GFL 2020 uživo, rezultati, tablice

oglasi
oglasi
oglasi
oglasi
oglasi

Američki nogomet Njemačka

GFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷APC4AjZd¬ZD÷p¬ZE÷xvLQI4bM¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000001000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Njemačka¬~AA÷IspzwC9d¬AD÷1590930000¬ADE÷1590930000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷hfhhTCbl¬WV÷frankfurt-universe¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷E3glUhqr¬WU÷ravensburg-razorbacks¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷KnOI1enc¬AD÷1591448400¬ADE÷1591448400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷MTddSWDf¬WU÷berlin-rebels¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷0Ke0RjT0¬WV÷hildesheim-invaders¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷hEyQaZG9¬AD÷1591452000¬ADE÷1591452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷KKnjlEzE¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷bBofmYkK¬WV÷dresden-monarchs¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷bwNM0F13¬AD÷1591455600¬ADE÷1591455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷fse4QAr7¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷6Hb8PUcD¬WV÷potsdam-royals¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷W4zUbgWF¬AD÷1591455600¬ADE÷1591455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷UgxQsCDs¬WV÷stuttgart-scorpions¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷Spjbnh5Q¬WU÷frankfurt-universe¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷SWTxcX0S¬AD÷1591461000¬ADE÷1591461000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷WtuxuAc0¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷AXwtvUC6¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷ETPYcDoM¬AD÷1591538400¬ADE÷1591538400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷OGyUtWSm¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷xKuYujrf¬WV÷schwabisch-unicorns¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷KU8Hkkg2¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷OGeBtNY4¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷27fFuslB¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷pCG4hi9q¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷IcwpwlSC¬WU÷hildesheim-invaders¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷dlxlx8sJ¬WV÷new-yorker-lions¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷O2F8iBOk¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷8Qlep5Zu¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷MThaqPln¬WV÷berlin-rebels¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷tvADjVwd¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷fsi7s3Jb¬WV÷dresden-monarchs¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷Gjh3rq4h¬WU÷potsdam-royals¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷YXdaEYV2¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷dUgJv13H¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷fFCMwLIN¬WV÷marburg-mercenaries¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷p803Dho9¬AD÷1592060400¬ADE÷1592060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷lxCQxuYT¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷jobhYbto¬WV÷allgau-comets¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷SWk8CC0F¬AD÷1592065800¬ADE÷1592065800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷Iijvd2Yi¬WV÷munich-cowboys¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷v1izcrJo¬WU÷ingolstadt-dukes¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷4dDyepVs¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷CEkreMmb¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷QHgnft34¬WV÷hildesheim-invaders¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷fo6lhrF0¬AD÷1592665200¬ADE÷1592665200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷2RxUoIAp¬WU÷allgau-comets¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷GUtYpxQj¬WV÷frankfurt-universe¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷YVHuf4pl¬AD÷1592665200¬ADE÷1592665200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷Kvgjg0IA¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷bVifhKXG¬WV÷cologne-crocodiles¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~AA÷2B9djMqD¬AD÷1592665200¬ADE÷1592665200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷xbYN7aX3¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷GlXR6JnA¬WV÷stuttgart-scorpions¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬~
78
oglasi
oglasi
Postavke obavijesti
Internet preglednik je blokirao obavijesti
Postavke
Tamni način
oglasi
POMOĆ: Nalazite se na GFL 2020 rezultati stranici u Američki nogomet/Njemačka sekciji. Rezultati.com nudi GFL 2020 konačne i parcijalne rezultate, GFL 2020 stanje i detalje susreta. Osim GFL 2020 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. GFL 2020 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!