AFL 2020 uživo, rezultati, tablice

oglasi
oglasi
oglasi
oglasi
oglasi

Australski nogomet Australija

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australski-nogomet/australija/afl/¬ZX÷13Australija 010ralija0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷2yifsS70¬AD÷1596445800¬ADE÷1596445800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596454131¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷UkQnrikd¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.5.12.42¬BB÷.2.5.17¬BD÷.1.0.6¬BF÷.0.1.1¬BH÷.2.6.18¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷jaRrqXZk¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.7.55¬BA÷.1.2.8¬BC÷.2.0.12¬BE÷.4.3.27¬BG÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷AaXCfi07¬AD÷1596355800¬ADE÷1596355800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596364374¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷hCZcoiyg¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.7.7.49¬BB÷.1.2.8¬BD÷.1.2.8¬BF÷.4.1.25¬BH÷.1.2.8¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷ELzfnXLn¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.1.61¬BA÷.0.0.0¬BC÷.4.1.25¬BE÷.2.0.12¬BG÷.4.0.24¬AW÷1¬~AA÷tSkbtnN6¬AD÷1596346500¬ADE÷1596346500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596354367¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷McSX5fs3¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.4.11.35¬BA÷.0.3.3¬BC÷.2.1.13¬BE÷.0.3.3¬BG÷.2.4.16¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷r7TT6zSd¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.9.7.61¬BB÷.2.4.16¬BD÷.2.1.13¬BF÷.1.2.8¬BH÷.4.0.24¬AW÷1¬~AA÷8vakRFH2¬AD÷1596276600¬ADE÷1596276600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596285353¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷Eg4SW8TS¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.7.73¬BA÷.3.0.18¬BC÷.1.2.8¬BE÷.3.4.22¬BG÷.4.1.25¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷G2jfSSyp¬WV÷geelong-cats¬AH÷.10.4.64¬BB÷.4.0.24¬BD÷.3.0.18¬BF÷.2.2.14¬BH÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷WneKuUln¬AD÷1596265800¬ADE÷1596265800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596274548¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷2iUyn99D¬WV÷sydney-swans¬AH÷.6.12.48¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.5.11¬BF÷.2.4.16¬BH÷.1.2.8¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷O0VXnkf7¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.11.101¬BA÷.3.3.21¬BC÷.4.1.25¬BE÷.2.2.14¬BG÷.6.5.41¬AW÷1¬~AA÷dE4dJef5¬AD÷1596256500¬ADE÷1596256500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596265185¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷2sabSWV6¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.19.5.119¬BA÷.4.1.25¬BC÷.5.0.30¬BE÷.3.1.19¬BG÷.7.3.45¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷Oj0fTCG0¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.7.8.50¬BB÷.0.2.2¬BD÷.3.1.19¬BF÷.3.4.22¬BH÷.1.1.7¬AW÷1¬~AA÷E7AyKSpG¬AD÷1596190200¬ADE÷1596190200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596198544¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷QqKLVmh5¬WU÷essendon-bombers¬AG÷.3.10.28¬BA÷.1.3.9¬BC÷.1.0.6¬BE÷.1.1.7¬BG÷.0.6.6¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷ngLHWTxa¬WV÷brisbane-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.7.91¬BB÷.5.3.33¬BD÷.0.2.2¬BF÷.5.1.31¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬~AA÷GvJ6jWpE¬AD÷1596181200¬ADE÷1596181200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596189714¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷EwGZmMLH¬WU÷carlton-blues¬AG÷.9.4.58¬BA÷.5.1.31¬BC÷.1.1.7¬BE÷.1.2.8¬BG÷.2.0.12¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷zmHVl26B¬WV÷hawthorn-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.5.89¬BB÷.2.0.12¬BD÷.6.3.39¬BF÷.3.1.19¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬~AA÷vaJOhGCT¬AD÷1596102600¬ADE÷1596102600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596110893¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷tOhwvugn¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.11.83¬BB÷.3.2.20¬BD÷.3.4.22¬BF÷.4.3.27¬BH÷.2.2.14¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷2XgZvLwt¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.4.8.32¬BA÷.0.2.2¬BC÷.1.1.7¬BE÷.2.2.14¬BG÷.1.3.9¬AW÷1¬~AA÷EXw4dDVf¬AD÷1596013800¬ADE÷1596013800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596022001¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷UZetT9LO¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.7.7.49¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.4.16¬BE÷.1.2.8¬BG÷.3.0.18¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷GWixUk6I¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.12.90¬BB÷.4.3.27¬BD÷.6.1.37¬BF÷.1.6.12¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬~AA÷jcXl39UJ¬AD÷1595844600¬ADE÷1595844600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595852887¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷YJKJdj4k¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.6.12.48¬BB÷.1.2.8¬BD÷.1.7.13¬BF÷.1.0.6¬BH÷.3.3.21¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷fTLFcWlq¬WU÷fremantle-dockers¬AG÷.2.4.16¬BA÷.0.2.2¬BC÷.0.1.1¬BE÷.1.0.6¬BG÷.1.1.7¬AW÷1¬~AA÷651S8mKO¬AD÷1595751000¬ADE÷1595751000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595759297¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷pjUXs3CA¬WV÷brisbane-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.7.11.53¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