Rugby League »Australija » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIJA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australija/holden-cup/¬ZX÷09Australija 010ralija0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷db0XGho4¬AD÷1495943100¬ADE÷1495943100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷redTHYVc¬AD÷1495869300¬ADE÷1495869300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷0W6OIEGi¬AD÷1495854900¬ADE÷1495854900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷20¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬AN÷n¬~AA÷Mu8KJf1o¬AD÷1495784100¬ADE÷1495784100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷12. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AH÷26¬AN÷n¬~AA÷WGSAaiGT¬AD÷1495338300¬ADE÷1495338300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AG÷14¬AN÷n¬~AA÷YPExeBOp¬AD÷1495323900¬ADE÷1495323900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷lhw60X0N¬AD÷1495264500¬ADE÷1495264500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷8¬BC÷15¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷22¬BB÷16¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷xIZ11DoH¬AD÷1495257300¬ADE÷1495257300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷rezb2gWA¬AD÷1495249200¬ADE÷1495249200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬BA÷28¬BC÷16¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AH÷18¬BB÷0¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷nTtk4F1b¬AD÷1495177800¬ADE÷1495177800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷12¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷44yf3ZG4¬AD÷1495172700¬ADE÷1495172700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷22¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷8xro5enh¬AD÷1495091400¬ADE÷1495091400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷EFrs6yXo¬AD÷1494733500¬ADE÷1494733500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬AG÷28¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷0Cvw7HHu¬AD÷1494726300¬ADE÷1494726300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷10. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷6¬AN÷n¬~
19
1496077167
92
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIJA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australija/holden-cup/¬ZX÷09Australija 010ralija0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷jLayGC0A¬AD÷1496388900¬ADE÷1496388900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷ANFxEjVM¬AD÷1496451600¬ADE÷1496451600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷UBbuFWFG¬AD÷1496457600¬ADE÷1496457600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AN÷n¬~AA÷M1qeWXpi¬AD÷1496466000¬ADE÷1496466000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷lEEtDApT¬AD÷1496466900¬ADE÷1496466900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~AA÷6g188Uhp¬AD÷1496474100¬ADE÷1496474100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬AN÷n¬~AA÷Kd5C7l8j¬AD÷1496533500¬ADE÷1496533500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷13. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AN÷n¬~AA÷0hraVi0c¬AD÷1496905800¬ADE÷1496905800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷URn3UBF3¬AD÷1496987100¬ADE÷1496987100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷8Io7TVU9¬AD÷1496992200¬ADE÷1496992200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷pIRct6Ap¬AD÷1497060000¬ADE÷1497060000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷jsyCSkpG¬AD÷1497062400¬ADE÷1497062400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷n1IvBNEr¬AD÷1497063600¬ADE÷1497063600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AN÷n¬~AA÷tOHrAsUl¬AD÷1497152700¬ADE÷1497152700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AN÷n¬~AA÷KEGn91qe¬AD÷1497239100¬ADE÷1497239100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AN÷n¬~
19
1496077167
51
POMOĆ: Nalazite se na Holden Cup 2017 rezultati stranici u Rugby League/Australija sekciji. Rezultati.com nudi Holden Cup 2017 konačne i parcijalne rezultate, Holden Cup 2017 stanje i detalje susreta. Osim Holden Cup 2017 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. Holden Cup 2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.