Nogomet »Rumunjska » Kup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷RUMUNJSKA: Kup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumunjska¬ZC÷nNJ7wJKI¬ZD÷p¬ZE÷zgLCk6gt¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/rumunjska/kup/¬ZX÷00Rumunjska 009unjska0040000000147000Kup 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷ERK3ZItA¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Aerostar¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬WV÷sporting-liesti¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷AER¬AE÷Aerostar¬WU÷aerostar¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷6LcxJcdT¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Domnesti¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOM¬AE÷Domnesti¬WU÷viitorul-domnesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷VOL¬AF÷Voluntari B¬WV÷voluntari¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2mDGWGQS¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Viitorul 2¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬AV÷1473906565|¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷FC Viitorul 2¬WU÷v-constanta¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAR¬AF÷Tarlungeni¬WV÷tarlungeni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷zyMazaR3¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷International Balesti¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷International Balesti¬WU÷international-balesti¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷POS¬AF÷Posada Perisani¬WV÷posada-perisani¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷Q5v9DyKj¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paulesti¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAU¬AE÷Paulesti¬WU÷paulesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬WV÷flacara-moreni¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C2z5EH4p¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬WU÷popesti-leordeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu Sarat¬WV÷ramnicu-sarat¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8lK7YxdG¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Roman¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROM¬AE÷Roman¬WU÷roman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷v9SjxLdi¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sebis¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CS¬AF÷Performanta Ighiu¬WV÷performanta-ighiu¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷SEB¬AE÷Sebis¬WU÷sebis¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷4darSzZq¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slobozia¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slobozia¬WU÷slobozia¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AFU¬AF÷Afumati¬WV÷afumati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KONBXdBM¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tudora¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUD¬AE÷Tudora¬WU÷tudora¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MET¬AF÷Metalosport Galati¬WV÷metalosport-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷IaRfyuCc¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Zalau¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalau¬WU÷zalau¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REG¬AF÷Reghin¬WV÷reghin¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷K4aUKJRG¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ACS Comuna Recea¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACS¬AE÷ACS Comuna Recea¬WU÷acs-comuna-recea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷1¬BC÷8¬WN÷CUG¬AF÷Cugir¬WV÷cf-metalurgistul-cugir¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CY89PsDo¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda¬WU÷csikszereda¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Foresta Suceava¬WV÷foresta-suceava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jP7DO1Si¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Din. Bucharest II¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DNB¬AE÷Din. Bucharest II¬WU÷din-bucharest¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷INA¬AF÷Inainte Modelu¬WV÷inainte-modelu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pn7HNLsb¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Infratirea Harman¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INF¬AE÷Infratirea Harman¬WU÷infratirea-harman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SCM¬AF÷SCM Pitesti¬WV÷scm-pitesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷bkBLMuc4¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nuova¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUV¬AE÷Nuova¬WU÷nuova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tE0QLaCA¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬WU÷soimii-lipova¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CET¬AF÷Cetate Deva¬WV÷cetate-deva¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SUbYJwsN¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. Branceni¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷U. Branceni¬WU÷unirea-branceni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FIL¬AF÷Filiasi¬WV÷acso-filiasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1474928868
51
fixtures
1
1474928868
0
POMOĆ: Nalazite se na Rumunjski kup rezultati stranici u Nogomet/Rumunjska sekciji. Rezultati.com nudi Rumunjski kup rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Kup 2016/2017 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Rumunjski kup rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Rumunjski kup servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.