GFL 2 2020 uživo, rezultati, tablice

oglasi
oglasi
oglasi
oglasi
oglasi
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+

Američki nogomet Njemačka

GFL 2
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷ER4x9lJF¬ZD÷p¬ZE÷W0KUHODS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl-2/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0450000000001000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Njemačka¬~AA÷8b3dxMpn¬AD÷1596891600¬ADE÷1596891600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Biberach Beavers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIB¬AE÷Biberach Beavers¬JA÷KnodbJ3t¬WU÷biberach-beavers¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷E9p0cwJn¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷xveDYwpB¬AD÷1596891600¬ADE÷1596891600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Straubing Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIE¬AF÷Wiesbaden Phantoms¬JB÷OKRjz7Hj¬WV÷wiesbaden-phantoms¬WM÷STR¬AE÷Straubing Spiders¬JA÷CzLYbjfi¬WU÷straubing-spiders¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷xOIO9pKL¬AD÷1596895200¬ADE÷1596895200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷zNeCZxcf¬WV÷dusseldorf-panther¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬JA÷MJi8zJsl¬WU÷berlin-adler¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷jRMS84ZR¬AD÷1596895200¬ADE÷1596895200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Essen Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essen Cardinals¬JA÷UqeGYdC0¬WU÷essen-cardinals¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷8zfKXGR6¬WV÷langenfeld-longhorns¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷869f4Osq¬AD÷1596895200¬ADE÷1596895200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷xAbOWzsD¬WU÷lubeck-cougars¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷G0cSVfdJ¬WV÷solingen-paladins¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷GO64z0Fb¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷0QnCfy35¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷FUR¬AF÷Fursty Razorbacks¬JB÷fmnGgeIB¬WV÷fursty-razorbacks¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷OfgLWHEN¬AD÷1596978000¬ADE÷1596978000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Darmstadt Diamonds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Pirates¬JB÷hEMle8gG¬WV÷frankfurt-pirates¬WM÷DAR¬AE÷Darmstadt Diamonds¬JA÷biNpdlvA¬WU÷darmstadt-diamonds¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷nc8b3rck¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷U3oAfvZJ¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷tvkEgblQ¬WV÷solingen-paladins¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷S8Pe22Ce¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷bJytkIds¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬JB÷xAzplxCm¬WV÷berlin-adler¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷drOZkuFo¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷l4AWnp1d¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷BIB¬AF÷Biberach Beavers¬JB÷27bEBTwc¬WV÷biberach-beavers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷6aOa1MR1¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷6qulmdRg¬WU÷langenfeld-longhorns¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷pzvhnGt0¬WV÷lubeck-cougars¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷K2CsQ542¬AD÷1597500000¬ADE÷1597500000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rostock Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rostock Griffins¬JA÷vcwdozd6¬WU÷rostock-griffins¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬JB÷h0s0pfBC¬WV÷essen-cardinals¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷ruzhRexo¬AD÷1597503600¬ADE÷1597503600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STR¬AF÷Straubing Spiders¬JB÷tv7Ol6Wq¬WV÷straubing-spiders¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷z16SmQoj¬WU÷wiesbaden-phantoms¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷hAHrlJqb¬AD÷1598101200¬ADE÷1598101200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Biberach Beavers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIB¬AE÷Biberach Beavers¬JA÷lO0Q8RNF¬WU÷biberach-beavers¬WN÷WIE¬AF÷Wiesbaden Phantoms¬JB÷ro0U7owM¬WV÷wiesbaden-phantoms¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷Y5GoPPJ8¬AD÷1598104800¬ADE÷1598104800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬JA÷nNt4qEQI¬WU÷berlin-adler¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷QDu8rYuP¬WV÷langenfeld-longhorns¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷GU5jOqZE¬AD÷1598104800¬ADE÷1598104800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Essen Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essen Cardinals¬JA÷tbVniQqP¬WU÷essen-cardinals¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷r7HEnpht¬WV÷rostock-griffins¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷fL4fN3lL¬AD÷1598104800¬ADE÷1598104800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷jXKMpOMh¬WV÷dusseldorf-panther¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷xUGIo47n¬WU÷lubeck-cougars¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷Of9bMN3R¬AD÷1598104800¬ADE÷1598104800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Solingen Paladins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solingen Paladins¬JA÷pfKQqrxa¬WU÷solingen-paladins¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷OpJUr2i5¬WV÷hamburg-huskies¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷QNFjncEA¬AD÷1598108400¬ADE÷1598108400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷jik41qGk¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷KQg803Ve¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~
36
oglasi
oglasi
Postavke obavijesti
Internet preglednik blokira obavijesti
Postavke
Tamni način
oglasi
POMOĆ: Nalazite se na GFL 2 2020 rezultati stranici u Američki nogomet/Njemačka sekciji. Rezultati.com nudi GFL 2 2020 konačne i parcijalne rezultate, GFL 2 2020 stanje i detalje susreta. Osim GFL 2 2020 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. GFL 2 2020 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!