EuroCup Women 2019/2020 pregled, EuroCup Women 2019/2020 raspored, nadolazeće utakmice

Košarka Europa

EuroCup Women
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷3¬~ZA÷EUROPA: EuroCup Women - Playoff¬ZEE÷CzuvKU4J¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷6BbNYz8t¬ZD÷p¬ZE÷C2Swnzv1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_CzuvKU4J¬ZJ÷11¬ZL÷/kosarka/europa/eurocup-women/¬ZX÷01Europa 006Europa0450000000001000EuroCup Wome023layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷IVVWB6oe¬AD÷1580239800¬ADE÷1580239800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valencia Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ENI¬AF÷Enisey Krasnoyarsk Ž¬JB÷YHspbUz0¬WV÷enisey-krasnoyarsk¬WM÷VAL¬AE÷Valencia Ž¬JA÷KEwtaALg¬WU÷valencia¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 55-60.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷vPr5c7W1¬AD÷1580302800¬ADE÷1580302800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ormanspor Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORM¬AE÷Ormanspor Ž¬JA÷vsTZrbVe¬WU÷ogm-ormanspor¬WN÷OLY¬AF÷Olympiakos Ž¬JB÷IXRwrIp2¬WV÷olympiakos-piraeus¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 64-72.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷lf4Q4kvS¬AD÷1580310000¬ADE÷1580310000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hatay Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAT¬AE÷Hatay Ž¬JA÷t4xtfOwc¬WU÷hatay¬WN÷SPA¬AF÷Spartak Moscow Ž¬JB÷f7tpgrg3¬WV÷spartak-moscow¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 71-90.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷2cUaJlgL¬AD÷1580313600¬ADE÷1580313600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MBA Moscow Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷MBA Moscow Ž¬JA÷jcl9pB60¬WU÷mba-moscow¬WN÷POL¬AF÷Polkowice Ž¬JB÷UmmDqVL6¬WV÷polkowice¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 60-83.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷QeZvApG7¬AD÷1580317200¬ADE÷1580317200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atomeromu Szekszard Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATO¬AE÷Atomeromu Szekszard Ž¬JA÷z5pdeSKI¬WU÷atomeromu-szekszard¬WN÷NJE¬AF÷Gernika Bizkaia Ž¬JB÷Eeq0fnzP¬WV÷gernika-bizkaia¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 73-91.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6VziLAO8¬AD÷1580324400¬ADE÷1580324400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flammes Carolo Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BES¬AF÷Besiktas Ž¬JB÷lAocmDMs¬WV÷besiktas¬WM÷FLA¬AE÷Flammes Carolo Ž¬JA÷v1JT4uhF¬WU÷flammes-carolo¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 92-76.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷I9fdaT1k¬AD÷1580324400¬ADE÷1580324400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Landes Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Landes Ž¬JA÷zovdjtwM¬WU÷landes¬WN÷CAD¬AF÷Cadi La Seu Ž¬JB÷Eyw0k0hS¬WV÷cadi-la-seu¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 50-64.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bTFVDSGr¬AD÷1580326200¬ADE÷1580326200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perfumerias Avenida Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perfumerias Avenida Ž¬JA÷jHv36hTJ¬WU÷perfumerias-avenida¬WN÷BYD¬AF÷Artego Bydgoszcz Ž¬JB÷U7w75CrQ¬WV÷artego-bydgoszcz¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 78-64.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~~
170
8
Postavke obavijesti
Internet preglednik je blokirao obavijesti
Postavke
Tamni način
Pregledajte raspored utakmica za EuroCup Women 2019/2020, samo sutrašnje utakmice ili raspored za cijelu sezonu. Rezultati.com stranica nudi sve utakmice, rezultate uživo, konačne rezultate s trenutnim poretkom, međusobni omjer i usporedbu tečajeva kada je EuroCup Women 2019/2020 u pitanju. Nije tu samo EuroCup Women 2019/2020, nego možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!