GFL 2018 uživo, rezultati, tablice

Američki nogomet »Njemačka » GFL » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷vRoqyzkn¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000179000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Njemačka¬~AA÷zg5o7NU5¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷WMXGlnWb¬WU÷berlin-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷21¬BG÷0¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷QqXKm6o5¬WV÷hildesheim-invaders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷Eq4k6spC¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷vmyPnQ0B¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬BA÷20¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷MBQTopGH¬WV÷allgau-comets¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷IHAt83Fa¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷zev8j81n¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷hWYCkSGh¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷p4CY9Ppm¬AD÷1536424200¬ADE÷1536424200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷QqBkYQoI¬WU÷ingolstadt-dukes¬AG÷30¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷880fXp1O¬WV÷marburg-mercenaries¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷vRBx9q0g¬AD÷1536422400¬ADE÷1536422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷Kr4bW4GU¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷17¬BG÷0¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷d4u4ilnt¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷txH2FoNP¬AD÷1536418800¬ADE÷1536418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷d4JYy9ng¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷vT8wyT1a¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AH÷0¬~AA÷nJgVA5Vt¬AD÷1536415200¬ADE÷1536415200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷IJ7szmH5¬WU÷munich-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷10¬BC÷21¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷ngCoZ6WB¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷2oIbGR7J¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷lvGQwVHt¬WU÷marburg-mercenaries¬AG÷31¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷r1FUxkXn¬WV÷schwabisch-unicorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬~AA÷zuQChOFC¬AD÷1535893200¬ADE÷1535893200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷SEAGLm2C¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷MyAKK7HI¬WV÷potsdam-royals¬AH÷18¬BB÷0¬BD÷12¬BF÷0¬BH÷6¬~AA÷EVOGirVI¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷0S8OJRWO¬WU÷stuttgart-scorpions¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷nVTbrB9P¬WV÷frankfurt-universe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷vDW3fpo0¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷OMDaPV2m¬WU÷hamburg-huskies¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷hdI3OkIg¬WV÷berlin-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷6aYed6Gm¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷EBps7lmJ¬WU÷hildesheim-invaders¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷SEYOVXPJ¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷3¬~AA÷pjXaeQVg¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷pWEeQBms¬WV÷new-yorker-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷6¬BD÷9¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷vkxTUiuQ¬WU÷kiel-hurricanes¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬~AA÷hGz8g406¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷WnH7N9Xa¬WU÷munich-cowboys¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷EB6CMTn6¬WV÷allgau-comets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷6¬~AA÷OvVW1ShQ¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷vghU9j30¬WV÷stuttgart-scorpions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷pWhQAWmf¬WU÷marburg-mercenaries¬AG÷36¬~AA÷QmHbcn1s¬AD÷1535288400¬ADE÷1535288400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷IqiY8AI6¬WU÷allgau-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷zLow8UXC¬WV÷ingolstadt-dukes¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬~
5
1537425237
112
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL - Playoff¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷Mkylzf4h¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000235000GFL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Njemačka¬~AA÷nBTgTB3a¬AD÷1537621200¬ADE÷1537621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷GMNBXeqn¬WV÷allgau-comets¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷2JJ7YyUu¬WU÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷Q1ScSVI5¬AD÷1537628400¬ADE÷1537628400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷boDGWFbh¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷xxCKVZDb¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷KOR1RkYB¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷WCQNUgT4¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷A3PRTDrB¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷YRV5Q9mI¬AD÷1537707600¬ADE÷1537707600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷6VIzSiDN¬WV÷berlin-rebels¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷hSEWSXcH¬WU÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~ZA÷NJEMAČKA: GFL - Relegacija - doigravanje¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Njemačka¬ZC÷zguhZDJb¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/americki-nogomet/njemacka/gfl/¬ZX÷07Njemačka 008emačka0440000000315000GFL - Relega030avanje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Njemačka¬~AA÷GjLAPT2O¬AD÷1537621200¬ADE÷1537621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷0hIvRBST¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷2146MVzo¬WV÷dusseldorf-panther¬AN÷n¬~AA÷fsKEOmIU¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷vJmkoFDo¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷I9ngpZSi¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AN÷n¬~AA÷p6aOri3n¬AD÷1538830800¬ADE÷1538830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷6Vv6sXCA¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷pMwAtiSG¬WV÷hamburg-huskies¬AN÷n¬~AA÷SUlTsBIh¬AD÷1538917200¬ADE÷1538917200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷EerEuBsN¬WU÷ravensburg-razorbacks¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷hnsIvVdT¬WV÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~
5
1537425237
8
POMOĆ: Nalazite se na GFL 2018 rezultati stranici u Američki nogomet/Njemačka sekciji. Rezultati.com nudi GFL 2018 konačne i parcijalne rezultate, GFL 2018 stanje i detalje susreta. Osim GFL 2018 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. GFL 2018 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.