Košarka »Turska » TBL » 2016/2017

results
3
1474879613
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷TURSKA: TBL¬ZEE÷lvm0Di9U¬ZB÷191¬ZY÷Turska¬ZC÷rgeidr8F¬ZD÷p¬ZE÷YL27SmNl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷191_lvm0Di9U¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/turska/tbl/¬ZX÷01Turska 006Turska0010000000147000TBL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷Y9ACvHZi¬AD÷1475326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acibadem Universitesi¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACI¬AE÷Acibadem Universitesi¬WU÷acibadem-universitesi¬WN÷SAM¬AF÷Samsun¬WV÷samsun-b-b¬AN÷n¬~AA÷SW9Gwykb¬AD÷1475326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bursaspor¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUR¬AE÷Bursaspor¬WU÷bursaspor-durmazlar¬WN÷BAN¬AF÷Bandirma Kirmizi¬WV÷bandirma-kirmizi¬AN÷n¬~AA÷foQdJ63q¬AD÷1475326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duzce Belediye¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUZ¬AE÷Duzce Belediye¬WU÷duzce-belediye¬WN÷SAK¬AF÷Sakarya BB¬WV÷sakarya-buyuksehir¬AN÷n¬~AA÷2k2TzZYG¬AD÷1475326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eskisehir¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESK¬AE÷Eskisehir¬WU÷olin-edirne¬WN÷FIN¬AF÷Final Spor¬WV÷final-spor-bursa¬AN÷n¬~AA÷MZ68ucKo¬AD÷1475326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mugla Orman¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUG¬AE÷Mugla Orman¬WU÷mugla-ormanspor¬WN÷GEL¬AF÷Gelisim Koleji¬WV÷gelisim-koleji¬AN÷n¬~AA÷6N8Kxe44¬AD÷1475326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pertevniyal¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PER¬AE÷Pertevniyal¬WU÷pertevniyal-istanbul¬WN÷AFY¬AF÷Afyon Belediye¬WV÷afyon-belediye¬AN÷n¬~AA÷8lU0IQIk¬AD÷1475326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Socar Spor¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEL¬AF÷Akhisar Belediye¬WV÷akhisar-belediye¬WM÷SOC¬AE÷Socar Spor¬WU÷socar-spor¬AN÷n¬~AA÷KUSPGDso¬AD÷1475326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turk Telekom¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUR¬AE÷Turk Telekom¬WU÷turk-telekom¬WN÷ANK¬AF÷Ankara D.S.I.¬WV÷ankara-d-s-i¬AN÷n¬~AA÷Ob3PyFJA¬AD÷1475326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yalova Bld.¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAL¬AE÷Yalova Bld.¬WU÷yalova-group-belediye¬WN÷IST¬AF÷Istanbulspor¬WV÷istanbulspor¬AN÷n¬~AA÷WSb4xnAL¬AD÷1475931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afyon Belediye¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFY¬AE÷Afyon Belediye¬WU÷afyon-belediye¬WN÷BUR¬AF÷Bursaspor¬WV÷bursaspor-durmazlar¬AN÷n¬~AA÷U3I9G4m2¬AD÷1475931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Akhisar Belediye¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Akhisar Belediye¬WU÷akhisar-belediye¬WN÷DUZ¬AF÷Duzce Belediye¬WV÷duzce-belediye¬AN÷n¬~AA÷jDJ5HpYe¬AD÷1475931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ankara D.S.I.¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANK¬AE÷Ankara D.S.I.¬WU÷ankara-d-s-i¬WN÷SOC¬AF÷Socar Spor¬WV÷socar-spor¬AN÷n¬~AA÷Qkb8y6PR¬AD÷1475931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bandirma Kirmizi¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Bandirma Kirmizi¬WU÷bandirma-kirmizi¬WN÷ACI¬AF÷Acibadem Universitesi¬WV÷acibadem-universitesi¬AN÷n¬~AA÷z15ev8u9¬AD÷1475931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Final Spor¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FIN¬AE÷Final Spor¬WU÷final-spor-bursa¬WN÷YAL¬AF÷Yalova Bld.