Američki nogomet »Njemačka » GFL » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷CIpXB685¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000169000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Njemačka¬~AA÷00rSh4SD¬AD÷1505048400¬ADE÷1505048400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷6¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷8¬BC÷16¬BE÷8¬BG÷0¬AN÷n¬~AA÷txmKP5bR¬AD÷1504965600¬ADE÷1504965600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷zwHfVlDh¬AD÷1504965600¬ADE÷1504965600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AH÷11¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷8¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬WU÷hildesheim-invaders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷6¬AN÷n¬~AA÷nwhYWM5f¬AD÷1504443600¬ADE÷1504443600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷E3nWiOsK¬AD÷1504443600¬ADE÷1504443600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷AZX1n25s¬AD÷1504443600¬ADE÷1504443600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷15¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷9¬BH÷0¬AN÷n¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL - Playoff¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷WOdjCQNB¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000225000GFL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Njemačka¬~AA÷be4OUXi9¬AD÷1506182400¬ADE÷1506182400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷23¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬WV÷frankfurt-universe¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷GWEJVDx3¬AD÷1506178800¬ADE÷1506178800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷6¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AH÷11¬BB÷5¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷2uimB2pT¬AD÷1505653200¬ADE÷1505653200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷12¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷lxmqCrVM¬AD÷1505577600¬ADE÷1505577600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷47¬BA÷13¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷7¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷6DcvDOFG¬AD÷1505574000¬ADE÷1505574000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷SMbzE40A¬AD÷1505570400¬ADE÷1505570400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiel Hurricanes¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL - Relegacija - doigravanje¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷AFefBpwI¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000301000GFL - Relega030avanje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Njemačka¬~AA÷KKwF6Mhp¬AD÷1505566800¬ADE÷1505566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Adler¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬WU÷berlin-adler¬AG÷12¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬WV÷potsdam-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷55¬AM÷1. utakmica.¬AN÷n¬~AA÷bBxJ5t8j¬AD÷1505566800¬ADE÷1505566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saarland Hurricanes¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AH÷21¬AM÷1. utakmica.¬AN÷n¬~
5
1506345829
120
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL - Playoff¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷WOdjCQNB¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000225000GFL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Njemačka¬~AA÷GOO7PBmp¬AD÷1507392000¬ADE÷1507392000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL - Relegacija - doigravanje¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷AFefBpwI¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000301000GFL - Relega030avanje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Njemačka¬~AA÷EJK5Tq0c¬AD÷1506776400¬ADE÷1506776400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AM÷2. utakmica. Rezultat 1. utakmice: 21-28. ¬AN÷n¬~AA÷zTL1UPpi¬AD÷1506776400¬ADE÷1506776400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬WU÷potsdam-royals¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AM÷2. utakmica. Rezultat 1. utakmice: 55-12. ¬AN÷n¬~
5
1506345829
3
POMOĆ: Nalazite se na GFL 2017 rezultati stranici u Američki nogomet/Njemačka sekciji. Rezultati.com nudi GFL 2017 konačne i parcijalne rezultate, GFL 2017 stanje i detalje susreta. Osim GFL 2017 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. GFL 2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.