Bejzbol »Japan » Summer Koshien » 2017

results
SA÷6¬~ZA÷JAPAN: Summer Koshien¬ZEE÷f3H45mwM¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷zR0QgEOK¬ZD÷p¬ZE÷EZYKKRMc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_f3H45mwM¬ZJ÷2¬ZL÷/bejzbol/japan/summer-koshien/¬ZX÷06Japan 005......0020000000179000Summer Koshi014oshien000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japan¬~AA÷G4tZ9umq¬AD÷1503464400¬ADE÷1503464400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koryo¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Koryo¬JA÷pWM6K7tj¬WU÷koryo¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷TIM¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷OMLAJRed¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷14¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷6¬BL÷4¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷CWZs8JHe¬AD÷1503372600¬ADE÷1503372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷Yi31tk39¬WU÷tokai-sugao¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬BS÷0¬WN÷TIM¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷Cr25u9IF¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬BT÷3¬AM÷Odigrane 2 dodatne izmjene.¬~AA÷U7pw9a2k¬AD÷1503363600¬ADE÷1503363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOR¬AF÷Koryo¬JB÷vV3csVm3¬WV÷koryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷1¬BL÷2¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷3¬WM÷TEN¬AE÷Tenri¬JA÷QRagrBYd¬WU÷tenri¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷3¬~AA÷vqBxU0vF¬AD÷1503210600¬ADE÷1503210600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Morioka Daigaku¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Morioka Daigaku¬JA÷neTzelI2¬WU÷morioka-daigaku¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷TIM¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷QoSvf8X8¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬BH÷1¬BJ÷4¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷ITMTVM92¬AD÷1503201600¬ADE÷1503201600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOR¬AF÷Koryo¬JB÷xQopYQAk¬WV÷koryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷3¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei¬JA÷QkrtZ6eq¬WU÷sendai-ikuei¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬~AA÷jNYo7wX1¬AD÷1503192600¬ADE÷1503192600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Meiho¬JA÷UJdAvTXL¬WU÷meiho¬AG÷9¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷6¬WN÷TEN¬AF÷Tenri¬JB÷8AeEwmmS¬WV÷tenri¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷5¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷dKLXUtP8¬AD÷1503183600¬ADE÷1503183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷KlykXpQe¬WU÷tokai-sugao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷2¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷SAN¬AF÷Sanbon Matsu¬JB÷buzgW4u2¬WV÷sanbon-matsu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~AA÷EyAaM9x6¬AD÷1503124200¬ADE÷1503124200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei¬JA÷UujkdhaO¬WU÷sendai-ikuei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷8WlgeCEU¬WV÷osaka-toin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~AA÷hS83LTiC¬AD÷1503115200¬ADE÷1503115200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seiko Gakuin¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seiko Gakuin¬JA÷86LaGept¬WU÷seiko-gakuin¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷KOR¬AF÷Koryo¬JB÷ncK3FFan¬WV÷koryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷2¬~AA÷2g4EwB7t¬AD÷1503106200¬ADE÷1503106200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maebashi Ikuei¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAE¬AE÷Maebashi Ikuei¬JA÷4b4X8VrU¬WU÷maebashi-ikuei¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷TIM¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷tKea4kio¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷1¬~AA÷QXCnriaP¬AD÷1503097200¬ADE÷1503097200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saibi¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Saibi¬JA÷rqGOAiEH¬WU÷saibi¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷4¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬WN÷MIC¬AF÷Morioka Daigaku¬JB÷MZES9BTN¬WV÷morioka-daigaku¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷5¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬BT÷5¬AM÷Odigrana 1 dodatna izmjena.¬~AA÷YwQ0Km7I¬AD÷1503037800¬ADE÷1503037800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷tKJ7EZEh¬WU÷tokai-sugao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷5¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷AOM¬AF÷Aomori Yamada¬JB÷hfNBDgUb¬WV÷aomori-yamada¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷6B6iOV7g¬AD÷1503028800¬ADE÷1503028800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Meiho¬JA÷00bYaz0a¬WU÷meiho¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷4¬WN÷KAZ¬AF÷Kamimura Gakuen¬JB÷vicxafF5¬WV÷kamimura-gakuen¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷3¬BT÷3¬AM÷Odigrane 3 dodatne izmjene.¬~AA÷CUO4J7MO¬AD÷1503019800¬ADE÷1503019800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nishogakusha¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTA¬AE÷Nishogakusha¬JA÷zJCGCDq5¬WU÷nishogakusha¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷SAN¬AF÷Sanbon Matsu¬JB÷E9BKBXbB¬WV÷sanbon-matsu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷KEAeNkNa¬AD÷1503010800¬ADE÷1503010800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Kokusai Daigaku¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Kokusai Daigaku¬JA÷MFnsbEUB¬WU÷kobe-kokusai-daigaku¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬WN÷TEN¬AF÷Tenri¬JB÷zJjocYqI¬WV÷tenri¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬AM÷Odigrane 2 dodatne izmjene.¬~
6
1531868928
48
fixtures
6
1531868928
0
POMOĆ: Nalazite se na Summer Koshien 2017 rezultati stranici u Bejzbol/Japan sekciji. Rezultati.com nudi Summer Koshien 2017 konačne i parcijalne rezultate, Summer Koshien 2017 stanje i detalje susreta. Osim Summer Koshien 2017 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. Summer Koshien 2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.