CIT 2016 rezultati, tablice

Košarka SAD

CIT
2016
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SAD: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷0MsXiKzq¬ZD÷p¬ZE÷AqqOEgDC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/sad/cit/¬ZX÷01SAD 003......0080000000001000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷UuEd8b0T¬AD÷1459292400¬ADE÷1459292400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬JA÷8tGirMhb¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬JB÷nXEest84¬WV÷uc-irvine¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷KjSH7yjL¬AD÷1459126800¬ADE÷1459126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬JA÷xh8OtmQH¬WU÷coastal-carolina¬AG÷47¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷22¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬JB÷WE7Su7uO¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷33¬~AA÷t0TD8HzF¬AD÷1459116000¬ADE÷1459116000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬JA÷rgFFr9e5¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷47¬WN÷NJI¬AF÷NJIT¬JB÷QH4KsTAB¬WV÷njit¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷43¬~AA÷QB1D0zZ8¬AD÷1458862200¬ADE÷1458862200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬JA÷O0hiHDfg¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷TEX¬AF÷Texas Arlington¬JB÷2iieGX9a¬WV÷texas-arlington¬AH÷60¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷30¬~AA÷nL291GJ2¬AD÷1458778500¬ADE÷1458778500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Lafayette¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAF¬AE÷La Lafayette¬JA÷SYbrJZPt¬WU÷la-lafayette¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬JB÷6PcnIgum¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷27¬~AA÷2FHM6e5R¬AD÷1458777600¬ADE÷1458777600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬JA÷A56WvRfU¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬JB÷Auww0AQu¬WV÷ball-state¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷35¬~AA÷WCKMwDRe¬AD÷1458774000¬ADE÷1458774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬JA÷GfqSGqqD¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷GRA¬AF÷Grand Canyon¬JB÷forWF3bJ¬WV÷grand-canyon¬AH÷58¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷30¬~AA÷pGOQxXt2¬AD÷1458774000¬ADE÷1458774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬JA÷bJ8COe2J¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬JB÷AgCGNFHP¬WV÷ball-state¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷35¬~AA÷6uzYYhS7¬AD÷1458603000¬ADE÷1458603000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬JA÷jihtP44l¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷BOS¬AF÷Boston University¬JB÷8SnoOOJf¬WV÷boston-university¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷20¬BF÷0¬BH÷52¬~AA÷hxWTZYC1¬AD÷1458513000¬ADE÷1458513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ball State¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬JB÷C0gxQpkr¬WV÷tenn-martin¬AZ÷0¬AH÷80¬AU÷71¬BJ÷9¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷34¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬JA÷fL6AUQtR¬WU÷ball-state¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷83¬AT÷71¬BI÷12¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷40¬~AA÷WMsLyerk¬AD÷1458410400¬ADE÷1458410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬JA÷n56G8qK7¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷HAM¬AF÷New Hampshire¬JB÷zLabXSd8¬WV÷new-hampshire¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷34¬~AA÷ADtPzFce¬AD÷1458410400¬ADE÷1458410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Furman¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUR¬AE÷Furman¬JA÷EBb2WnCE¬WU÷furman¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷LAF¬AF÷La Lafayette¬JB÷dzl7V6RK¬WV÷la-lafayette¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷39¬~AA÷EylZCSCH¬AD÷1458266400¬ADE÷1458266400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Canyon¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jackson State¬JB÷S4wHZmLU¬WV÷jackson-state¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷27¬WM÷GRA¬AE÷Grand Canyon¬JA÷E1ZCzU5O¬WU÷grand-canyon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷43¬~AA÷hngDAP5G¬AD÷1458172800¬ADE÷1458172800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Lafayette¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAF¬AE÷La Lafayette¬JA÷OjHXZ1JS¬WU÷la-lafayette¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M-CC¬JB÷Qa3aVLRq¬WV÷texas-a-m-cc¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷35¬~AA÷G82zWNdq¬AD÷1458172800¬ADE÷1458172800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷North Dakota¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Dakota¬JA÷6oVaeoxJ¬WU÷north-dakota¬AZ÷0¬AG÷86¬AT÷78¬BI÷8¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬JB÷f1OsKUEJ¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷89¬AU÷78¬BJ÷11¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷QJP1jhrb¬AD÷1458171000¬ADE÷1458171000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬JA÷nya46BpK¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷ARM¬AF÷Army¬JB÷tbb85VaQ¬WV÷army¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷28¬~AA÷EudqYAST¬AD÷1458169200¬ADE÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Michigan¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬JA÷63OViCVQ¬WU÷central-michigan¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬JB÷OrBcmWwr¬WV÷tenn-martin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷42¬~AA÷p6iuZjDN¬AD÷1458169200¬ADE÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬JA÷AyVMgY0E¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk State¬JB÷SCPRhhGK¬WV÷norfolk-state¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷33¬~AA÷GlrBTUzo¬AD÷1458169200¬ADE÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fairfield¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAI¬AE÷Fairfield¬JA÷xnF1njgl¬WU÷fairfield¬AG÷62¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷38¬WN÷HAM¬AF÷New Hampshire¬JB÷KA46oA8f¬WV÷new-hampshire¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷6FhyzXcH¬AD÷1458169200¬ADE÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fordham¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fordham¬JA÷IsryWU87¬WU÷fordham¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BOS¬AF÷Boston University¬JB÷WpWIfEo8¬WV÷boston-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷69¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷34¬~AA÷zBb8B5jA¬AD÷1458169200¬ADE÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Savannah State¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAV¬AE÷Savannah State¬JA÷SONOyOlG¬WU÷savannah-state¬AG÷59¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷TEX¬AF÷Texas Arlington¬JB÷tSRSzr4M¬WV÷texas-arlington¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷75¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷35¬~
26
fixtures
0
Postavke
POMOĆ: Vi ste na stranici za CIT 2016 u sekciji Košarka/SAD. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje CIT 2016. Osim rezultata u natjecanju CIT 2016, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!