬BG÷12¬WN÷PAO¬AF÷PAOK (Gre)¬WV÷paok¬AZ÷0¬AH÷76¬AU÷67¬BJ÷9¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷18¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷UHgf5T6L¬AD÷1474723800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trefl Sopot (Pol)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POL¬AF÷Polpharma Starogard (Pol)¬WV÷polpharma-starogard¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷20¬BH÷20¬WM÷TRE¬AE÷Trefl Sopot (Pol)¬WU÷trefl-sopot¬AG÷67¬BA÷23¬BC÷10¬BE÷17¬BG÷17¬AN÷n¬~AA÷GEkj69iF¬AD÷1474722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koszalin (Pol)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOS¬AE÷Koszalin (Pol)¬WU÷koszalin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷17¬BC÷21¬BE÷18¬BG÷11¬WN÷SID¬AF÷Torun (Pol)¬WV÷torun¬AH÷55¬BB÷20¬BD÷7¬BF÷18¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷Mijn7kx9¬AD÷1474720200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malolos Mighty (Phl)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAL¬AE÷Malolos Mighty (Phl)¬WU÷malolos-mighty¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷21¬BC÷12¬BE÷23¬BG÷16¬WN÷SIN¬AF÷Singapore Slingers (Sin)¬WV÷singapore-slingers¬AH÷70¬BB÷15¬BD÷21¬BF÷18¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷r1ir8VM2¬AD÷1474718400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levice (Svk)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VAS¬AF÷Vasas (Hun)¬WV÷vasas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷24¬BD÷16¬BF÷19¬BH÷19¬WM÷LEV¬AE÷Levice (Svk)¬WU÷levice¬AG÷76¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷21¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷dbW7qnp2¬AD÷1474714800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pärnu/Catwees (Est)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Pärnu/Catwees (Est)¬WU÷parnu-catwees¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷17¬WN÷TTU¬AF÷TTU KK (Est)¬WV÷ttu-kk¬AH÷67¬BB÷17¬BD÷16¬BF÷18¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷I7X3pSUe¬AD÷1474713000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai (Chn)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai (Chn)¬WU÷shanghai¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷24¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷17¬WN÷SEO¬AF÷Seoul Thunders (Kor)¬WV÷seoul-thunders¬AH÷70¬BB÷13¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷OpYao8Fk¬AD÷1474707600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rakvere Tarvas (Est)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAK¬AE÷Rakvere Tarvas (Est)¬WU÷rakvere-tarvas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷24¬BC÷10¬BE÷27¬BG÷14¬WN÷TTU¬AF÷Tallinna Kalev (Est)¬WV÷ttu-kalev¬AH÷73¬BB÷14¬BD÷21¬BF÷19¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷nmFFG9N4¬AD÷1474653600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buducnost (Mne)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUD¬AE÷Buducnost (Mne)¬WU÷buducnost¬AG÷80¬BA÷19¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷ZAD¬AF÷Zadar (Cro)¬WV÷zadar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷30¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷zVKdbkHj¬AD÷1474651800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympiakos (Gre)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLP¬AE÷Olympiakos (Gre)¬WU÷olympiakos-piraeus¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷19¬WN÷CRV¬AF÷Crvena zvezda (Srb)¬WV÷crvena-zvezda¬AH÷74¬BB÷16¬BD÷18¬BF÷24¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷OYupWlNi¬AD÷1474650000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TTU KK (Est)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TTU¬AE÷TTU KK (Est)¬WU÷ttu-kk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷25¬BC÷17¬BE÷24¬BG÷17¬WN÷TTU¬AF÷Tallinna Kalev (Est)¬WV÷ttu-kalev¬AH÷80¬BB÷26¬BD÷19¬BF÷14¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷zi2vtQjG¬AD÷1474648200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liepaja/Triobet (Lat)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIE¬AE÷Liepaja/Triobet (Lat)¬WU÷liepaja-triobet¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷19¬BG÷12¬WN÷RIG¬AF÷VEF Riga (Lat)¬WV÷vef-riga¬AH÷74¬BB÷23¬BD÷19¬BF÷15¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷AaHSORGH¬AD÷1474646400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AEK Athens (Gre)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATH¬AE÷AEK Athens (Gre)¬WU÷aek-athens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷BAN¬AF÷Banvit (Tur)¬WV÷banvit¬AH÷88¬BB÷24¬BD÷17¬BF÷22¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷nPvd7aop¬AD÷1474646400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosa Radom (Pol)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosa Radom (Pol)¬WU÷rosa-radom¬AG÷67¬BA÷20¬BC÷18¬BE÷13¬BG÷16¬WN÷KUT¬AF÷Kutno (Pol)¬WV÷kutno¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷16¬BD÷18¬BF÷17¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷tnv06J0j¬AD÷1474646400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zalakeramia (Hun)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalakeramia (Hun)¬WU÷zalakeramia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷16¬WN÷LEV¬AF÷Levice (Svk)¬WV÷levice¬AH÷72¬BB÷15¬BD÷13¬BF÷17¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷UBKAHk8b¬AD÷1474644600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cedevita (Cro)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CED¬AE÷Cedevita (Cro)¬WU÷cedevita¬AG÷70¬BA÷21¬BC÷10¬BE÷20¬BG÷19¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Kuban (Rus)¬WV÷lokomotiv-kuban¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷25¬BD÷31¬BF÷12¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷MRGhaV1p¬AD÷1474642800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anadolu Efes (Tur)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EFE¬AE÷Anadolu Efes (Tur)¬WU÷anadolu-efes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷25¬BC÷30¬BE÷20¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem (Isr)¬WV÷hapoel-jerusalem¬AH÷76¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷prstXU7o¬AD÷1474642800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rakvere Tarvas (Est)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Pärnu/Catwees (Est)¬WV÷parnu-catwees¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷20¬WM÷RAK¬AE÷Rakvere Tarvas (Est)¬WU÷rakvere-tarvas¬AG÷70¬BA÷22¬BC÷16¬BE÷16¬BG÷16¬AN÷n¬~AA÷Iygb8oVp¬AD÷1474641900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Bratislava (Svk)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷Inter Bratislava (Svk)¬WU÷inter-bratislava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷24¬BC÷19¬BE÷20¬BG÷22¬WN÷JAS¬AF÷Jaszberenyi (Hun)¬WV÷jaszberenyi¬AH÷68¬BB÷22¬BD÷10¬BF÷21¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷hOMNP71B¬AD÷1474639200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enisey (Rus)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENI¬AE÷Enisey (Rus)¬WU÷enisey¬AG÷71¬BA÷19¬BC÷22¬BE÷17¬BG÷13¬WN÷NIZ¬AF÷Nizhny Novgorod (Rus)¬WV÷nizhny-novgorod¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷24¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷GS6WCRMT¬AD÷1474637400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trabzonspor (Tur)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Trabzonspor (Tur)¬WU÷trabzonspor¬AG÷72¬BA÷22¬BC÷15¬BE÷15¬BG÷20¬WN÷IST¬AF÷Istanbul BB (Tur)¬WV÷istanbul-bb¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷16¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷EXNJQmn5¬AD÷1474632000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neftekhimik Tobolsk (Rus)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOB¬AE÷Neftekhimik Tobolsk (Rus)¬WU÷neftekhimik-tobolsk¬AG÷66¬BA÷12¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷22¬WN÷YEK¬AF÷Ekaterinburg (Rus)¬WV÷ural-yekaterinburg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷24¬BD÷15¬BF÷27¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷Y3HRD77N¬AD÷1474632000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vasas (Hun)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAF¬AF÷MAFC (Hun)¬WV÷mafc¬AH÷72¬BB÷15¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷16¬WM÷VAS¬AE÷Vasas (Hun)¬WU÷vasas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷22¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷20¬AN÷n¬~
3
1474830356
385
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SVIJET: Klupske prijateljske¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Svijet¬ZC÷MiKvRx1T¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/svijet/klupske-prijateljske/¬ZX÷01Svijet 006Svijet0070000000147000Klupske prij020eljske000¬ZCC÷0¬~AA÷6NCOsUyA¬AD÷1474824600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Olympiakos (Gre)¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1474829822¬BX÷¬WM÷OLP¬AE÷Olympiakos (Gre)¬WU÷olympiakos-piraeus¬AG÷67¬BA÷18¬BC÷15¬BE÷25¬BG÷9¬WN÷EFE¬AF÷Anadolu Efes (Tur)¬WV÷anadolu-efes¬AH÷76¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷24¬BH÷2¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bc9Gqj7c¬AD÷1474830000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Fenerbahce (Tur)¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1474830080¬BX÷¬WM÷FEN¬AE÷Fenerbahce (Tur)¬WU÷fenerbahce¬AG÷2¬BA÷2¬WN÷DAR¬AF÷Darussafaka Dogus (Tur)¬WV÷darussafaka¬AH÷7¬BB÷7¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷MZbwXUeP¬AD÷1476486000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors (Can)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors (Can)¬WU÷toronto-raptors¬WN÷CAS¬AF÷San Lorenzo (Arg)¬WV÷san-lorenzo¬AN÷n¬~
3
1474830356
3
POMOĆ: Nalazite se na Klupske prijateljske 2016 rezultati stranici u Košarka/Svijet sekciji. Rezultati.com nudi Klupske prijateljske 2016 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Klupske prijateljske 2016 stanje i detalje susreta. Osim Klupske prijateljske 2016 rezultata možete pratiti 150+ košarkaških takmičenja iz 30+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). Klupske prijateljske 2016 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.