¬WV÷yalova-group-belediye¬AN÷n¬~AA÷pzuuWqmk¬AD÷1475931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gelisim Koleji¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEL¬AE÷Gelisim Koleji¬WU÷gelisim-koleji¬WN÷TUR¬AF÷Turk Telekom¬WV÷turk-telekom¬AN÷n¬~AA÷IPf0wSfF¬AD÷1475931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Istanbulspor¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IST¬AE÷Istanbulspor¬WU÷istanbulspor¬WN÷PER¬AF÷Pertevniyal¬WV÷pertevniyal-istanbul¬AN÷n¬~AA÷dA6iulQ2¬AD÷1475931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakarya BB¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ESK¬AF÷Eskisehir¬WV÷olin-edirne¬WM÷SAK¬AE÷Sakarya BB¬WU÷sakarya-buyuksehir¬AN÷n¬~AA÷SbpzXPXr¬AD÷1475931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Samsun¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAM¬AE÷Samsun¬WU÷samsun-b-b¬WN÷MUG¬AF÷Mugla Orman¬WV÷mugla-ormanspor¬AN÷n¬~AA÷GYejTsX7¬AD÷1476536400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acibadem Universitesi¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACI¬AE÷Acibadem Universitesi¬WU÷acibadem-universitesi¬WN÷AFY¬AF÷Afyon Belediye¬WV÷afyon-belediye¬AN÷n¬~AA÷IwzZiR98¬AD÷1476536400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bursaspor¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUR¬AE÷Bursaspor¬WU÷bursaspor-durmazlar¬WN÷IST¬AF÷Istanbulspor¬WV÷istanbulspor¬AN÷n¬~AA÷AyFDpq2r¬AD÷1476536400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duzce Belediye¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUZ¬AE÷Duzce Belediye¬WU÷duzce-belediye¬WN÷ANK¬AF÷Ankara D.S.I.¬WV÷ankara-d-s-i¬AN÷n¬~AA÷4fxokPgR¬AD÷1476536400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eskisehir¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEL¬AF÷Akhisar Belediye¬WV÷akhisar-belediye¬WM÷ESK¬AE÷Eskisehir¬WU÷olin-edirne¬AN÷n¬~AA÷OvJHq3Hl¬AD÷1476536400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gelisim Koleji¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEL¬AE÷Gelisim Koleji¬WU÷gelisim-koleji¬WN÷SAM¬AF÷Samsun¬WV÷samsun-b-b¬AN÷n¬~AA÷ImwmUNH1¬AD÷1476536400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mugla Orman¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUG¬AE÷Mugla Orman¬WU÷mugla-ormanspor¬WN÷BAN¬AF÷Bandirma Kirmizi¬WV÷bandirma-kirmizi¬AN÷n¬~AA÷dUYxioPE¬AD÷1476536400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pertevniyal¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PER¬AE÷Pertevniyal¬WU÷pertevniyal-istanbul¬WN÷FIN¬AF÷Final Spor¬WV÷final-spor-bursa¬AN÷n¬~AA÷OQwqV32e¬AD÷1476536400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turk Telekom¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUR¬AE÷Turk Telekom¬WU÷turk-telekom¬WN÷SOC¬AF÷Socar Spor¬WV÷socar-spor¬AN÷n¬~AA÷Q3wsj5vL¬AD÷1476536400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yalova Bld.¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAL¬AE÷Yalova Bld.¬WU÷yalova-group-belediye¬WN÷SAK¬AF÷Sakarya BB¬WV÷sakarya-buyuksehir¬AN÷n¬~
3
1474879613
306
POMOĆ: Nalazite se na TBL 2016/2017 rezultati stranici u Košarka/Turska sekciji. Rezultati.com nudi TBL 2016/2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, TBL 2016/2017 stanje i detalje susreta. Osim TBL 2016/2017 rezultata možete pratiti 150+ košarkaških takmičenja iz 30+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). TBL 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.