.3.21¬BF÷.2.1.13¬BH÷.0.5.5¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷OtTysNRG¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.7.7.49¬BA÷.2.2.14¬BC÷.1.1.7¬BE÷.1.3.9¬BG÷.3.1.19¬AW÷1¬~AA÷I7HU4duC¬AD÷1595741700¬ADE÷1595741700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595750604¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷EwEXOcPE¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.6.9.45¬BB÷.4.2.26¬BD÷.1.1.7¬BF÷.0.3.3¬BH÷.1.3.9¬WM÷WBA¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷23ATPwA8¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.3.111¬BA÷.2.0.12¬BC÷.5.2.32¬BE÷.6.0.36¬BG÷.5.1.31¬AW÷1¬~AA÷GOUryioR¬AD÷1595732700¬ADE÷1595732700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595741142¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷t0lteIBm¬WV÷essendon-bombers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.9.8.62¬BB÷.2.1.13¬BD÷.3.3.21¬BF÷.3.1.19¬BH÷.1.3.9¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷rFVxdbds¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.8.11.59¬BA÷.2.1.13¬BC÷.2.2.14¬BE÷.3.2.20¬BG÷.1.6.12¬AW÷1¬~~
81
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australski-nogomet/australija/afl/¬ZX÷13Australija 010ralija0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷2HUfa0To¬AD÷1596532200¬ADE÷1596532200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷hb0vM6X0¬WU÷richmond-tigers¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷fDsyNnIf¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pb75caFe¬AD÷1596613200¬ADE÷1596613200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷fPNmfC0s¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷Ia0KBvWE¬WU÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EXHYtYV7¬AD÷1596622200¬ADE÷1596622200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷4ELqX0Gr¬WV÷melbourne-demons¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷25ZHys8R¬WU÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷h2cO9T4I¬AD÷1596699600¬ADE÷1596699600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷jTUTrqc4¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷xQQPqPsb¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hSSJCVKa¬AD÷1596708600¬ADE÷1596708600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷8jp0T3cH¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷KQm4SNCN¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Op6g7UqD¬AD÷1596792000¬ADE÷1596792000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Geelong Cats¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷E5dFBmkb¬WU÷geelong-cats¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷CjFIA744¬WV÷greater-western-sydney¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷S2llF9O7¬AD÷1596793800¬ADE÷1596793800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷Ikk9tJdf¬WV÷greater-western-sydney¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷vaj5sasl¬WU÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IqZsE0IP¬AD÷1596868500¬ADE÷1596868500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷A9302qCp¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷OC7413Rj¬WV÷adelaide-crows¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷MsXuy63H¬AD÷1596868500¬ADE÷1596868500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷nHHHbngJ¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷YDDDaSwD¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lYQKSSh7¬AD÷1596879600¬ADE÷1596879600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷YaEJi4Mh¬WU÷brisbane-lions¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷f9FFhp7n¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WjFI7beg¬AD÷1596942600¬ADE÷1596942600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Carlton Blues¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷dph2M43G¬WU÷carlton-blues¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷8MKV4xYr¬WV÷richmond-tigers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷SCaL4yOE¬AD÷1596951300¬ADE÷1596951300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷rPMaTIF7¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷4YNeUb01¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vHIQ5xQ5¬AD÷1596955200¬ADE÷1596955200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷A9Ns2zI1¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷l0Mo1fX7¬WV÷essendon-bombers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷xOC4HZOH¬AD÷1596960600¬ADE÷1596960600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷d4n2QhGP¬WV÷melbourne-demons¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷IDmbRY0J¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fVHAkj0K¬AD÷1597047000¬ADE÷1597047000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷M3Jsn0jU¬WV÷st-kilda-saints¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷rDKwmtyO¬WU÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zTeNNtBA¬AD÷1597056000¬ADE÷1597056000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷WE8uMiFA¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷A57qLBUG¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~
35
oglasi
oglasi
Postavke obavijesti
Internet preglednik blokira obavijesti
Postavke
Tamni način
oglasi
POMOĆ: Nalazite se na AFL 2020 rezultati stranici u Australski nogomet sekciji. Rezultati.com nudi AFL 2020 konačne i parcijalne rezultate, AFL 2020 stanje i detalje susreta. Osim AFL 2020 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. AFL 2020 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!