Odbojka »Rumunjska » Divizia A1 » 2016/2017

results
12
1474953484
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷RUMUNJSKA: Divizia A1¬ZEE÷Y9yh1J7G¬ZB÷157¬ZY÷Rumunjska¬ZC÷CGsYI3MH¬ZD÷p¬ZE÷EcykzPIJ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷157_Y9yh1J7G¬ZJ÷2¬ZL÷/odbojka/rumunjska/divizia-a1/¬ZX÷05Rumunjska 009unjska0010000000147000Divizia A1 010zia A1000¬ZCC÷0¬~AA÷pdp7LTS3¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arcada Galati¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARC¬AE÷Arcada Galati¬WU÷arcada-galati¬WN÷BUC¬AF÷CSM Bucuresti¬WV÷csm-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷OMDFHoSS¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ploiesti¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLO¬AE÷Ploiesti¬WU÷ploiesti¬WN÷CS¬AF÷Banatul Caransebes¬WV÷cs-banatul-caransebes¬AN÷n¬~AA÷OnqBKmrA¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Steaua Bucuresti¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STE¬AE÷Steaua Bucuresti¬WU÷steaua-bucuresti¬WN÷PIA¬AF÷Piatra Neamt¬WV÷piatra-neamt¬AN÷n¬~AA÷UaEBIRCM¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stiinta Baia Mare¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Baia Mare¬WU÷stiinta-baia-mare¬WN÷CRA¬AF÷Craiova¬WV÷craiova¬AN÷n¬~AA÷0r5sD5zp¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Dej¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Dej¬WU÷unirea-dej¬WN÷CLU¬AF÷U. Cluj¬WV÷universitatea-cluj¬AN÷n¬~AA÷j9F7J7cG¬AD÷1476543600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zalau¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalau¬WU÷zalau¬WN÷STI¬AF÷Stiinta Bacau¬WV÷stiinta-bacau¬AN÷n¬~AA÷r7fnCPkj¬AD÷1476889200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banatul Caransebes¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CS¬AE÷Banatul Caransebes¬WU÷cs-banatul-caransebes¬WN÷ARC¬AF÷Arcada Galati¬WV÷arcada-galati¬AN÷n¬~AA÷l4oxZnc3¬AD÷1476889200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Craiova¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRA¬AE÷Craiova¬WU÷craiova¬WN÷CLU¬AF÷U. Cluj¬WV÷universitatea-cluj¬AN÷n¬~AA÷McgjBq5d¬AD÷1476889200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Bucuresti¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUC¬AE÷CSM Bucuresti¬WU÷csm-bucuresti¬WN÷UNI¬AF÷Unirea Dej¬WV÷unirea-dej¬AN÷n¬~AA÷ADnYZSsc¬AD÷1476889200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piatra Neamt¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PLO¬AF÷Ploiesti¬WV÷ploiesti¬WM÷PIA¬AE÷Piatra Neamt¬WU÷piatra-neamt¬AN÷n¬~AA÷WSzsY6C9¬AD÷1476889200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stiinta Bacau¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Bacau¬WU÷stiinta-bacau¬WN÷STE¬AF÷Steaua Bucuresti¬WV÷steaua-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷r3voXQRF¬AD÷1476889200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stiinta Baia Mare¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ZAL¬AF÷Zalau¬WV÷zalau¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Baia Mare¬WU÷stiinta-baia-mare¬AN÷n¬~AA÷xQwkWpsM¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arcada Galati¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARC¬AE÷Arcada Galati¬WU÷arcada-galati¬WN÷PIA¬AF÷Piatra Neamt¬WV÷piatra-neamt¬AN÷n¬~AA÷z1JPPrKk¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ploiesti¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLO¬AE÷Ploiesti¬WU÷ploiesti¬WN÷STI¬AF÷Stiinta Bacau¬WV÷stiinta-bacau¬AN÷n¬~AA÷GGxgV4dS¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Steaua Bucuresti¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STE¬AE÷Steaua Bucuresti¬WU÷steaua-bucuresti¬WN÷STI¬AF÷Stiinta Baia Mare¬WV÷stiinta-baia-mare¬AN÷n¬~AA÷UNITO2Ze¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. Cluj¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷U. Cluj¬WU÷universitatea-cluj¬WN÷BUC¬AF÷CSM Bucuresti¬WV÷csm-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷rRMXNMl2¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Dej¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Dej¬WU÷unirea-dej¬WN÷CS¬AF÷Banatul Caransebes¬WV÷cs-banatul-caransebes¬AN÷n¬~AA÷dAKLQO4q¬AD÷1477148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zalau¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalau¬WU÷zalau¬WN÷CRA¬AF÷Craiova¬WV÷craiova¬AN÷n¬~
12
1474953484
132
POMOĆ: Nalazite se na Divizia A1 2016/2017 rezultati stranici u Odbojka/Rumunjska sekciji. Rezultati.com nudi Divizia A1 2016/2017 konačne i parcijalne rezultate, Divizia A1 2016/2017 stanje i detalje susreta. Osim Divizia A1 2016/2017 rezultata možete pratiti 200+ odbojkaških takmičenja iz puno zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). Divizia A1 2016/2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.